Skocz do zawartości

Torba na kosmetyki


daniel87

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gesiu_15 napisał:

Jak narazie pozostanę przy niej , chyba że @Good Stuff coś wykombinuje i będe musiał zakupić :D

Ja też jestem zadowolony z torby TK :good:Torbę od SG dostałem. To taki prawdziwy prezent z kategorii tych o których nie ma się pojęcia ;) Sam bym jej pewnie nie kupił. Ale skoro jest, to cieszy moje oko. Wykonana jest naprawdę z dbałością o detale. @Gesiu_15 oboje kursujemy między PL i AT więc wiemy, że dobra pakowna torba to jest to :) Ale teraz mam 2 więc mogę zabrać ze sobą jeszcze więcej bidonów :D

 

4 minuty temu, CoolBreeze napisał:

, bardzo dobre porównanie - chociaż fanem toreb nie jestem.

Dzięki ;) starałem się... Doceniłbyś torby gdybyś "stanowisko" pracy na którym możesz spokojnie ogarnąć auto z przygotowaniem pod wosk miał 700km od domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema!
W Lidlu są torby do bagażnika w cenie 24,99zl  - zakupiłem i zaprezentuję co za tą cenę można otrzymać : 
Budowa - ścianki z utwardzanego materiału, sztywne, może są wodoszczelne - nie sprawdzałem. W sklepie są dwa rodzaje - ja wziąłem wyższą a mniejszą, jest też niższa a dłuższa. 
W środku "czarna dziura" z trzema opaskami na boku aby przytrzymać butelki oraz dodatkowa przegroda na rzep (można sobie zamontować wedle uznania) - nic szczególnego. 
Z zewnątrz na bocznej ścianie jedna niezamykana kieszonka. 
Brakuje mi paska na ramię, ale to ma być torba do bagażnika, więc jak ktoś szuka czegoś aby przewozić osobno swoje kosmetyki to chyba dobrze trafił. 
Zdjęcia : 

259745a9846d14d0gen.jpg

deea25e2126b085fgen.jpg

1c327a7e71716ab4gen.jpg

Rzep na dole torby
dbb22abced6efdacgen.jpg

Rzep na plecach torby zabezpieczony taśmą oraz dwa guziki na dodatkowe guziki z rzepem 
dfe1a9ee5c6ff6eegen.jpg

0b1da62905f72fe1gen.jpg

Środek torby 
addb292fef16fe01gen.jpg


W torbie zmieściłem bez problemu 8 litrowych butelek, zostało troszkę miejsca na jakieś MF, pędzelki, aplikatory itp

82e7777d5cbc1f51gen.jpg

9ce56b9e44871908gen.jpg

Przy takim ustawieniu butelek nie dało rady zamknąć torby - butelki za wysokie. Na szczęście zamieniając miejscami wysokie z niskimi można osiągnąć zadowalający efekt i zamknąć torbę :)

f49d14122c2d1515gen.jpg

1bb34b2edc9c2997gen.jpg

74e9e80057febde5gen.jpg

Jak pewnie zdążyliśćie zobaczyć jest boczna kieszeń w której mieszczą się dwie butelki 0,5l 

02ebaf42bbe8dfd1gen.jpg

2de65b9e21f66856gen.jpg


Przy takim załadunku udało mi się podnieść torbę, ale butelki nie były pełne! Więc raczej gdyby były w 100% zalane, to trzymałbym za spód bo czuję, że rzep by puścił i torba by się otworzyła. 

f7d33508b0a41aaagen.jpg

64caafca1dcd5aefgen.jpg

ac1fcf22b1ec1fbegen.jpg


Jak za tą cenę - polecam, nie będę jej nosił po kilka razy do auta i do domu - raczej jak już raz zamontuję w bagażniku, to tam będzie siedzieć - jedynie puste butelki będę nosił do domu aby uzupełnić braki.

Aha - odkładając butelki na półkę otworzyłem specjalnie torbę i nic mi nie wypadło, więc nawet jak ten rzep puści, to nie będzie tragedii :)  

  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do mnie niedawno przyszła. Pierwsze wrażenia bardzo dobre. Napewno jest najwieksza z wszystkich mi obecnie oglądanych. Dobre wykonanie i mega pojemna. Jak na razie nic więcej o niej nie powiem bo leży w szafie i czeka sezon letni.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale która ? DW czy SG czy TK ?
Chodziło mi o DW. Wszystkie kosmetyki z tej firmy się mieszczą w tej torbie i zostaje jeszcze trochę luzu. Poza tym ma jeszcze dodatkowa kieszonkę na jakieś mikrofibry czy aplikatory.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=16326]Hammster[/mention]  
Ok porownales różne torby i wspomniałeś że jest zdecydowanie największą z tych które oglądałeś. Ale które oglądałeś ? Może w przyszłym miesiącu zainwestuje w DW 
TK, SG i obydwie z Meguiar's.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie rękę uciąć że to klon torby TK i nie jest na pewno od niej większa ma po prostu inny kolor ale jest dokładnie tak samo uszyta.
Cholera teraz nie mam jak porównać ich obok siebie ale wydaje mi się że DW jest większa.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłem dzisiaj z szafy torbę DW w celu przetestowania APC i Mat Cockpit i przy okazji ją zmierzyłem. Wymiary u podstawy to 29x33 wysokości zapomniałem zmierzyć.
8ea2fd3ffc781b27e34496150d1fbc24.jpg5ea1dbf3123664eda9c36bb308b3c722.jpg9848bf9087f126324b1a42ecc7416b59.jpg8f17bbc3e90afab706fb5addc6e1cd99.jpg

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Hammster napisał:

8ea2fd3ffc781b27e34496150d1fbc24.jpg

To są litrowe butelki? Jeśli nie to... 

5 minut temu, Tomas22 napisał:

@Fredi88 co o tym myślisz ?

Na pewno nie jest mniejsza :) tak jak pisałem to te same torby na 99%

20170704_125031.jpg

Wymiary tk były podane na 1 stronie 30x30x40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku siedzą półlitrówki.
Nie miałem bezpośredniego porównania z TK mimo iż ja tam kiedyś macałem to i tak wydawała mi się mniejsza od DW ale widocznie to tylko złudzenie optyczne.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Hammster napisał:

W środku siedzą półlitrówki.

:shock: no to jest ich 9 i jakieś pudełko... na poprzedniej stronie pisałem że do torby tk włożyłem 17 półlitrówek i 1 litrową + ewentualnie 3 płaskie butelki w przednią kieszeń. Torba od TK jest naprawdę pojemna i ją chętnie biorę w podróż. Na wypady na bezdotyk pod domem lepszy jest SG z fajnymi kieszonkami na okrągłe butle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: no to jest ich 9 i jakieś pudełko... na poprzedniej stronie pisałem że do torby tk włożyłem 17 półlitrówek i 1 litrową + ewentualnie 3 płaskie butelki w przednią kieszeń. Torba od TK jest naprawdę pojemna i ją chętnie biorę w podróż. Na wypady na bezdotyk pod domem lepszy jest SG z fajnymi kieszonkami na okrągłe butle
Czyli jak są to bliźniacze torby to i do mojej się zmieści tyle co do twojej.
Spoko wreszcie będę miał wszystkie najpotrzebniejsze kosmetyki i gadżety do dbania o mojego łosia pod ręką czyli w bagażniku.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Zrobiłem mały research i zdecydowałem się na torbę Daniel Washington.

Torba jest produkowana w Polsce - tak w Polsce nie w Chinach - a dokładnie w Łodzi.

Kilka cech:

+ materiał wykonania to "cordura" ( z tego samego którego używa się do produkcji kurtek motocyklowych)

+ zamek 8m

+ frontowa kieszeń zamykana na rzep - wentylowana - bardzo ważna cecha, kiedy po myciu mokre MF trzeba schować i żeby nie spleśniały - np na wyjeździe, zloty, długie weekendy etc..

+ mocny regulowany uchwyt

+ rzep na spodzie do bagażnika

+ bardzo pojemna. Mieści się cały arsenał 0.5l butelek ale te 1L tez można wsadzić i zasunąć pokrywką.

+ bez problemu przepakowałem cały podręczny arsenał.

+/- wielkość zajmowanej powierzchni w bagażniku

 

DSC08461.jpg


DSC08462.jpg


DSC08463.jpg

 

Litrowa butelka wystaje jak kaczuszka ale z zamknięciem zamka nie ma problemu.
DSC08464.jpg


DSC08465.jpg

 

 

Przepakowanie z:
DSC08467.jpg


DSC08469.jpg

Do:
DSC08471.jpg

 

I jeszcze jest dużo miejsca.
DSC08472.jpg

 

Sponsorem tej torby, jestem sam - dlatego z całą odpowiedzialnością polecam ten produkt.

Jestem bardzo zadowolony z przestrzeni którą oferuje.

 

Unpacking:

Spoiler

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel mój przyszło miesięczny zakup przedstawiłes :)

Podeslesz na PW ile kosztuje torba z wyposażeniem ? ( Czy to zestaw - jeśli tak co w nim jest - jeśli nie to cena samej torby wystarczy i czy brałeś u któregoś z partnerów ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.