Skocz do zawartości

Motocykl w pokoju - smród opon


Piotrek_S

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjąć koła i wynieść do piwnicy. Kiedyś kupiłem chińskie lampki hoinkowe i smierdzialy okrutnie. Po roku leżenia na szafie przy kanale wentylacji smród znikł.

 

Pomysł jest rozsądny, ale o ile estetyczniej wygląda motocykl na kołach :D W ostateczności trzeba będzie zdjąć koła, ale wolałbym by prezentował się z pięknymi czarnymi i pachnącymi oponami :) więc może jeszcze uda się znaleźć jakiś sposób, albo chociaż spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym je porządnie wymyl kilka razy środkiem do opon np ADBL lub shiny garage, na pewno guma troche mniej będzie śmierdzieć, ale to trzeba moto znieść na pole [sMILING FACE WITH SMILING EYES]

 

To jest myśl :) spróbować warto. Na pewno oczyścić i nałożyć jakiś dressing. Patrzę ten ADBL - wygląda fajnie - być może kupię do czyszczenia.

 

Śmierdzą bo są nowe czy tak od siebie poprostu? W ubiegłą zimę 3małem Nankangi nówki w pokoju i po tygodniu było ok.

 

Opony mają 2 lata, to chyba tak od siebie po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym dresingiem to bym nie szalał chyba ze to zmyjesz przed sezonem wiesz ze opon motocykowych nie smaruje sie żadym szajsem :acute:

 

:good: Dzięki - nie pomyślałem o tym nawet :shock: ale to faktycznie racja.

 

Puki co sytuacja jest taka, że opony przewietrzały trochę i jest w miarę ok, ale moto trafi na balkon jednak mimo wszystko.

Wieczorem wrzucę fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,

decyzja zapadła - moto dziś wystawiliśmy na balkon, zabezpieczyliśmy i "byle do wiosny" :mrgreen:

 

Opony co prawda po dokładnym umyciu przestały śmierdzieć tak bardzo, ale z racji braku miejsca balkon będzie odpowiedniejszy. Choć jakby stał w pokoju to było by bardzo miło.

 

Foto Mruczka i jego pięknej kierowniczki

 

mruczek_bw_maly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.