Skocz do zawartości

Torba na kosmetyki


daniel87

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem ten temat i podzielę się swoją opinią odnośnie torby TuningKingz :)

Torba kosztuje 89.90 + wysyłka i zdecydowanie jest warta tej kasy. W rzeczywistości jest naprawdę spora i wejdzie tam na luzie kilka butelek z podstawowym arsenałem, a w bocznej kieszeni na luzie wejdzie fluffy + mniejsza fibra.

Jak za tą kasę POLECAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna ale patrząc na wymiary jest mniejsza - 24x30x30 Meg`s a TK ma 40x30x30.

Zanim kupiłem przeglądałem kilka ofert, porównywałem wspomnianego Megsa, TK, Gyeona i chyba Gtechniqa i TK wyszedł najtaniej za największą pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Meguiars mniejsza, ale ma dwie kieszenie wewnątrz, można sobie mazidła podzielić :) w obu fajna jest ta przednia kieszeń np na wełniaka. Myślałem też nad mniejszą torba Gyeona, ale to zwykły wór jest, nie ma żadnych podziałek, kieszonek itp, szkoda, bo mam dużo kosmetyków od Gyeona i byłoby do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem torbę Meguiars, dzisiaj dotarła. Solidnie uszyta, wzmocniona, można w nią naładować, czuć moc, przednia kieszeń mieści wełnianka, myślałem, ze jest dzielona, ale jest jedna komora, w środku sa dwie kieszonki. Torba w sam raz na wypad z myciem samochodu, nie za duża, nie za mała. Na dole ma rzep więc nie przesuwa się na wykładzinie bagażnika. Polecam, ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdjęcia torby

 

3ced5d003e2b33a3.jpg

1ecf08134eb0c34b.jpg

20ada2e91bf40c36.jpg

 

Jak wspominałem wyżej, jest to największa z toreb z tych które brałem pod uwagę - Meg`s, Gyeon i Gtechniq za najlepszą kasę. A kierowałem się właśnie rozmiarem przy zakupie żeby była jak najbardziej pojemna.

W główną komorę spokojnie wchodzi kilka butelek 500ml, w siateczki po bokach głownej komory pędzelki czy mniejsze fibry, a w kieszeń z przodu spokojnie wejdzie fluffy. A jakość wykonania moim zdaniem jest bardzo OK, nie widziałem torby megsa ani innych ale torba TK jest wykonana z solidnego sztywnego materiału. Od spodu rzep aby torba nie latała po bagażniku. Ja polecam :)

 

W weekend szykuje się przedświąteczne mycie to wrzucę fotkę z zapakowanym arsenałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia torby z arsenałem:

5b132391615a70ce.jpg

f28e33aed5178f3a.jpg

440a7a802e4eb50f.jpg

 

W załadowanej torbie znajdują się:

- 1 butelka 1L

- 2 butelki 947ml

- 4 butelki 500ml

- 2 butelki ok 500ml

- butelka z QD od Duragloss

- AG CGP

- 2 małe buteleczki z Zymolem V. conditioner i wycieraczka autolandu

- Jakieś małe puszeczki i słoiczki :)

 

Ogólnie sporo, gdyby były same butelki 500ml (są niższe) to na wierzch na luzie weszły by jeszcze mikrofibry.

W bocznej kieszonce ręcznik Gyeona 70x90.

Dawno nie byłem tak zadowolony z zakupu :) A jutro 12 stopni i porządne mycie wiosenne :ad::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sumie ostatnio też rozglądam się za czymś bo torba po kraussie jest już dość zniszczona a rupesa jest ogromna ale czasem za dużo do niej napakowywuję i ciężko ją unieść, chciałem jakąś drugą kupić aby trochę ją rozładować i rzeczywiście ta TK chyba najlepsza jeśli chodzi o detailingowe marki, ale może po prostu jakaś torba na narzędzia była by lepsza?

http://allegro.pl/black-decker-torba-na ... 57704.html

http://allegro.pl/metabo-torba-narzedzi ... 70717.html

http://allegro.pl/metabo-torba-narzedzi ... 08068.html - zwłaszcza ta się wydaje super

http://allegro.pl/torba-narzedziowa-skr ... 05668.html

 

Wiadomo mniejszy lans, ale może lepiej się sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych które podałeś to jedynie te metabo. Pierwsza i czwarta są niskie i butelki z atomizerami mogla sie nie miescić. Druga metabo jest z kolei troche za duża chyba (70cm dlugosci). Trzecia torba czyli metabo wydaje sie optymalna wymiarami. Ma 28cm wysokości ale nawet jak wrzucisz wyższe butelki (947ml z atomizerem ma ok 32cm) to powinna sie zamknąć.

Chociaż ja i tak bym wziął TK bo jest naprawde fajnie wykonana i pojemna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Tesco są fajny torby termiczne o wymiarach 35x18x35cm w cenie 16zł :mrgreen:

Z przodu jedna kieszonka na pędzelki, aplikatory albo coś małego.

Jedyny minus to brak jakiegoś fajnego detailingowego napisu :lol:

 

W środku butelki

2x okrągłe 1L

6x płaskie 500ml

3x okrągłe 500ml

3x PET 250ml

na górę spokojnie położyć np. fluffiego

 

13595591_1050622214987290_351164057_n.jpg13625063_1050622538320591_719354526_n_1.jpg

13570041_1050621818320663_106467305_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
651487 W Tesco są fajny torby termiczne

testowalem te torby rok temu.Z termiką nie maja nic wspolnego. Pic na wode fotomontaz. Temp wewnatrz taka sama jak na zewnatrz torby.

Ponoc lepsze sa kontenery/pudla styropianowe do przechowywania zywnosci- cos ala catering.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.