Jump to content

Czego używać do nabłyszczania i pielęgnacji opon ?

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Gesiu_15   

A ja nie lubię takiej roboty na odpieprz. Jak mam brudne opony, to w nie po prostu nie wcieram dressingu. To tak jak iść na trening i po treningu wysmarować się balsamem. Przecież jesteśmy czyści... t

SG coco 🙂  Ładnie siadł na Miszelince

Posted Images

W dniu 27.04.2021 o 14:28, zonk napisał:

Po analizie ostatnich paru stron przewijają sie preparaty:

Perl 1:1

FX Protect

SG Coco Tire

SG Back2Black Tire Dressing

ADBL Tire Dressing

GYEON Q2 Tire

teraz pytanie:

1. ktory utrzymuje sie najdlużej w sezonie wiosna-lato-jesień

2. ktory daje połysk ( nie musi byc mega błysk,ale nie chce mat )

Ktos cos pomoże bo nie mam pomysłu co kupić 😅

Połysk + duża wytrzymałość to zdecydowanie dla mnie Perl lecz w koncentracie i Gyeon Tire :)
Perlik da na pewno mocniejsza czerń czyli to co uwielbiam, a Gyeon łatwiejsza aplikacje.

B2B oraz Coco dla mnie bardzo słabo pod względem trwałości. Adbla kiedyś używałem ale już nie pamiętam jak się zachowywał

Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

@Fitte  z Gyeonem Tire i CP Perlem mam na odwrót niż u Ciebie. Lepiej mi się aplikuje Perla no i po aplikacji Perla można odrazu wyjechać, Gyeon potrzebuje czasu...

Co do B2B i Coco no mistrzami wytrzymałości to oni nie są, ale od mycia do mycia leżą i to w zupełności wystarcza.

Kupiłem  Back to Black w zeszłym roku i generalnie rozczarowanie. Dobrze siadal tylko na Continentalu ale na nim to chyba i margaryna by działała. Wolno sie wchłania, trwałość taka sobie. Look taki nijaki. 

O wiele lepiej mi pasuje funky witch. Nie jest królem trwałości ale aplikacja, dotarcie i look poziom wyżej.