Skocz do zawartości

FLEX & SONAX DETAILING DAY 28.11.2015


SONAX PROFILINE

Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś z kolegów, mógłby podpowiedzieć gdzie można kupić tą powłokę Sonaxa na 12 miesięcy, która była prezentowana, bo przeszukałem większość dużych sklepów internetowych i nigdzie tego nie widzę.

to chyba będzie to (mimo, że wygląda inaczej):

https://sklep.parys.pl/170,143,produkt, ... ibra.xhtml

 

Witam

 

Jako że miałem niedaleko ( jestem ze Strzegomia) to się wybrałem. Było merytorycznie i ciekawie. Podotykałem, potestowałem i zbieram na Flexa. Co sądzicie o mocno tnącej paście Sonaxa?

 

mi tam nie do końca podeszła jeśli mam być szczery - jednak czas testów na szkoleniu mimo wszystko był za krótki, więc w najbliższym czasie na pewno kupie którąś z past sonaxa na testy.. (choćby po to żeby sprawdzić czy temperatura lakieru przy pracy sonaxem to wina padów, pasty czy powierzchni..)

 

p.s.

 

a już zakupiłem do testów Clay Disc i P-bala - postaram się wrzucić w najbliższym czasie test chociażby glinki na padzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubertowi nie chodziło z pewnością o zestaw za prawie trzy stówki, przynajmniej tak mi się wydaje, na szkoleniu była powłoka za niecałe 60 zł z maleńkimi gąbeczkami + ewentualnie fibry za ok. 25 i odtłuszczacz za podobne 25 zł, ja także szukam i jakoś nie widzę takiego czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest chyba dostępne dla firm świadczących usługi detailingowe

 

No i takim sposobem Sonax strzela sobie w kolano, bo "firma detailingowa" klientowi z "grubą bryką" przygotowanemu na "powłokę" nie położy nikomu powłoki Sonax (kojarzonej z supermarketem) , a strzeli ceramik pro bo to takie modne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję za tak liczne uczestnictwo

To Wielka przyjemność móc spotykać się w Takim gronie.

Mam nadzieję, że udało nam się sprostać Waszym oczekiwaniom i wnieść coś nowego do detailingowej codzienności ;)

 

Dziękuję również firmie Flex Polska za super organizację oraz oczywiście naszym ludziom z SONAX - super robota Panowie

 

Następne spotkania już wkrótce !!!

 

Dodane po 20 minutach 2 sekundach:

Dzięki Arek za odpowiedź. Jakbys znalazł czas na jakąś szerszą analize past Sonaxa to byłbym wdzięczny ;) Może sam producent napisze na forum pare słów, bo faktycznie w internecie za wiele na ich temat nie ma.

 

Z Największą przyjemnością przedstawimy takie ujęcie.

Obecnie pracujemy nad super (moim zdaniem) narzędziem, które załatwi sprawę wszystkich etapów pielęgnacji (krok o kroku) - jak tylko będzie gotowe opublikujemy - udostępnimy do pobrania.

 

Co sądzicie o zaprezentowanym "kółku" - dobór produktów do korekty lakieru oraz jego zabezpieczenia (z drugiej strony)

I ostanie - jakie informacje chcielibyście otrzymać w odniesieniu do past polerskich??

 

Dodane po 9 minutach 17 sekundach:

jest chyba dostępne dla firm świadczących usługi detailingowe

 

No i takim sposobem Sonax strzela sobie w kolano, bo "firma detailingowa" klientowi z "grubą bryką" przygotowanemu na "powłokę" nie położy nikomu powłoki Sonax (kojarzonej z supermarketem) , a strzeli ceramik pro bo to takie modne ;)

 

I nad tym właśnie pracujemy :) Bardzo dziękuję za opinię.

 

Mam nadzieję, że właśnie Flex&Sonax Detailing Days przyczyniają się trochę do budowania w świadomości pasjonatów i profesjonalistów, że SONAX ma różne linie produktów w tym PROFILINE specjalnie dla najbardziej wymagających.

 

Dodane po 3 minutach 59 sekundach:

w sumie racja, ale tamto jest chyba dostępne dla firm świadczących usługi detailingowe a nie dla zwykłego zjadacza chleba..

 

Nie przychodzi nam to łatwo, ale część produktów nie jest dostępna w sprzedaży online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam nie do końca podeszła jeśli mam być szczery - jednak czas testów na szkoleniu mimo wszystko był za krótki, więc w najbliższym czasie na pewno kupie którąś z past sonaxa na testy.. (choćby po to żeby sprawdzić czy temperatura lakieru przy pracy sonaxem to wina padów, pasty czy powierzchni..)

 

Ja osobiście też nie zostałem jej fanem. Testowałem ją na dwóch maskach (czerwona i czara) i jakoś tak nie było super. Dopiero po dobrym zmatowieniu i dociśnięciu polerki uzyskałem fany efekt, ale to skutkowało sporym grzaniem lakieru. Ale za to nigdy nie pracowałem futrem, bo jakoś mi nie było po drodze a tu zaskoczenie i przekonałem się. Tylko nie wiem jak będzie działać 3M i futro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Hubertowi nie chodziło z pewnością o zestaw za prawie trzy stówki, przynajmniej tak mi się wydaje, na szkoleniu była powłoka za niecałe 60 zł z maleńkimi gąbeczkami + ewentualnie fibry za ok. 25 i odtłuszczacz za podobne 25 zł, ja także szukam i jakoś nie widzę takiego czegoś.
w sumie racja, ale tamto jest chyba dostępne dla firm świadczących usługi detailingowe a nie dla zwykłego zjadacza chleba..
No i takim sposobem Sonax strzela sobie w kolano, bo "firma detailingowa" klientowi z "grubą bryką" przygotowanemu na "powłokę" nie położy nikomu powłoki Sonax (kojarzonej z supermarketem) , a strzeli ceramik pro bo to takie modne

Jest już dostepna dla zwykłego zjadacza chleba :good:

http://shiningcar.pl/pl/p/Sonax-Profili ... -50ml/1418

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.