Skocz do zawartości

Materiał na pokrowiec auta


Gustav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od dłuższego czasu borykam się z problemem i pytaniem: Jaki pokrowiec zakupić ?

 

Ale przeglądając oferty nie znalazłem nic ciekawego dla mnie.

 

Moja wymagania:

 

- maksymalna delikatność dla lakieru auta !!!

 

I to w zasadzie jedyny wymóg bo pokrowca będę używać w garażu bądź na dworze jak temperatura będzie bardzo wysoka.

 

Czy inwestować w nieestetyczne pokrowce z gumką ? jeśli tak to jaki ?

 

A może zakupić materiał i poprostu nakryć auto ?

 

PS: Dodam że swego czasu kupiłem materiał, taki na prześcieradła ale nie jestem zbytnio z niego zadowolony bo jest zbyt sztywny. Chciał bym uzyskać taki efekt:

 

006a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam też czegoś takiego, więc się podepne pod temat bo zdarza mi się, że muszę zostawić samochód na zewnątrz, też się właśnie zastanawiałem jak to lakier przeżyje, bo jednak zawsze się jakoś będzie tarło. Myślałem, żeby kupić dużo większy, tylko, że niestety mam duży samochód i nie bardzo są tak duże, a znowu z drugiej strony jest problem z warunkami atmosferycznymi. Piszesz, że na dworze też chcesz używać, w przypadku przykrycia samochodu materiałem, w przypadku gdy zerwie się wiatr będzie problem. Tak samo w przypadku jak będzie dużo większy niż samochód, więc chyba coś kosztem czegoś ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od dłuższego czasu szukam pokrowca na swoje auta, które są niejeżdżone na co dzień, bo wkurza mnie ciągłe osiadanie kurzu. Pokrowce wewnętrzne mocno przylegające do auta robione są ze strechu/bawełny akrylowej. Standardowe, czyli dość sztywne pokrowce zewnętrzne i ich oddziaływanie z lakierem było już opisywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kotlecik ale co tam :P.

 

kupiłem to:

 

http://allegro.pl/pokrowiec-plandeka-na ... 02666.html

 

Pokrowiec jednowarstwowy, podejrzewam że prziewszy większy snieg i mróz i momentalni się porwie ale ten pokrowiec ma chronić przed osiadaniem kurzu, jak narazie daje radę. Materiał jest ok - w sensie jest delikatny.

 

Rozglądam się za czymś innym, pokrowce pro to koszt ponad 80 zł - 3 warstwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.