Skocz do zawartości

Czego używać do nabłyszczania i pielęgnacji opon ?


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam panowie, może któryś z kolegów podpowiedzieć preparat do konserwacji opon jednak żeby efekt po użyciu nie był mega błyszczący a dawał fajne satynowo-matowe wykończenie.

 

Ponadto biorę pod uwagę Gyeon Tire , fakt że produkt jest dość drogi ale do użytku prywatnego każda pojemność wystarczy na relatywnie długi czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2017 o 11:48, vhs napisał:

Czy ktoś testował Surf City Garage Black Edge Tire Gloss ??

Może powiedzieć coś o trwałości, aplikacji i wyglądzie opony po nałożeniu ?

Nikt nie testował w/w produktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malinek napisał:

Również polecam Black Mambe od GS jeśli ktoś lubi naturalny mat :) wydajność również na duży plus ! 

Ale niekoniecznie trwałość, tudzież: trwałość efektu po zastosowaniu. :) Na bardzo duży plus - obojętność na luźne nawierzchnie. Np. Sonax wykazuje zwiększoną lepkość dla pyłów długo, długo po smarowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sparco0 napisał:

Może ktoś porównać Sg b2b (używam obecnie) do Black mamby? Bardzo lubię efekt satyny, matu. Wcześniej po endurance świeciły się jak psu ..... ;)

Ja mialem SG b2b w porówaniu do Black mamby słabo wypadał . Black mamba łatwo się aplikuje , i wytrzymałość jeszcze lepsza :) Ostatnio wyszła wersja Black Mamba Shine . Bardzo przypadła mi do gustu , efekt mocniejszy od Black mamby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2017 o 09:37, nexx napisał:

 

 

Witam panowie, może któryś z kolegów podpowiedzieć preparat do konserwacji opon jednak żeby efekt po użyciu nie był mega błyszczący a dawał fajne satynowo-matowe wykończenie.

 

 

 

Ponadto biorę pod uwagę Gyeon Tire , fakt że produkt jest dość drogi ale do użytku prywatnego każda pojemność wystarczy na relatywnie długi czas.

 

Gyeon Tire polecam. Jeżeli chcemy uzyskać efekt bardziej błyszczący to nie przecieramy, efekt bardziej satynowy przecieramy po 10,15 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Arkeolowy napisał:

Poleci ktoś jakiś jeden z trwalszych dressingow do opon? Obecnie na arsenale jest ; mamba,mamba shine,megs endurance,nanolex tire and rubber, adbl tire.

Mam wszystkie poza nanolexem... Bardzo fajny look dawał i długo siedział... PB Trim Restorer. Tak wiem, to nie dressing do opon a do plastików zewnętrznych, ale tak jak ludzie dressingami do opon smarują plastiki tak kiedyś robiłem na odwrót. Możesz kupić tester i sam się przekonać. Teraz już trochę kosmetyk zapomniany, ale te 5-6 lat temu był bardzo popularny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile wam schodzi tej mamby na komplet opon? Ja ostatnio na szesnastki o profilu 55 zuzylem 80ml i wydaje mi się sporo. Spsikalem cala oponę i po minutce przetarlem fibra. Efekt w porządku ale nie powiedział bym ze wydajność na plus. Porównując np z bardziej zelowym TuningKingz 100ml miałem na trzy takie komplety aplikujac piankowym aplikatorem do opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.