Skocz do zawartości

Torba na kosmetyki


daniel87

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

@diabeelek Może coś z toreb allegrowych zawierających rzepy od spodu aby nie latało w bagażniku ? Ja aktualnie korzystam z zwykłego, plastikowego "koszyka"  ;-)  ale..

W dniu 18.05.2018 o 13:15, diabeelek napisał:

Temperatura dodatnia nie "skrzywdzi" kosmetyków?

Dołączam się do pytania czy ktoś z Was trzyma kosmetyki stale w bagażniku? o ile domyślam się że dla standardowych kosmetyków typu płyn do felg, dressing do opon czy szamponu to nic takiego o tyle zastanawia mnie jak wpływa zmieniająca się w bagażniku temperatura na np. taki ADBL Quick Wax? ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, SebastianURL napisał:

Dołączam się do pytania czy ktoś z Was trzyma kosmetyki stale w bagażniku?

ja trzymam juz dobre kilka lat w dwóch autach. Na pewno nie jest to zalecane przez producenta, ale ja nie zauważyłem żadnych spadków mocy w kosmetykach takich jak "wheel cleaner" albo "dressing do kół"...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takiej torbie sobie pomyślałem jak mi wpadł w oko ten wątek. Też chciałem taką kupić, ale nie było u mnie w Biedronce więc postanowiłem sam sobie zrobić 😄 Miałem na strychu starą lodówkę turystyczną i była w niej dość duża dziura. Niby miałem jakoś to naprawić, ale ostatecznie naszyłem łatę i jest super torba do bagażnika na wszelakie akcesoria 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takiej torbie sobie pomyślałem jak mi wpadł w oko ten wątek. Też chciałem taką kupić, ale nie było u mnie w Biedronce więc postanowiłem sam sobie zrobić  Miałem na strychu starą lodówkę turystyczną i była w niej dość duża dziura. Niby miałem jakoś to naprawić, ale ostatecznie naszyłem łatę i jest super torba do bagażnika na wszelakie akcesoria


Wstaw foto, jestem ciekaw jak wyglada :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Odkopię temat. Idą święta to może zrobię sobie prezent lub podpowiem Mikołajowi 🎅 co by mi się przydało.

  Torbę używałbym tylko do wypadów na myjkę a nie by wozić cały arsenał. TuningKingz odrzucam, bo jest za duża. Optymalna była by SG ale znowu cena trochę spora. Ma ktoś torbę Megsa lub Soft99? Po zdjęciach w necie Gyeon jest mały i poręczny,

4bc1292c47f6ae7603c43354218f

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sg jest spoko. Też uważałem że drogo ale jest przepaść w jakości w stosunku do TuningKingz/Daniel Washington/RRC. Jak nie wozicie po kilkanaście, nawet do dwudziestu półlitrówek to nie ma sensu brać którejś z "trojaczków". Wziąłbym sg. Ja natomiast potrzebuje zabierać dużo kosmetyków i wtedy tak pakowne torby też się przydają. Na bezdotyk zawsze jeżdżę tylko z SG. Do PL z dwiema z czego jedna to mega pakowna TK 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary (dane z neta)

Soft99 25x25x27 

Megs 24x30x30

Gyeon 20x25x25

Koch 21x21x28cm

@Fredi88 dwie strony wcześniej jest Twoje porównanie SG  do TK a mógłbyś zmierzyć SG?

Zrobiłem sobie miarką wizualizację wymiarów i skłaniam się ku Gyeon,  Ale wizualnie kusi jednak sporo droższa SG. No a torbę kupuje się  na dłużej więc może warto dopłacić. 🤯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał82 SG torba ładnie wykonana i wogóle 😉 Jednak sporo kosztuje 😉 TK kupiłem po dobrym rabacie trzymam tam kosmetyki wszystkie które użytkuję na "co dzień" . Jak chcesz jutro ci zrobię fotkę ile tam butelek przechowuję 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo polecam torbe Softa, jakość wykonania na super poziomie, w środku regulowana przegroda. Wizualnie wyglada na mała to i tak jest sporo większa niż Gyeon, a na dodatek mieści bardzo dużo i nie kosztuje aż tyle co SG. Ubolewam tylko nad brakiem jakiejś kieszeni.

b953373b9b4fa483a5344c1bcf89fa91.jpg&key=098a0eab11b45f03b48690b3cf7e4c125f356c6b7bce97d03d9d89bd4cf3c922

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.