Skocz do zawartości

Mercedes A45 AMG


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Edition 1 był dostępny tylko w pierwszym roku produkcji, niestety.

 

Aluminium w fotelach jest kiedy bierzesz pełna skore na fotelach, ja nie chciałem :) Przyciski u kierowcy sa od zmiany szerokości boczków oparcia i siedziska, pasażer moze regulować tylko oparcie. Ponadto dokładałem elektrykę obu foteli, bo bez niej nie ma pompowania i regulacja jest zdecydowanie bardziej okrojona :D

 

Miał wyglądać niepozornie, bo na żywo jeszcze więcej warzyw niż na forumach, dlatego nie ma zadnych dupereli. A ze to nie działa, bo wydech i tak robi swoje, cóż :D :D :D

 

Niczym nie zabezpieczalem, nie umiałem sobie odmówić 2-3 dni jazdy i postawienia go na kobylki do garazu, wolałem ten no, jezdzic i docierać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje relacje zawsze bardzo przyjemnie się ogląda - tak było i tym razem :good:

 

IMO z zewnątrz fura niepozorna, ale wnętrze :kox:

 

Pozdrawiam i czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to tak... zderzak cały? Kolego musimy się w końcu gdzieś złapać na mieście i sprawdzić jak te kunie z Golfem się będą mieli, bo coś czuję, że przepłaciłeś i mogłeś mieć taniej niskie cztery do paki, no ale....

 

A tak serio to relacja jak zawsze- daję maksik.

 

Chyba miałem rację jak mówiłem bier AMG, bo R to padło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już coś nowego wiem o fotelach. Myślałem, że te chromy są w jakimś pakiecie.

Kiedyś był Edyszon łan a teraz to się nazywa pakiet aerodynamiczny AMG.

W skład tego pakietu wchodzi tylna lota, płetwy na przednim zderzaku, lekko zmodyfikowany tylny zderzak i progi.

 

Wyczaiłem też, że chyba są dwa układy wydechowe. Ten z przedzielonymi końcówkami wchodzi w skład jakiego pakietu?

Najprawdopodobniej wtedy jest możliwość ustawienia otwarcia przepustnic w układzie z poziomu komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest pakiet dokładek, ale to nie moj styl. Sa dwa wydechy, zwykły i Performance. W zwykłym nie dzieje sie nic i do pewnego czasu rozpoznawałeś go po siwych końcówkach. Performance ma czarne koncówki i klapy, ktore sa sterowane poprzez wybór trybu S. W C sa zamknięte, w S otwierają sie i strzelają, wydech jest dużo głośniejszy itd :) Wiec 2700 dopłaty moim zdaniem to nie jest dużo, tym bardziej ze ma 3,5 calowy DP i dalej przeszło 3 całe, gwarancja zostaje i potem nie bedzie zadnych restrykcji ze strony wydechu :)

 

Plastidip sie okej trzyma, nie ma zadnych problemów :)

 

Vinyl ma juz z 2 lata, także to juz stare zapasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.