Skocz do zawartości

Czego używać do nabłyszczania i pielęgnacji opon ?


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Qlimaxss napisał:

@Tomek1419Super efekt ;), zobaczę i siebie i wtedy zdecyduje czy kupić pełne opakowanie. Zrób foto całego boku😊. @Tomas22 byłby bardzo zadowlolny👍😎

Zdjęcia niestety innego nie mam a dressing nakładałem dwa tygodnie temu. Mi bardziej podpasowal niż ciasteczka od adbl.

18 minut temu, maciek-drummer napisał:

@Tomek1419 ładnie to wygląda. Czym nakładałeś? Przecierałeś fibrą na koniec? 

Nakladalem one shotem od adbl. Nie jest przetarty fibrą. Są tutaj położone dwie warstwy 😉

Dla mnie dressing bomba 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, maciek-drummer napisał:

A sprawdzałeś trwałość jak wypada w porównaniu z ADBL? Bo dla mnie ADBL nie ma sobie równych jeśli chodzi o wydajność i żywotność. 

Mam opóźnienie w publikacji testu o B2B v2 - głownie z powodu utraty opon testowych 😉

Nowy B2B jest dla mnie świetny. Postać kremu, zapach, pompka, aplikacja.

Solidny błysk bez deszczu trzyma grubo ponad tydzień.

Tutaj na MK3.
 

Spoiler

 

2018-06-22_16.49.55.jpg


2018-06-22_16.50.01.jpg


2018-06-22_16.58.36.jpg

DSC09716.jpg

 

Tak wiem do dupy na tych oponach @Fredi88... mi sie podoba <fukers> 😉

Po deszczu i rubberze, opona traci błysk, ale czerń jest wciąż akceptowalna.

Spoiler

2018-07-14_12.08.33.jpg
2018-07-14_12.08.55.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stary b2b był fajny ale nie siedział tak długo jak adbl.  Mam ten w nowej butli ale starą (v2 chyba) wersję. Natomiast megs na oponach które stosowałem świecił się bardziej ale zjeżdżał szybciej niż adbl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po testach uważam że Mamba Shine jest spoko dosyć sporo leży ale top1 jest ADBL TD. Siedzi niesamowicie długo choć aplikacja trudniejsza w porównaniu do mamby 🙂 Ciekaw jestem tego nowego B2b i chętnie bym 100tke przytulił 😀😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus chyba mambe można aplikować na mokre opony choć mogę się mylić. COCO ma świetny zapach kokosowy, testowałem na 2-3 rodzajach opon lecz trwałość Coco jest bardzo słabe, delikatny deszyk i dressingu nie ma 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coco katuję od roku i trwałość mi nie przeszkadza. Po prostu mógłbym go codziennie aplikować dla samego zapachu 😜

Ale szukam alternatywy. Ja tylko latem aplikuję coś co trzeba na sucho. Przy myciu na bezdotykach najzwyczajniej nie chce mi się czekać aż opony doschną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Strus napisał:

Chyba sobie skombinuję troszkę BW i Mamby (tylko której ? Shine czy zwykła ? ) i sprawdzę organoleptycznie 🙂

Dzięki za sugestię

Shine trosske lepiej siedzi od zwykłej 🙂 Potwierdzone bo testowałem obie Mamby 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem tak zrobiłem 🙂

@Qlimaxss był uprzejmy użyczyć mi Mamby Shine i Black Water. Dzisiaj wpadły wszystkie 3 na opony. Mamba wygląda najgorzej. Najlepiej BW.

Mam w planie dodać trochę Coco do BW. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak zachowa kolor i look a dostanie zapachu kokosa to będzie bosko 😁

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.