Skocz do zawartości

ADBL QD1 - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

ADBL QD1

Nasz pierwszy Quick Detailer. Przeglądając rynek zauważyłem, że jest sporo detailerów z dodatkiem wosku carnauba. To bardzo ładnie brzmi. Biorąc jednak pod uwagę, że w każdym z tych produktów carnauby są śladowe ilości zdecydowałem, że nasz QD1 będzie jej pozbawiony całkowicie tak jak i oleju silikonowego.

W składzie jest za to wosk, żywica i polimery – wszystko w pełni syntetyczne. Zapach tropikalny z wyczuwalną nutą mango i brzoskwini.

Można go stosować na suchy lakier ale również na mokro po myciu. Trzeba pamiętać, że większe ilości lub praca na mokro może spowodować nierównomierne rozłożenie na lakierze i powstanie ciemniejszych miejsc. W takim przypadku należy jeszcze raz wypracować powierzchnię mikrofibrą delikatnie zwilżona QD1.

Ceny:

0,5L ---39,99zł brutto

1L ----59,99zł brutto

5L -----169,99 zł brutto

LvZHT2ql.jpg?1

Opis z etykiety:

ADBL QD1 to w pełni syntetyczny quick detailer. Zawiera dużą dawkę polimerów oraz dodatek syntetycznego wosku.

Świetnie radzi sobie z usuwaniem kurzu, odcisków palców i świeżych śladów po twardej wodzie. Intensywnie pachnie, szybko odparowuje nie pozostawia smug. Idealny do zastosowania po każdym myciu. Przedłuża trwałość wosku, a autom niezabezpieczonym nadaje połysk i ochronę do następnego mycia.

Sposób użycia:

- Rozpylić produkt na suchy lakier.

- Przetrzeć mikrofibrą do sucha.

 

W przypadku zastosowania za dużej ilości należy produkt do polerować drugą czystą i suchą mikrofibrą.

 

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu bez dostępu do promieni słonecznych.

Temperatura przechowywania 5-25 st.C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

ktm950, wszystko co zawiera nasz qd, moze z wyjatkiem informacji ze benchmarkami byly najlepsze i bardzo popularne teraz qd zagranicznych firm, chemik powiedzial w pierwszym poscie. Jak wielu juz zauwazylo nie mamy w zwyczaju sami o sobie pisac ze jestesmy najlepsi a zazwyczaj podpieramy to recenzjami od profesjonalnych studiow czy uzytkownikow ka z mega dlugim stazem.

 

Dlatego tez chemik napisal powyzsza odp ;).

 

niedlugo bedzie okazja dla tych co sa szybcy i zdecydowani na wyprobowanie calej naszej gamy, łacznie z nowosciami ale jeszcze przez chwile potrzymamy Was w niepewnosci ;).

 

PS:z qd jak z szamponami: i tak kazdy ma swoj ulubiony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli można to przedstawię swoje odczucia dotyczące nowego QD.

Otrzymałem niewielką ilość od chłopaków z ADBL jeszcze przed wprowadzeniem na rynek.

Zapach,konsystencja jak powyżej.

QD aplikowałem na suchy, czarny lakier Micry.

Produkt bardzo mocno przyciemnia lakier. Przy niechlujnym aplikowaniu i docieraniu zostają ciemniejsze plamy.

Podczas normalnego użycia i dokładnego dotarcia pozostawia bardzo widoczny wetlook oraz powoduje ładną głębię koloru.

Pozostawia po sobie ładny połysk.

Dotarcie/spolerowanie, nie sprawia najmniejszych nawet problemów.

Nie znam trwałości i poziomu kropelkowania czy odpychania wody. Aplikowałem na świeżo nawoskowany lakier w związku z tym efekt może być zaburzony.

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić nowy QD ADBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niechlujnym aplikowaniu i docieraniu zostają ciemniejsze plamy.

Czyli dobrze rozumiem że jest to kolejny quickdetailer na rynku który nie jest "quick"? Czy w takim wypadku w planach jest lekki QD2 który będzie przeciwnością QD1: szybki, działający na zasadzie "psiknij, przetrzyj, zapomnij"? Krótko mówiąc, czy planujecie obok tego stworzenie również swojego odpowiednika finale, czy angelwaxa qed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niechlujnym aplikowaniu i docieraniu zostają ciemniejsze plamy.

Czyli dobrze rozumiem że jest to kolejny quickdetailer na rynku który nie jest "quick"? Czy w takim wypadku w planach jest lekki QD2 który będzie przeciwnością QD1: szybki, działający na zasadzie "psiknij, przetrzyj, zapomnij"? Krótko mówiąc, czy planujecie obok tego stworzenie również swojego odpowiednika finale, czy angelwaxa qed?

nie za szybko na temat o zamienniku QD1? :mrgreen: proponowałbym najpierw przetestować bo po wczorajszym psiknięciu - przetarciu i zapomnieniu nie miałem żadnych problemów, jednak więcej nie mogę się jeszcze wypowiedzieć bo główny test pójdzie w niedziele zamiast mszy kościelnej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Mess, i czyja to wina ze nas mniej? ;)

KHOT, najpierw spróbuj qd1 ;). wbrew pozorom używa sie go bardzo łatwo tylko trzeba pamiętać by aplikować naprawdę małą ilość produktu. Chcieliśmy żeby był super wydajny więc jest bardzo mocno dopakowany polimerami oraz syntetycznym woskiem a nie tak jak wspomniał Chemik w pierwszym poście: carnauby lub innego wosku naturalnego którego tan naprawdę ilości są śladowe.

WaxItCar, czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię łapania za słówka. QD rozprowadza i dociera się świetnie.

Nie nakręcajcie się, bo nie to było moim zamiarem. Pytam, ponieważ padają słowa o właśnie docieraniu, unikaniu nadmiaru, itd. i stąd zwyczajnie wnioskuję że to produkt nie dla mnie - nie znaczy wcale że jest zły, wmawianie mi tego byłoby znów nieuczciwe z waszej strony. Pytam zwyczajnie czy skoro ten quickdetailer jest pierwszym z serii, to planowany jest również quickdetailer z przeciwnej strony mocy, taki którego można wylać litr na dach, maznąć fibrą i zawsze będzie super?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma testerów 100ml.

pomyślimy o tym ;)

 

Fajnie by było. Z 3 powodów. By przetestować Wasze produkty i co ważniejsze - gdy produkt jest fajny, lubie mieć np. QD ze sobą. Wożenie kolejnej 0,5L butelki nie jest wygodne a taki 100ml tester zawsze sie zmieści. A po 3-cie - atomizery testerów są zwykle bardziej precyzyjne, robią fajną mgiełkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.