Skocz do zawartości

Mercedes A45 AMG


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super opis!

Bardzo mi się podoba ilość zdjęć i profesjonalizm w wykonaniu :)

Dzięki twojemu poradnikowi, sam zaczynam rozumieć krok po kroku co trzeba robić w car detailing`u, żeby było bezbłędnie.

Mam jednak pytanie apropo środków do smoły i iron, jeśli nie widać śladów na lakierze, jest sens aplikować? Na zasadzie zapobiegawczo dół samochodu i miejsca przy emblematach?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :good::good::good:

 

Zawsze jest sens aplikować, mój po prostu nie złapał dużej ilości zanieczyszczeń :)

 

Jakiś tydzień temu byłem na bezdotyku, ale zapomniałem podesłać filmiku na YT. Ogólnie wosk wyszedł dość blado, może dla tego nie miałem parcia na ładowanie na YT :mrgreen: Teraz w tygodniu podlecę znów i zobaczymy co to się tam dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że posiadasz szczotki do felg. Aktualnie jestem na etapie ich zakupu i to co czasem czytam w opiniach mnie przeraża.

Podobno są szczoty, które moga porysować felgę, mam mniej więcej tak samo "stary" samochód jak Twój, więc każda rysa, bolałaby mnie kilka razy bardziej niż na kilkuletnim aucie.

Mógłbyś zarekomendować jakieś? Czy bezpieczniej użyć gąbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do felg używam tylko Wheel Wooliesów, tutaj mam czarny półmat i w sumie nie boję się ich używać. W Sciro miałem czarne w super połysku i był dramat. Rysowały sie od patrzenia, wiec myłem je tylko rękawicą Megsa uprzednio porządnie planując i czyszcząc bezdotykowo Bilberrym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki :good::good::good:

Minął miesiąc od nałożenia, to czas na jakiś update ;)

 

 

Ogólnie podczas lania wody moim zdaniem nie ma szału i trochę mnie zawiódł ten wosk. Trochę kropelek :

 

IMG_4105.jpg

 

IMG_4106.jpg

 

IMG_4107.jpg

 

Ale po przejechaniu 2 km do domu było już zdecydowanie lepiej, trochę się zrehabilitował :mrgreen:

 

IMG_4109.jpg

 

IMG_4110.jpg

 

IMG_4111.jpg

 

IMG_4112.jpg

 

IMG_4113.jpg

 

IMG_4114.jpg

 

Co nie zmienia faktu, że jakiegoś wow nie ma. Ogólnie myślę, że stanie tydzień w Zakopanem na deszczu mogło się trochę przyczynić do osłabienia wosku, ale bez przesady. Zrobię jeszcze w tym sezonie jedno smarowanie, jak będzie tak jak teraz to giełda i walnę karboniusza z kielni :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rybnik to nie moje rejony, więc to na pewno nie ja :mrgreen:

 

Ano biedne, raz ręcznie umyty i tyle :dontknow: Za tydzień lub dwa będę miał możliwość postawienia go na dłużej niz kilka godzin do garażu, to chyba wosk wleci :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.