Skocz do zawartości

Angelwax Dark Angel


KHOT

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Dark Angel i Body są bardzo krzywdząco u nas niedoceniane.

 

Dark Angel kładłem na Black Hole, na cleaner soft99 i na goły lakier, auto w kolorze panzergrau metallic ;). Aplikacja jest banalna pod warunkiem że lakier nie jest gorący - wtedy może przyprawić o mały ból głowy bo po dotarciu robią się chwilowe holsy które schodzą po myciu lub wytarciu quickdetailerem. Ja oba zwykle nakładałem po jednym elemencie i docierałem poprzedni, aczkolwiek jak jest fajna pogoda to i całe auto można na raz oblecieć - szczególnie body wybacza więcej. Kropelki są trochę pijane, także to nie są woski dla podniecających się pięknymi perełkami, natomiast to co w obu nich najlepsze to wygląd i trwałość. Body daje świetny głęboki wetlook, a Dark Angel jeszcze lepszy, zdecydowanie oba biją Natty's Blue i KoG'a, laik gołym okiem zauważy że to nie ta półka. Trwałości Dark Angel nie testowałem, natomiast Body położyłem na goły lakier w zeszłym listopadzie i do początku marca trzymał, co biorąc pod uwagę że auto parkuje pod chmurką jest moim zdaniem rewelacyjne biorąc pod uwagę cenę i wygląd. Dark Angel nie próbowałem w tak ekstremalnych warunkach, natomiast w lecie jak na razie trzyma pięknie więc nie spodziewałbym się wiele gorszego wyniku. Oba mają bardzo mocne właściwości antystatyczne i kurz nie chce się ich trzymać i co ważne przy aucie które stoi pod gwiazdami waterspoty nawet wyschnięte w ostrym słońcu usuwa się banalnie. Body pachnie jakąś tam waniliową chemią z tego co pamiętam, natomiast Dark Angel to fajna czekolada.

 

485O7RSl.jpg

 

txSOoLbl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Napiszę kilka słów o tym wosku. Po pierwsze ładny sloiczek, szkoda ze etykietka nie jest drukowana na jakiejś folii. Po odkręceniu wieczka czuć intensywną woń czekolady, jednak zapach jest całkiem inny niż w hdc. Tutaj czuć gorzką czekoladę bynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Aplikacja jak kolega wyżej napisał jest bardzo przujemna, aplikator gładziutko przesuwa się po lakierze. Lakier zdecydowanie musi być chłodny inaczej będziemy mieć śliczne holosy. Wosk posiada wlaściwości maskujące drobne zarysowania co mnie osobiście najbardziej się spodobało w tym mazidle. Look daje na prawdę świetny. Troszeczkę mnie dziwi kompletny brak opinii na forum, według mnie wosk kompletnie niedoceniany. O trwałości na razie się nie wypowiem ponieważ wosk posiadam od kilku dni i na dobrą sprawę nawet kroplingu nie sprawdziłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Do takiej ciemnej zieleni spokojnie oba będą dobre, musisz tylko wybrać czy Ci zależy na trwałości i bezproblemowym nakładaniu, czy na trochę lepszym wyglądzie kosztem trwałości i konieczności przyłożenia się do woskowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To jeszcze jedno pytanie do doświadczonych AngelWaxowców. Jak wygląda sprawa docierania takiego DarkAngela? Można zostawić go na spokojnie na aucie na pół godzinki czy trzeba faktycznie po tych 5 - 7 minutach zacząć docierać bo później może siły zbraknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.