Skocz do zawartości

ADBL QD1 - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Zdecydowałem się na zakup QD1 - mam pytanie.

Przeczytałem powyżej, że mogą się pojawiać plamy przy nie odpowiedniej aplikacji, tak więc jak tego uniknąć, jak go aplikować?

Czy wystarczy jedna doza z atomizera na drzwi, ewentualnie dwie na maskę i dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617157 Testowałem QD1 i z tymi mazami to trochę przesadne marudzenie ;)

Na początek zacznij od dwóch strzałów na fibrę a później nie przesadzaj z środkiem na lakierze.

 

Czyli dwa strzały na fibrę i strzał na lakier czy ogólnie aplikować z fibry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Mega miło jest patrzeć ze sami użytkownicy wzajemnie pomagają sobie w opisie używania naszych produktow:) :good::good::good::good:

 

z naszej strony sugerujemy jeden psik na dany panel i wypracowanie produktu dopóki widać ze jest na fibrze / elemencie. nawet przechodząc na kolejny panel bez dodatkowego psiku jeżeli dalejwidzimy ze qd1 wypracowujemy :). dopiero wtedy zobaczycie jak wydajny jest to produkt :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Dystrybutor

taka sytuacja od Auto Spa z Ząbek:

"..............no i proszę, ADBL kolejny raz zaskakuje !!!!

Klasyczne 50/50 zrobione na zniszczonym lakierze 11 letniego Mercedesa CLK, po lewej stronie przed użyciem ADBL QD1 po prawej stronie już po nałożeniu i dotarciu. Efekty mówią same za siebie........."

 

 

https://www.facebook.com/autospa.zabki/ ... =3&theater

 

https://www.facebook.com/autospa.zabki/ ... =3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dwa dni temu było trochę cieplej i bez deszczu więc zrobiłem szybkie mycie samochodu i zaaplikowałem na koniec QD1.

Temperatura na zewnątrz jakieś 6 stopni i nie było najmniejszego problemu z wypracowaniem QD1 po jego nałożeniu. Od początku jechałem na dwie fibry - jedna służyła do wcierania produktu a druga puszysta do docierania. Cały samochód to jakieś 10 minut w moim przypadku - praca lekka, łątwa i przyjemna.

Lakier po aplikacji zyskał więcej blasku i stał się bardziej gładki/śliski.

Postaram się później wrzucić fotki jak wyglądały kropeli po małym deszczu.

Jak dla mnie kolejny rewelacyjny produkt by ADBL. Czekam na kolejne w tym wosk :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
647555 Wiem że QD1 nie od tego ale co się stanie jak przetrę nim szybę np. tylną?

nic, a co sie ma stac ?

Ja uzywam np Sonax BSD na przednia szybe zamiast NW :) swietnie sie sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Ty :good:

I jak się sprawdza? Właśnie "przeleciałem" okna QD1 i :good: . Mały test na TV zrobiłem. Zobacze jak przyciąga kurz. Haaa nawet szybke w telefonie przetarłem i wróciła hydrofobowość. Na weekendzie testy na aucie. Pokładam spore nadzieje bo auto czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sorki że post pod postem ale mam pytanie. Czym teraz zmyć QD1 z auta bo leży jak złe od ponad 2 tygodni na aucie a chciałem zrobić mały test wosku na masce. Były już 2 myxia ręczne i 2 na bezdoryku, a do tego pare dni lało a QD1 nadal trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem bardzo sceptyczny po niektórych postach tutaj, o problemach z przyciemnianiem, zostawianiem śladów, z mazaniem się i muszę głowę posypać popiołem, pod wpływem impulsu kupiłem butelkę i jest bardzo fajny. Na razie wstępnie duży :good: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

KHOT, dzięki za skruchę. hehe

a tak szczerze to naprawdę jest produkt ultra banalny w użyciu. to co napisałeś powyżej powinno być informacją że każdy powinien produkt testować na sobie. ciekawym jest tez fakt że Ci którzy najwięcej narzekają najczęściej jak piszemy do nich prywatne wiadomości z zapytaniem o sposób aplikacji, warunki, stosowanie się do instrukcji na etykiecie w ogóle nie odpowiadają na nasze wiadomości. :thumbdown::acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.