Skocz do zawartości

Sonax Speed Protect


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

W sumie to nie do końca z czystym sumieniem w chwili obecnej tworzę ten temat... Przed wyjazdem do Chorwacji musieliśmy z Justyną przygotować Toledo... padło na kombinację Sonax PNS + Sonax Speed Protect. Samochód został porządnie umyty, odtłuszczony dedykowanym środkiem Sonaxa i zaaplikowaliśmy preparaty. Było to dokładnie 22 sierpnia.

 

gudXkG.jpg

hJoQpX.jpg

 

Tak to wyglądało w takcie deszczu na miejscu, po ~2000km. Kilka dni wcześniej samochód został umyty na bezdotyku.

 

A tutaj już po powrocie, po blisko ~4000km :kox: Po samym myciu pianą! :)

 

 

tPw9ub.jpg

plExnN.jpg

BdWncJ.jpg

Qvt1c1.jpg

 

Test nie jest do końca taki jak być powinien bo:

- nie wiem czy to jeszcze działa Speed Protect czy już PNS

- nie porównałem z BSD (na co pewnie wszyscy liczą)

 

Mimo wszystko postanowiłem zapoczątkować ten temat bo zaskoczyło mnie, że to jeszcze działa, a nie muszę mówić, że w zasadzie 3000km zrobione z prędkościami autostradowymi :D

Jak tylko czas pozwoli zrobię porównanie BSD i SP na masce w Felicii - wyjdzie dobre porównanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
e36ace, spytam przekornie: A czemu nie?

:D ok , napisz czy było widać różnicę w wyglądzie tzn czy sp podbił wygląd po szczerze zastanawia mne to. Wiem że SP sam w sobie daje fajny look i trwałosc powyżej miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Dobra, dziś udało się nałożyć na testową maskę w Felicii Sonaxa BSD i obok Speed Protecta ;)

Wosków już praktycznie na niej nie było. Dla pewności przetarta benzyną ekstrakcyjną na bogatości :P

Aż sam jestem ciekawy co to wyjdzie. Przebieg zapisany. Za jakiś czas kontrolne płukanie.

 

il0SvA.jpg

SKUNvk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

No to mam już pewien ogląd sytuacji :P

 

mX3qPb.jpg

v2PoNB.jpg

 

Felka nie myta ręcznie od czasu nałożenia, czyli równo 2 tygodnie. Bezdotyku też chyba nie zaliczyła. Krople podeszczowe.

BSD Król :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy po umyciu ;) według mnie po prostu szybciej się zapycha niż BSD. Jakby nie było oba nakładane w takich samych warunkach i tak samo jeżdżone :D

 

Dzień Dobry/Cześć ;)

Ciekaw jestem jaki uzyskałaś efekt po myciu? - czy masz już może jakieś spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BSD jest na reszcie samochodu i wygląda znacznie lepiej ;) Felka cały czas stoi na dworze, była też pod różnymi drzewami itp. Test powtórzę po porządnym myciu ręcznym samochodu. Tym razem trafią na dach i dół drzwi, bo na masce będzie test powłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.