Skocz do zawartości

Good Stuff Tire Dressing Black Mamba


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Dziękuję za dotychczasowe testy, kilku testerów czeka jeszcze na lepszą pogodę, może ktoś zrobi zestawienie z innym produktem.

ja zrobie zestawienie z innym produktem, czekam na lepsze jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek1985, nie robiłem bezpośredniego porównania z innym dressingiem ale kilka przerobiłem i w tej chwili Mamba dla mnie zostaje numerem 1. Naprawde trudno coś temu dressingowi zarzucić, bdb sie nakłada, jest mega wydajny i trwały ( mi wytrzymał około 1200 km w tych warunkach ) mysle ,że latem będzie to może nawet dłuższy okres. Kładłem też na średnio przygotowaną oponę i radzi sobie też dobrze myśle ,że nie ma jakiś wielkich wymagań w tej kwestii. Ja polecam, kończy mi się testerek i napewno butle zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Testujemy !

 

Opony przygotowałem ADBL Tire Cleaner ( czemu w takim opakowaniu ? chyba sami wiecie ;) )

e9aa4da41f4d6403med.jpg

8b2c54cc722ebd24med.jpg

6e0c207f51a9c6b9med.jpg

 

Jako iż każda opona dobrze przygotowana była a mam kilka dressingów chciałem porównać jak to wygląda może super 50% tki nie wyszły ale myślę że zobaczycie różnice

5a803a838622be5bmed.jpg

Każda opona była sucha i kładzione było na suchą

7e4016da2b9bb9f4med.jpg

Lecimy GoodStuff vs Mainz ( Lewa Strona zawsze GoodStuff )

f512449cf18a3714med.jpg

117b16458e0e0ae8med.jpg

Jak widać efekt jest podobny z tym że GoodStuff bardziej mi wpada w oko mniejszy "szajn"

44c628d2e4ebf50fmed.jpg

f0330288774157camed.jpg

GoodStuff vs TuningKingz

31ac33050875bd26med.jpg

0133cfae7743467bmed.jpg

Tutaj oba u mnie punktują :)

4346a7f38a9bb1e5med.jpg

GoodStuff vs Meguiars Endurance

31d62254c9672cbfmed.jpg

7ef3e3acc62dbd9fmed.jpg

Endurance bardzo błyszczy :)

91c827c5667c6be1med.jpg

GoodStuff vs ShinyGarage Back2Black

dd8dbfcc6ebc4a53med.jpg

e85a5920f7d74ba2med.jpg

Tak samo jak Endurance :)

ba75658da6864acemed.jpg

 

 

Tire Dressing: można go nakładać na mokro i sucho ja wybrałem tą 2 opcje, bardzo łatwe rozprowadzenie psikam i wcieram jest to produkt dla ludzi którzy chcą mieć wygląd opony w miarę normalny bez zbędnego "szajnu" widzicie porównanie jak wypadło dla mnie produkt bardzo dobry ( zobaczymy jak z trwałością ) u mnie na półce gości na pewno ponieważ bardzo lubię takie wykończenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjęć nie mam , ale opisze swoje wrażenia .

 

Podoba mi się możliwość nakładania na mokro co w obecnych warunkach jest ogromnym +

Wygląd jest mocno naturalny i to nie każdemu musi się podobać ja np osobiście wole jak jest lekko "tłusto" ale ...

... ale opona "tłusta" łapie wiecej brudu , czego o Mambie nie można powiedzieć .

 

Wiem na pewno że jak będą lepsze warunki to Mamba nie raz bedzie na moich oponach . Wg Mnie bardzo fajny produkt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobry produkt godny polecenia, śmiało można rzec - Dobre Bo Polskie. największy plus to bardzo łatwa aplikacja m.in. dzięki opakowaniu z atomizerem, który "wyrzuca" niewielką ilość środka ale odpowiednią i sprawia, że produkt jest mega wydajny, po zrobieniu kompletu dużych opon 18' od suv-a 255/55 z dwóch stron, zeszło mi z pół litrowego opakowania około kilkunastu ml, gołym okiem nie widać zużycia w butelce. Aplikowałem na nie do końca suche opony, ale tak jak zapewnia producent nie stanowiło problemu. Efekt finalny - opony mimo iż rocznikowo mają 10lat to zostały ożywione, tak jak piszą poprzednicy stały się bardzo naturalne, jak nowe, ale nie tłuste ani świecące, właśnie takiego efektu oczekiwałem i przeglądając forum większość ludzi właśnie tego się spodziewa dressingując opony. (możliwe że chodzi o laika sąsiada czy kumpla, który spoglądając zapyta czy masz nowe opony, a nie czy psikałeś plakiem :D:D)

 

Zrobiłem fotki jak psiknąłem również polskim na polskie w swoim Caddy-llacu.

 

a60cfbc32592468fmed.jpg

 

4801719c8df007acmed.jpg

 

d703be562fd65643med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie zdecydowałem na Black mambe. Przed miałem klasyka czyli Enduranca. Skusił mnie efekt ktory zostawia. Jestem bardzo zadowolony ze zmiany i tak jak wspominaja przedmowcy jedna z najlatwiejszych aplikacji. Co do trwalosci to trudno mi cos powiedziec bo lubie miec zadbane opony i czesto smaruje wiec nie ma szansy splynac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Z Mamby jestem bardzo zadowolony, łatwość aplikacji i efekt nowej opony stawia ten produkt na wysokim miejscu w moim rankingu. Co ważne Mamba nie spływa po pierwszym kontakcie z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dorzucę. Wklejałem już część w "Co dzisiaj zrobiłem ...", ale nie każdy to musi śledzić więc wklejam i tu. Kilka osób pytało jak Czarna Mamba zachowuje się na starszej oponie. Moje letnie opony, mają w tej chwili 4 lata, więc już nie wyglądają jak nowe Uniroyale na pierwszej stronie.

 

Aplikacja: 25.03.2016 przy przebiegu 105 325:

DSC01500.jpg

DSC01488.jpg

DSC01500.jpg

 

Dzisiaj: 02.04.2016 przy przebiegu 105 498:

 

20160402_101017.jpg

20160402_101024.jpg

20160402_101032.jpg

 

Mamy lekko ponad tydzień i 173 kilometry, w międzyczasie warunki było "wiosenne", zarówno piękne słońce jak i autostrada podczas ulewy. Wczoraj ze względu na ogólny brud, byłem na bezdotyku ( proszek i ostatni program ). Jak widać na zdjęciach, dressing jest i wygląda świeżo, deszcz go nie zmywa. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, dzięki ,że chciało Ci się jeszcze raz napisać kilka słów o Black Mambie. Pewnie będę mało obiektywny ale bardzo ładnie dressing wygląda na Twoich oponach :song:

 

Mi też :good:

 

Kolejny tydzień, przybyło około 130 kilometrów, był "grany" proszek, jakieś przelotne opady też:

 

20160408_171458.jpg

20160408_171335.jpg

20160408_171340.jpg

20160408_171352.jpg

20160408_171356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem wiele dressingów, ale na dzień dzisiejszy Mamba jest moim numerem jeden.

Trwałość na naprawdę wysokim poziomie.

Do ideału brakuje bardziej przyjemnego zapachu, ale łatwość aplikacji, wydajność i efekt czarnej, naturalnej opony w 100% to rekompensują.

Genialny dressing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Przerobiłem wiele dressingów, ale na dzień dzisiejszy Mamba jest moim numerem jeden.

Trwałość na naprawdę wysokim poziomie.

Do ideału brakuje bardziej przyjemnego zapachu, ale łatwość aplikacji, wydajność i efekt czarnej, naturalnej opony w 100% to rekompensują.

Genialny dressing.

 

Miód na nasze serca :good:

 

Dzięki jeszcze raz za wszystkie opinie. Oczywiście z miłą chęcią przeczytamy kolejne :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good Stuff,

Przyznam szczerze, że biorąc do ręki od kumpla z CarDetail tester BM byłem raczej sceptycznie nastawiony i wychodziłem z założenia, że w temacie dressingów do opon nikt już prochu nie wymyśli. Po zaaplikowaniu na swoje zimówki, a potem na auto żony wróciłem po całą butlę ;) Na moich nowych letnich TOYO efekt jeszcze lepszy. Nic nie daje tak naturalnego, a zarazem trwałego efektu. Gładkość aplikacji rozwala system, rozprowadza się równomiernie i nie maże się po oponie. Dodajcie zapach Wanilii, który uwielbiałem w pierwszej wersji SG B2B, a będę wniebowzięty :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.