Skocz do zawartości

ADBL Vampire Liquid - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem Wam, że Liquid bardzo mi się podoba. Wróciłem właśnie z myjni, gdzie użyłem środka na lakierze. W stosunkowo niskiej temperaturze efekty działania liquida były widoczne niemalże od razu. Niestety trzymałem go dosyć krótko bo jakieś 3 minuty ze względu na kolejki, ale wygląda to bardzo zachęcająco. Lepiej niż w przypadku Angelwax Revelation psikanego w dużo bardziej sprzyjających warunkach. Minus to trigger - płyn cieknie po ręce :/ Tak czy siak chyba zostanę z Liquidem na dłużej :) Z ciekawości zrobię jeszcze jedno podejście w poniedziałek z samego rana, mam nadzieję, że obejdzie się bez kolejek i będę mógł zostawić wampira przynajmniej na 5-6 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomizery będą niebawem wymienione na lepsze z tego co słyszałem, dużo ludzi zna już ten problem. Mam nadzieję, że w tym sezonie;)

Dlatego szczególnie Vampira lepiej używać w rękawiczkach bo potem łapy śmierdzą jak zgniłe jagódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś też mi się stało z glass cleanerem, kiedy mocno dokręciłem atomizer. Litrowa butelka jest za ciężka i przy większych naprężeniach to połączenie z przezroczystego plastiku trzaska.

Litrowa butelka ogólnie jest niepraktyczna do manewrowania z racji objętości, szczególnie w środku auta, z atomizerem lepiej używać 0,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś też mi się stało z glass cleanerem, kiedy mocno dokręciłem atomizer. Litrowa butelka jest za ciężka i przy większych naprężeniach to połączenie z przezroczystego plastiku trzaska.

Litrowa butelka ogólnie jest niepraktyczna do manewrowania z racji objętości, szczególnie w środku auta, z atomizerem lepiej używać 0,5.

Masz rację - tylko pisze gdzieś "nie urzywać atomizera z litrowa butelką" skoro sa sprzedawane w komplecie?

Wiem odrazu pojawi sie komentarz ze skoro na murze pisze lizak to czy lizesz ścianę - no nie, wynika to z samo nasuwajacego sie wniosku.

I żeby ktos to nie odebral jako krytykę środka - który jest poprostu bardzo dobry, tu chodzi tylko o to co poprawić, bądź na co uważać by oszczedzic sobie pare złotych i kłopotu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KingKong czytaj z zrozumieniem ;) nikt nie zwala winy na nic - ot drobna uwaga. I o jakiej uwagdze tu mowa kiedy trzymasz cos podnosisz a doł odpada, to nie nitrogliceryna tylko kazdy wie jak ich urzywać. Poprostu z wypowiedzi innych wynika ze nie tylko ja mialem z tym klopot. Moze material lub partia wadliwa - ot co. Jak ADBL bedzie chcialo moge im swoj wysłać. Nic koniec topicoff ;)

Środek naprawde dobry spełnia swoje zadanie - to względem podsumowania odemnie - co by nie było ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasu widzę wykorzystywanie producentów do wysępienia nowego produktu. Atomizery są jak każde inne, każdy może w ten sposób pęknąć. Trzeba uŻywać (to jest poprawna pisownia tego słowa) ostrożnie. Poza tym, co za problem przelać do mniejszej butelki? Kupujesz 1L, to licz się z tym, że to jest ponad 1kg masy, więc przy myciu szyb może atomizer strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chce dac - pisze gdzies o nowym?

Ehh niektórzy to chca sie tylko postem pokazać... a tak poza tym.. mycie okien vampirem.. hmmm ciekawe zastosowanie nawet producent na to nie wpadł

Sorry jak kogos urazilem wypowiedzia wiecej niebede z nikim na ten temat polemizował.

Stad chyba nauczka - nie pisac nawet swojego zdania, opini, uwagi- bo a nóż komuś się to nie spodoba. Niestety błachą sprawę niektorzy potrafią podnieść do rangi epopei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

panowie. spokojnie. mamy święta ;).

 

oczywiście triggery dokrecamy nie na siłę ale może się zdążyć ze jakiś nie działa lub działa wadliwie. norma przy masowej produkcji.

 

lada moment będą zupełnie nowe które przy okazji wyeliminuja problemy o których informowaliscie nas jeszcze w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

grubsze butelki juz od jakiegos czasu sa wprowadzane w kolejnych produktach, nie mamy jednak podglądu u kogo są już grubsze wersje bo oklejona etykietą butelka jest nie do odróżnienia. na pewno w sklepach gdzie jest spora rotacja produktów większość powinna być już w grubszej butelce. tar and glue natomiast poznacie po tym ze jest w butelce pet (0,5l na tą chwilę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A ja mam taką przypadłośc bo wydaje mi się że roztwór ADBL Vampire liquid był niebieski, teraz zrobił mi sie przezroczysty. Myślicie, że ma to jakieś odbicie na działaniu czy tylko wizualnie. Przechowywany zgodnie ze sztuką

A probowales go dobrze wymieszac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.