Skocz do zawartości

ADBL Vampire Liquid - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio kupowałem dwa wasze produkty w butelkach 1 l. VL oraz Glass Cleaner'a i muszę przyznać, że atomizery to porażka... leje się z nich podczas używania jak i leżakowania w bagażniku. Na następny dzień przelałem wszystko do innych butelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam. Super deironizer. Felgi od razu zaczęły krwawić. Cały syf zszedł. Atomozer bez zastrzeżeń, zasysa butelkę. Zapach ochydny, ale najważniejsze że skuteczny w działaniu. Polecam

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotkalście może żeby Adbl vl powodował korozję ocynkowanych okuć pędzla? Byłem u kumpla pokazać mu

Vampira i robiliśmy test u niego na kołpakach, a że miał tylko taki pędzel to go użyłem. Był nowy a po umyciu 4 kołpaków mocno widać było korozję na okuciu . Czyżby vl gryzł się z ocynkiem? A może takie dziadowskie pędzle kupił w ciastoramie? Wyrzucam zdjęcia pędzla jak wygląda nowy pędzel jak po kontakcie z vl. Tym pędzlem umyłem koledze 4 kołpaki dwa razy z przodu i raz z tyłu.

Co do środka to na dworze zapach jest ok nie jest ostry można powiedzieć że jest ok. Samo działanie środka określam jako rewelacyjnie stare kołpaki wyglądają super. Na felgach umytych i w miarę zadbanych nie miał dużo pracy. Felgi umyte wodą z szamponem i jedna dodatkowo zmywaczem silikonu to z takich felgach za dużo krwi nie poleci . Dodałem zdjęcie felgi umytej szamponem, na feldze potraktowanej dodatkowo zmywaczem silikonu krwawienie było słabsze o ~30%. Zresztą zobaczcie sami.

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu i bardzo polecam, świetnie myje i dosyć mocno się pieni. Chyba że za dużo użyłem środka, bo zużyłem ok 200-250 ml na 2 felgi i 4 kołpaki, przody myte dwa razy tył raz .3c14a0194672d1ee5c47cb8b02b57582.jpg29b5f84a250dc5a466ba7862100f5aaf.jpg58b5db465df475aec361c909fe71085d.jpgf3e1d442bc331363dd016d7a17e2af74.jpg324024cb3d7f835a7c190442dca54762.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2017 o 10:41, Grzechu23 napisał:

No trochę poszło Ci tego Vampira :?Ja jestem zwolennikiem, ze odrobinę mniej środka na felgi, a więcej pędzelkowania i efekt jak najbardziej na + ;)

Na sucho to nie robota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daję głowę, że to ocynk pierwszej jakości i nie powinien go zjeść VL. Oklejając taki pędzelek taśmą za 2 zł zwiększasz dwukrotnie jego wartość.

Śmieszne macie problemy chłopaki :laugh:

 

p.s. bardziej bym się martwił o uszkodzenia na lakierze jakie może zrobić włosie lub skuwka.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ADBL planuje wydać jakąś nową wersje tego deironizera?

Ogólnie środek uznaję za skuteczny przy czym za szybko wysycha + strasznie śmierdzi.

Niestety zapach dyskwalifikuje z moich kolejnych planów zakupowych  - nie da się tego przewieźć w aucie bez "zasmrodzenia" wnętrza (przynajmniej na jakiś czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, kkml napisał:

Niestety zapach dyskwalifikuje z moich kolejnych planów zakupowych  - nie da się tego przewieźć w aucie bez "zasmrodzenia" wnętrza (przynajmniej na jakiś czas).

1. a jakich deironizerów używasz które nie śmierdzą ? :sleep:

2. dziwne, wożę całą chemie od 6 lat w bagażniku i nic nigdy mi sie nie wylało ani nic nie śmierdzi - butelki są szczelne. W czym problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Domel napisał:

1. a jakich deironizerów używasz które nie śmierdzą ? :sleep:

2. dziwne, wożę całą chemie od 6 lat w bagażniku i nic nigdy mi sie nie wylało ani nic nie śmierdzi - butelki są szczelne. W czym problem ? 

Używałem wcześniej sonaxa, subiektywnie śmierdział mniej lub zamknięcie było szczelniejsze (tutaj musze owijać Vampire w 2 reklamówki, a i tak czuć) - tam akurat sam spryskiwacz się nie nadawał (zbyt wąski strumień).

Planuje Car Concept - dużo opinii o tym, że jednak da zrobić się deironizer, który nie śmierdzi tak bardzo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kkml napisał:

musze owijać Vampire w 2 reklamówki, a i tak czuć

Tu się zgodzę. Śmierdzi stojąc w szafie mimo że jest zawinięty w plastikowy worek z ikei z klipsem. W aucie staram się deironizerów nie wozić bo czuć mimo że są poowijane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vampire Liquid używam od dłuższego czasu więc mogę co nie co powiedzieć . Zacznę od tego że jest bardzo skuteczny i szybko reaguje . Cena również bardzo dobra . Zauważyłem że w cieplejsze dni lubi VL szybko na feldze zasychać , mimo że aplikuje na chłodną felgę w cieniu . Ten czas pracy mógłby być troszkę dłuższy , ale nie jest źle . Co do zapachu , na początku wcale mi nie przeszkadzał . Obecnie zużyłem ponad 1l i zapach mnie troszkę dobija , jest zbyt mdły i nie dobrze się robi . Czuć tą nutę poziomki + zgnite jajo . Czy w tej kwestii da się coś zrobić @ADBL ?

Ogólnie z środka jestem zadowolony , poprawić czas pracy żeby tak nie zasychał i ten śmierdzący zapach poziomkowo-jajowaty i było by supcio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Być może w kolejnym sezonie delikatnie zmienimy właściwości.

Poza tym istotne jest by obalić pewien mit. Długość pracy na feldze nie równa się sile doczyszczania. Są środki które szybko reagują, długo leżą a doczyszczanie na poziomie średnim. :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.