Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taka sama i faktycznie bardzo faja­čśë

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomas22 napisał:

Podeslesz na PW ile kosztuje torba z wyposa┼╝eniem ?

wbijaj do producenta https://www.facebook.com/danielmotors24

:)

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

A tak sie wtapia w bagażniku z innymi gratami ;) Także jest nie mała i nie duża u mnie w sam raz ;)

2018-03-23_21.05.21.jpg

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Odkopi─Ö troch─Ö temat. Polecicie jak─ůs torb─ů "bud┼╝etow─ů" na kosmetyki do auta? Obecnie przechowuje je w schowku ale wola┼ébym zapakowa─ç je do jakiej┼Ť torby.

PS.

Temperatura dodatnia nie "skrzywdzi" kosmetyk├│w?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@diabeelek┬áMo┼╝e co┼Ť z toreb allegrowych zawieraj─ůcych rzepy od spodu aby nie lata┼éo w baga┼╝niku ? Ja aktualnie korzystam z zwyk┼éego, plastikowego "koszyka"┬á┬á;-)┬á ale..

W dniu 18.05.2018 o 13:15, diabeelek napisał:

Temperatura dodatnia nie "skrzywdzi" kosmetyk├│w?

Do┼é─ůczam si─Ö do pytania czy kto┼Ť z Was trzyma kosmetyki stale┬áw baga┼╝niku? o ile domy┼Ťlam si─Ö ┼╝e dla standardowych kosmetyk├│w typu p┼éyn do felg, dressing do opon czy szamponu to nic takiego o tyle zastanawia mnie jak wp┼éywa zmieniaj─ůca si─Ö w baga┼╝niku temperatura na np. taki ADBL Quick Wax? ;-)┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, SebastianURL napisał:

Do┼é─ůczam si─Ö do pytania czy kto┼Ť z Was trzyma kosmetyki stale┬áw baga┼╝niku?

ja trzymam juz dobre kilka lat w dwóch autach. Na pewno nie jest to zalecane przez producenta, ale ja nie zauważyłem żadnych spadków mocy w kosmetykach takich jak "wheel cleaner" albo "dressing do kół"...

• Dzi─Ökuj─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

W Biedronce za 50 z┼éoty mo┼╝na wytwarza─ç torb─Ö "w─Ödkarska" kt├│r─ů idealnie nadaje si─Ö na nasze kosmetyki :)f5ba48956f55fdd9128ebef8342ab34d.jpge04b59209b048eecdc63ed24f7314390.jpg230ae00b4b925fa5530223d7c169f40b.jpg

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

• Lubi─Ö to 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

W┼éa┼Ťnie o takiej torbie sobie pomy┼Ťla┼éem jak mi wpad┼é w oko ten w─ůtek. Te┼╝ chcia┼éem tak─ů┬ákupi─ç, ale nie by┼éo u mnie w Biedronce wi─Öc postanowi┼éem sam sobie zrobi─ç ­čśä┬áMia┼éem na strychu star─ů lod├│wk─Ö turystyczn─ů i by┼éa w niej do┼Ť─ç du┼╝a dziura. Niby mia┼éem jako┼Ť to naprawi─ç, ale ostatecznie naszy┼éem ┼éat─Ö i jest super torba do baga┼╝nika na wszelakie akcesoria ­čśä

• Lubi─Ö to 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W┼éa┼Ťnie o takiej torbie sobie pomy┼Ťla┼éem jak mi wpad┼é w oko ten w─ůtek. Te┼╝ chcia┼éem tak─ů┬ákupi─ç, ale nie by┼éo u mnie w Biedronce wi─Öc postanowi┼éem sam sobie zrobi─ç ┬áMia┼éem na strychu star─ů lod├│wk─Ö turystyczn─ů i by┼éa w niej do┼Ť─ç du┼╝a dziura. Niby mia┼éem jako┼Ť to naprawi─ç, ale ostatecznie naszy┼éem ┼éat─Ö i jest super torba do baga┼╝nika na wszelakie akcesoria

Wstaw foto, jestem ciekaw jak wyglada :D

Wys┼éane z iPhone za pomoc─ů Tapatalk

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Orientuje si─Ö kto┼Ť no┼╝e ile kosztuje zestaw kosmetyk├│w razem z Torba Daniel Washington?┬á ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

Obsługa graficzna

Magda Stępień

├Ś

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.