Skocz do zawartości

PD Car Care Automotive Shampoo


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
It is of course pH neutral and suitable for regular washes of vehicles treated with waxes, sealants and coatings of various kinds.

 

I btw, Glissante przy nim wychodzi znacznie drożej :) -> 9 myć za 130zł... :D

 

A u Daltona niecałe 5zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaskoczyliście. Droższy w użyciu szampon od PA nie miał takiego odzewu na forum.

A tu proszę, ktoś coś zrobi i już hejty :D

 

Nazwisko robi swoje i cały ten śmietnik który krąży o nim,wypowiadających się ludzi którym żal dupę ściska ;)

Tani nie jest bo 285 zł za 500ml jak za szampon niektórych może zabić :D ale biorąc pod uwagę jedną z zalet jak wydajność, to już tak złe nie jest.

Pięć zeta z kawałkiem na mycie raz na dwa tygodnie to już tragedii nie ma, więcej na fajki i browar wydajecie i przy założeniu 50 wiader przy jednym autku to macie taką buteleczkę na dwa lata ;) Przecież kochacie swoje autka! i chcecie dla nich wszystko co najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

618109 Ktoś upadł na głowę

 

Oj takie hasło słyszałem jak powiedziałem znajomemu że za "zwykły kawałek niebieskiego ręcznika obszyty czerwoną nitką" (fluffy) dałem 3 dychy ...o cenie wełniaka carpro nawet nie wspominałem, bo by pewnie na zawał zszedł ;) Jednak najlepsze że on wydaje 500zł na fajki co miesiąc :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam za próbką ;) to postaram się tutaj również coś naskrobać. Co do szamponu, cena za 1 mycie aż tak nie odstrasza. W przypadku gdy wystarczy Ci 10l robi się jeszcze przyjemnie. Najgorszy jest ten wydatek jednorazowy. Oczywiście mam nadzieje ,że oprócz butelki produkt również będzie wyjątkowy w innych kwestiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.