Skocz do zawartości

Gdzie kupić?


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

Miło nam poinformować ,że kolejnym naszym partnerem został Car Detail Łódź. Cieszy nas ,że partnerzy forum KA wprowadzają Dobry Towar do swojej oferty. Serdecznie wszystkim polecamy to miejsce. Teraz wszyscy z Łodzi będą mogli się na żywo przekonać jak wygląda i działa Dobry Towar. Good Stuff powinien pojawić się u chłopaków przed weekendem.

Aktualną listę wszystkich naszych partnerów znajdziecie na http://www.goodstuff.com.pl/pl/i/Partnerzy/13

Pozdrawiamy

Zespół Good Stuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

bestseller_logo.png

Luka na mapie Polski wśród naszych partnerów załatana. Od poniedziałku Dobry Towar dostępny w Bestseller.pl w Katowicach!

Pełen asortyment w tym nasza nowość Gecko's Slickness Clay Lube! Serdecznie zapraszamy na http://www.bestseller.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Drogi @Good Stuff na waszej mapie dystrubutorów na Bydgoszczy jest zaznaczony tajemniczy znacznik opisany jako Punkt 43 o co z tym chodzi? po kliknięciu co prawda przenosi mnie do map google ale nadal nie wiem jaki to sklep mógłby sie tam znajdować. Jest to jakiś błąd czy faktycznie w BDG jest miejsce gdzie kupię wasze produkty stacjonarnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lewus089 na magnuszewską pawilon przy intermarche :) już byłem u nich na zakupach w dzień otwarcia nowej lokalizacji :) dlatego też napisałem, że już jeden sklep jest. Z tego co widzę na FB strarają sie wprowadzać nowe produkty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.