Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

na2wiadra

Myjnia czynna 7 dni w tygodniu Gołków k/Piaseczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Chcemy serdecznie Was zaprosić do Naszej Myjni która znajduję się w Gołkowie k/Piaseczna gdzie będziemy myć tak jak tygryski lubią najbardziej czyli Na dwa Wiadra :D

Będziecie mieć do dyspozycji 3 oddzielne stanowiska które po wcześniejszym zarezerwowaniu będzie można wynająć ale o tym już niedługo poinformujemy wraz z oficjalnym cennikiem usług .

Jako że Musimy lokal dostosować do naszych i waszych :D potrzeb,Otwarcie myjni celujemy w okolicach końca października lub początek listopada :o

Zapraszamy do śledzenia nas na FB https://www.facebook.com/nadwawiadra?ref=hl

Pozdrawiamy i Zapraszamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie już trochę czasu minęło , przepraszamy ale od 2 tygodni mamy ogrzewanie ale jest dobra wiadomość . Od soboty 28.11.2015r Zaczynamy oficjalnie, już niedługo zamieścimy cennik ;) . Godziny otwarcia już znacie pon-piątek 9-19 i weekend 8-16. Zapraszamy dzwonić umawiać sie na mycie :D pozdrawiamy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Jaki i gdzie jest dostepny oficjalny cennik uslug ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteście ciekawi jak wygląda nasza praca?:) w skrócie właśnie tak;) zapraszamy do oglądania (najlepiej w HD) i zachęcamy do odwiedzin

n2w Team ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opcja prania tapicerki była od samego początku. Cena od 200 zł zgodnie z informacją zamiesczoną na stronie http://www.na2wiadra.pl/index.html#cennik.

Oddałem do na2wiadra samochód do prania tapicerki i byłem bardzo zadowolony z efektu. Ceny nie pamiętam bo rozliczałem się za wszystkie samochody, które zostawiłem na "odgruzowanie". :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy Zapraszamy na PW w celu ustalenia szczegółów

wypranie mondeo mk4 kombi ?
co miało by być wyprane (czy np wykładzina też )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po proszę o cenę z wykładziną i bez. na pewno siedzenia, bot.czki, podsufitka, bagażnik. To bardziej odświeżenie niż pranie bo jakiś zasyfiony nie jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze nie było okazji napisać.

Staram się do Tomka podjeżdzać regularnie na szybkie ogarnięcie.

Nie trzeba tłumaczyć co jest do mycia i co zrobić. Chłopaki ogarniają profi. Sprzęt jest. Chęci są. Miła atmosfera i naprawdę dobre ceny.

Ze swojej strony mega polecam. Najlepsza myjnia w Wawie i okolicach. :good:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie z racji już pięknej pogody za oknem i wysokich temperatur zapraszamy do nas na mycie na 2 wiadra i nie tylko. Na hasło KA lub Kosmetyka aut rabat -15% na wszystkie usługi :ad: Już wiele osób nam zaufało :D , dziękujemy bo wiemy jak nie łatwo jest zaufać żeby ktoś inny mył naszego pieszczocha ;) . Zapraszamy do umawiania się telefonicznie na zabiegu spa dla naszych pociech.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mamy już jesień w pełni u nas cały czas mało czasu , na czytanie forum ale obiecujemy poprawę co i raz pochwalimy się co robimy :ad: . Zapraszamy zatem do korzystania z naszych usług. pozdrawiamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dacie radę jeszcze ogarnąć przed świętami Audi 80 avant 1.9TDI z 1995r z lakierem metalic LZ9U. Chodzi mi o opcje:

Mycie +Wosk

Mycie na 2 wiadra +dodatkowo:

-Usuniecie smoły i cząsteczek metalicznych z lakieru

-Glinkowanie lakieru

-Mycie nadkoli

-Wosk

Auto może być podstawione o każdej porze dnia i nocy :) Jest to auto mojego kolegi a pracujemy niedaleko Was bo w Łazach więc wasza lokalizacja nam bardzo odpowiada. Jaka była by cena za to auto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta