Skocz do zawartości

Lubuskie ?


APC

Rekomendowane odpowiedzi

To co Panowie,może już jakoś wstępnie się umówimy na jakiegoś spota za np 2tygodnie w weekend??Może pogoda dopisze?? Bo trzeba coś robić,wymieniać doświadczenia,poznać się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Afi, ty się tu maturą nie wykręcaj,bo jak pójdziesz na studia to zobaczysz co to znaczy nauka :kox: Zobaczymy jaka pogoda będzie i coś wymyślimy..Jak będzie się zapowiadało słoneczko to wtedy spota :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to jeżeli ma być myjnia w pobliżu i duży parking to albo pod Tesco,albo Intermarche na batorego,albo na jędrzychowie..W sumie najspokojniej jest na jędrzychowie i tam można z boku coś sobie popróbować...Tak tylko głośno myśle :mrgreen: Arsenał do bagażnika i coś się wymodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ,może , może jak nie chcecie to nie piszcie wątku, ja sobotę mam wolna więc mogę podjechać, to juz trzecie forum gdzie prubuje zrobic spot w lubuskiem, niewiem czy tu mieszkają tacy dziwni ludzie czy co ale prędzej sie spotkam z kolesiami z bielska-bialej niż z tubylcami, niewiem czym to jest spowodowane ale to prawda, ani z klubu reno ani z seicento nikt nie chce się spotkać, czy to snobizm czy co innego -powiedzcie bo region jest martwy chyba tylko vw-eje sie spotykaja tu preznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ,może , może jak nie chcecie to nie piszcie wątku, ja sobotę mam wolna więc mogę podjechać, to juz trzecie forum gdzie prubuje zrobic spot w lubuskiem, niewiem czy tu mieszkają tacy dziwni ludzie czy co ale prędzej sie spotkam z kolesiami z bielska-bialej niż z tubylcami, niewiem czym to jest spowodowane ale to prawda, ani z klubu reno ani z seicento nikt nie chce się spotkać, czy to snobizm czy co innego -powiedzcie bo region jest martwy chyba tylko vw-eje sie spotykaja tu preznie

 

:mrgreen: Dobra to zarządzam spotkanie w sobotę o 18 w McDonaldzie w Zielonej Górze.

Wpisywać sie na liste i kopiować dalej:

1.Muti

2jorgus

...

 

Następne spotkanie zrobimy jak będzie cieplej i będzie można coś porobic,bo narazie warunki nie sprzyjają.Poznamy się,pogadamy,spijemy kawe..

 

P.S. Zapowiada się słoneczny weekend,ale mroźny,także autka sie nie pobrudzą:))

 

 

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti można by zadzwonić właśnie do Rafała i pewnie jak nie będzie miał dużo pracy to zgodził by się na jakąś małą nasiadówkę

 

Ja jestem w Poznaniu i bede dopiero w piatek w nocy,także jorgus może podjedż do Rafała i pogadaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti, jeśli dobrze zrozumiałem to będzie to Mc'Donalds koło tego wielkiego ronda u was?

Osoba, która przybędzie pierwsza, jest zobowiązana do dokonania wstępnej korekty blatu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti z przykrością muszę powiedzieć że dostałem zlecenie i jadę do Lubinia jutro, wrócę około 23, więc lipa ze spotkania, a rozmawiałem z Rafałem jest chętny na spotkanie ale za parę tygodni- zbyt dużo spraw do załatwienia a zbyt mało wolnego czasu, myślę że sam wejdzie tu i skrzyknie nas do siebie na pogaduchy i może to będzie już w nowej siedzibie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze sie nie udalo. Jako tester daje swoje clio bo jest po prosu załamany stanem lakieru :( 4 letnie auto z NRD i wygląda masakra. Rafal mial okazje widzieć clio ale chyba nie patrzyl na lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede prosił Rafla o ocenie lakieru i co z nim zrobić. Spróbuje jutro skontaktować sie z nim telefonicznie. Tym bardziej ze codziennie mam do niego po drodze. Trasa Czerwieńsk- Zielona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.