Skocz do zawartości

Zymol


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

c-7, w zasadzie każdy normalny wosk "nadaje" się do każdego rodzaju lakiery, czy to akrylu, metallicu, perły czy uni. Kolor również nie ma znaczenia :)

Zymol nie jest inny w tej kwestii :-]

 

Też tak mi się wydaje jak mówisz, ale na stronie Zymola EBONY i ROUGE są do lakierów nie metalicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
Zymol nie jest Niemiecki, sam kiedyś myślałem, że jest z Austrii ;)

Zerknij na ten temat viewtopic.php?f=12&t=21428&view=unread#unread

Nie tak do końca

Opis ze strony carspa

Zymöl to firma z długoletnią tradycją. Formuła pierwotnie wynaleziona została w Bischofsheim w Niemczech, a obecnie wszystkie kosmetyki produkowane są w USA. Od wielu lat Zymöl jest synonimem jakości, elegancji i najlepszej ochrony. Momentem przełomowym dla marki była wystawa Pebble Beach Concourse w 1990 roku, gdzie przygotowany przez Zymöl samochód Ralph Lauren?a (Bugatti 57 SC) zdobył nagrodę Best at Show. Samochód zaskoczył publiczność i Jury swoim nieskazitelnym wyglądem i wcześniej niespotykanym blaskiem, a Zymöl zyskał sławę i opinię bezkonkurencyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Troszkę stary wątek, ale odświeżę, czy ktoś mi powie jaka jest różnica pomiedzy ZYMOL CARBON, a ZYMOL TITANIUM ??

Wiem jedno, że Titanium napewno dłużej niby posiedzi. hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, david2888 napisał:

Troszkę stary wątek, ale odświeżę, czy ktoś mi powie jaka jest różnica pomiedzy ZYMOL CARBON, a ZYMOL TITANIUM ??

Wiem jedno, że Titanium napewno dłużej niby posiedzi. hmm

Wszystko na plus titaniuma trwałosc, kropelki podobne, ale look to titanium. Carbon to taki budżetowy zymol i w moim odczuciu słaby wosk z tych wosków premium, nie widzę różnicy połyskowej to powiedzmy innego wosku naturalnego niższej ligi.
Głupio to mówić ale ja pierwszy raz gdy miałem carbona oczekiwałem od niego dużo, myśląc zymol jakosc premium , a tutaj bardzo bardzo sie zawiodłem bo to taki wosk poprawny i nic więcej, nic mniej, jak juz startować z zymolami to tylko półka wyżej :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Gozdziu23 napisał:

I w moim odczuciu słaby wosk z tych wosków premium,

+1

Tak jak kolega wyżej napisał zdecydowanie bardziej opłaca się kupić Titanium :) Jest to fajny wosk i daje super look przedewszystkim na ciemnych lakierach.

Pamiętaj o Cleanerze HDC on odwala sporo pracy w przypadku zestawu z Zymola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, david2888 napisał:

Troszkę stary wątek, ale odświeżę, czy ktoś mi powie jaka jest różnica pomiedzy ZYMOL CARBON, a ZYMOL TITANIUM ??

Wiem jedno, że Titanium napewno dłużej niby posiedzi. hmm

Bierz Glasur'a i będziesz zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.