Skocz do zawartości

Dodo Juice Supernatural Hybrid NANO


Medyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do zakupionej nowej Hondy w kolorze biała perła kupiłem Dodo Juice Supernatural Hybrid NANO. Czy ktoś już stosował ten wosk i jeśli tak to jakie spostrzeżenia ? Obecnie mam nałożone dwie warstwy Collinite 476 i jest już chłodnawo więc aplikację tego Doda pozostawię na wiosnę. Używał już ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tegoroczna nowość, bardzo świeża w Polsce, więc raczej wątpię, aby ktokolwiek miał jakieś doświadczenia z tym produktem. Aplikacja pewnie podobna, jak "starszego brata bez nano", a trwałość jeszcze nieoceniona nawet na zachodnich forach (tam DJ SNHN jest dostępny od lata). Nie czekaj do wiosny - kładź go teraz i zrób test długodystansowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak poczekał do wiosny nie znając trwałości no chyba że masz garaż i w razie czego możesz co innego wysmalciwać.Położysz go teraz,miesiąc poleży a w grudniu to już nie bardzo coś kłaść bo temp w okolicach zera się kręcą.Szkoda produktu trochę moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby DJ SNHN miał krótszą trwałość, jak "bliźniak bez nano". A skoro "starszy brat" potrafi leżeć na lakierze 3-4 m-ce, to "nano" (sądząc z opinii w Necie) poleży co najmniej tak samo długo - a więc ryzyko posmalcowania nim auta na zimę wg mnie żadne, a można złąpać "+" u użytkowników forum i dystrybutorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP2015101_shqxxpq.jpg

 

W piątek po umyciu auto nawoskowałem Collnite 476, w sobotę po 24 godz poprawiłem i dziś dałem trzecią warstwę. Trochę mnie to kosztowało roboty więc dam sobie spokój do wiosny. A szkoda bo kupiłem już z myślą, że nałożę ... Zimno już i nie chce spiepszyć wosku bo mówiono mi, aby nakładać w temperaturze powyżej 15 st, a w garażu nie da rady bo słabe oświetlenie i na białym kolorze nie widzę dokładnie czy dobrze wypolerowałem... Więc sorry nie będzie testu dopiero na wiosnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.