Skocz do zawartości

ADBL QD1 - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, aczkolwiek nie popadajmy w przesadny zachwyt, bo "nie wszystko nie zawsze". :acute: Tak bardzo, jak wielbię i chwalić będę zawsze Vampira i Tire and rubber, tak np. micro wash mi do gustu nie przypadł i w teście po zakupie wyszło cienko. Krytyczne opinie są czasem bardziej potrzebne niż te słodzące pochwały, bo motywują do rozwoju. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

co do micro wash: napisz proszę PW do chemika z opisem jak stosujesz. może będziemy mogli pomóc :).

konstruktywna krytyka zawsze spoko ale hejtowi dla hejtu mówimy nie ;). tak jak mówię, w razie problemów z naszymi produktami zawsze jesteśmy tu czy pod mailem czy nawet telefonami. My jesteśmy dla Was i doskonale to rozumiemy ;).

 

PS: produktów mamy zaplanowane na kolejne 3 sezony. próby próby próby ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejtowi dla hejtu mówimy nie ;).

W głupich czasach żyjemy, że każdą krytykę nazywa się hejtem. Nie widziałem tutaj jeszcze hejtu na jakikolwiek kosmetyk na zasadzie "nie widzi mi się, więc jest złe". :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam bez bicia że to mój pierwszy QD.

Za 2-3 tygodnie będzie korekta więc w zasadzie auto tylko umyte, wysuszone i QD aplikowany mikrofibrą bez żadnego podkładu na goły lakier. Przejechałem po aplikacji może kilometr po miejskich asfaltowych drogach i co widzę ? I widzę że cały tył zakurzony :( Miałem nadzieję że QD jednak nie będzie ciągnął kurzu aż tak. Kurde Colli mniej kurz ciągnie :( O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strus, a co Ty myślałeś? :lol: To chyba normalne, że tył auta kurzy się najbardziej to raz, a dwa, że w mieście ogólnie przez ruch drogowy się kurzy i nie ma na świecie środka, który będzie odpychał kurz.

Używałem chyba większości QD na rynku i QD1 jest u mnie w ścisłej czołówce obok ich qw. Nie znam środków dających większy wow na lakierze. Jeśli według Ciebie nadmiernie przyciąga kurz, to w ogóle przestań woskować auto. Takie tylko płukane deszczem kurzą się najmniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653652 a sa tu moze osoby ktore zamienily BSD na to cudo (QD1), jakies odczucia opinie ... chodzi glownie o LSP na np Colli czy FK

W ogóle inne produkty. Niemniej BSD dodaje teraz do każdego QD w stosunku 70:30 (X:BSD) Polecam.

QD1 to prawdziwy QD. DObrze radzi sobie z water spotami, przyciemnia, podbija. BSD to wg. mnie tylko beading i sheeting. QD1 na podstawie moich obserwacji przejmuje też właściwości tego, co pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qd1 będzie łatwiejszy w pracy, fajnie przyciemni lakier.

 

Będzie też mniej przyciągał kurz. Choć jak już kiedyś pisałem, w tej kwestii qd1 jest typowym średniakiem, za to md znajduje się w mojej opini w czołówce ciągnących kurz qd/qw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qd1 będzie łatwiejszy w pracy, fajnie przyciemni lakier.

 

Będzie też mniej przyciągał kurz. Choć jak już kiedyś pisałem, w tej kwestii qd1 jest typowym średniakiem, za to md znajduje się w mojej opini w czołówce ciągnących kurz qd/qw.

 

Dzięki. A co Twoim zdaniem najlepiej przyciemni i najmniej przyciągnie kurz? Srebrny lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem QD1 i bardzo jestem zadowolony z produktu, sam sobie odpowiedziałem na powyższe pytanie :) Super radzi sobie z lekkim kurzem, aplikacja bajkowa a rezultat na zdjęciu poniżej.

 

18dba84a01714746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem QD1 i bardzo jestem zadowolony z produktu, sam sobie odpowiedziałem na powyższe pytanie :) Super radzi sobie z lekkim kurzem, aplikacja bajkowa a rezultat na zdjęciu poniżej.

 

18dba84a01714746.jpg

 

Pozostaje mi powiedzieć Ci: "A nie mówiłem?" :)

Ględzenie na forum o jakimś niby mazaniu się qd1 i plamach jest dla mnie kompletnie niedorzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ktoś może pisać ze ma problemy z dotarciem QD1. Dzisiaj pogoda mnie robiła w balona , zanim zacząłem nakładać qd nie było w ogóle słońca. Po nałożeniu na jeden element slonce wyszło i co chwile sie chowało , stwierdziłem ze zobaczę czy dam radę dotrzeć qd w takich warunkach na lakier czarna perła lc9z. Poszło bez problemu , uzywałem 2 fibr jednej do rozsmarowania drugiej do docierania. Efekt bardzo dobry, widoczne przyciemnienie i super zapach.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.