Skocz do zawartości

Poorboy's Natty's Red Paste Wax vs Harly Wax ?


Gość mb190.fan

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu to lipa :-/ Sugeruje Ci sie pospieszyc z zakupem bo zauwazylem jakas podwyzkowa tendencje u Partnerow i sporo produktow w tym woskow podrozalo :-(

Np Colli z 69 na 79 co daje nam ok. 15% podwyzke :-/

 

Zamówiłem, znalazłem po 60zł.

 

Dzięki Rosemeyer, :good::good:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam Blue, miałem White. Jak dla mnie zapach White (kokos) bardziej wali chemią niż kokosem, (Lusso Oro ładniej pachnie kokosem, mniejsza ilość chemii i łatwiejsza aplikacja) wydaje mi się że White jest twardszy niż Blue. White i Blue aplikowany na srebrny metalik. White daje lepszy shine na jasnym lakierze niż Blue. Z Blue zaś jestem zadowolony, głównie z powodu zapachu i 'bardziej miękkiego wosku' a White sprzedałem po 1-2 aplikacjach, z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

grzes12,

 

:wallbash::dontknow:

Na poprzedniej stronie było.

 

Odświeżając

 

Mam dylemat czy kupić PB blue czy RED, mam pod nie PB BH, chciałbym uzyskać mokry look na lakierze czarny perła. Czy blue wystarczy (bo jest tańszy)?

 

Z góry dziękuję za pomoc jeśli ktoś miał styczność z dwoma.

 

Pozdrawiam

 

ja mam oba i gdy kladlem je na BH nie zauwazylem zadnej roznicy ani w trwalosci ani w wygladzie (lakier czarny). jedyne co jest rozne dla mnie to kolor i zapach. mimo ze wszyscy zachwycaja sie zapachem REDa (pachnie jak truskawki ze smietana) to mi osobiscie bardziej do gustu przypadl zapach BLUE (cos a'la guma balonowa z lat 80tych)gdybym mial jeszcze raz podjac decyzje o zakupie to kupilbym tylko BLUE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.