Skocz do zawartości

Czy używał ktoś Sonus Carnauba Spritz ?


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

piotres, ma tego Sonusa - dobrze się spisuje. Uzywam go przy suszeniu albo zaraz po. Auto dostaje faktycznie "kopa" - w kierunku "zaraz-po-nawoskowaniu". mam wrażenie, że jest trochę bardziej "czepliwy" niż np. quick detailery Megsa (tj. bardziej muszę się namachać szmatką) - ale ofekt oczywiście widoczny.

 

Nie powiedziałbym, że jest to wosk w sprayu - to jest taku "booster" - nie mozna powiedziec, że się w ten sposób woskuje auto. I jeszcze jedno - w przeciwieństwie do "zwykłych" QD nie nadaje się do usuwania zabrudzeń - najwyżej do wyjatkowo lekkiego kurzu. Ma doładowywac położoną warstwę wosku.

 

Co do różnicy względem Zaino - tak jak pisał CAR CRAZY, będą różne sposoby oddawania blasku. Nie bardzo można to opisac słowami, ale według mnie najbliższe porónanie to takie, że po Zaino auto się będzie świecić, rzucac refleksami i błyszczeć tak jakby je toś owinął w celofan. Po canarubie idzieby bardziej w stronę głebokiego, nasyconego, mokrego blasku.

 

Ciekawe byłoby porównanie tego Sonusa do CG Pro Detailer (lub odpowiednika Smartwaxa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odkopuje bo juz mam tytulowy produkt ;) .

 

Pytanko do innych ktorzy takze go maja : czy polerujecie go czy po prostu : psik na karoserie -> rozprowadzenie mikrofibra i koniec czy potem jeszcze -> powiedzmy po 15 min "polerujecie" go inna sucha mikrofibra ??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.