Skocz do zawartości

ADBL Vampire Liquid - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi z tymi atomizerami. Jakis czas temu kupiłem interior cleaner w 0.5l butli i tam jest mega atomizer. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że jest najlepszy z jakim przyszło mi pracować. Czuć fajny opór podczas rozpylania przez co można zrobić "dłuższą" mgiełkę. Nic nie cieknie. Naprawdę czuć, że to porządny sprzęt.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Prosimy o kontakt z nami.  Mailowo lub przez messenger na fb. Okazuje się,  że "atomizerowy problem" wynika często z winy sprzedawcy który dodaje do produktu stary a czasem w ogóle nie nasz trigger. Sprawdzimy jaki trigger macie i jeżeli jest to stary typ wyślemy nowy. 

Jednocześnie pracujemy nad tym by wprowadzić trigger którego używa bardzo wiele firm amerykańskich, koreańskich i z UK. Mamy nadzieję że to raz na zawsze zakończy problem. 

  • Lubię to 4
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, krd napisał:

@ADBL, czy przy Waszej skali produkcji dodanie napisu na triggerze, np. "ADBL v3" byłoby niemożliwe? Nabywca od razu by widział czy kupuje oryginalny produkt... 😉

Popieram. Jakiekolwiek oznaczenie które będzie pomagać w odróżnieniu atomkow 😉 bo tak ktoś dostanie stary i idzie hasło że nowe dalej są do dupy i karuzela się kręci a człowiek glupieje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 miesiące temu SSW i Interior Wow. Butelka i atomizer są naprawdę ok, fajnie podają towar (dużo lepiej niż Tar and Glue który mam chyba z końca 2017). Naprawdę Panowie z ADBL ogarnijcie te triggery, bo macie kilka dobrych produktów i szkoda tracić na tym, że fajny towar jest na rękach a nie aucie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Vampire Light vs Vampire Liquid,

Ten Light to jest jakoś rozcięczony i tylko zmieniony zapach czy warto może kupić 2 jeden do codziennego mycia/płukania auta na bezdotyku, a drugi do konkretnej dekontaminacji? Czy może ten Vampire Liquid po prostu rozcięczać do codziennego mycia czy nie ma sensu?

Czasem duże trasy i nawet 2 razy trzeba przepłukać auto na bezdotyku w tygodniu, więc może takie częste mycie to zwykły Vampire Liquid będzie za mocny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asaledr 

1 godzinę temu, asaledr napisał:

Vampire Light vs Vampire Liquid,

Obydwa produkty to deironizery. Nie służą one do bieżącej pielęgnacji felg 😉 do tego są Wheel Cleanery np Excede Ultimate Wheel Cleaner - jest to koncentrat, który możesz spokojnie zrobić 1:10 i myć na bezdotyku 🙂 

Piszesz o rozcieńczaniu. Obydwa Vampiry są gotowe do użycia i ich się nie rozcieńcza. Różnice pomiędzy nimi ? W skrócie: Light - konsystancja bardziej w żel, Liquid - wodnista. A plusy i minusy, różnice pomiędzy nimi, to szukaj na forum w dziale testy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.