Skocz do zawartości
AreK

Ciekawe oferty znalezione nie tylko w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Krauss ma tam serwis.

I te tańsze (po 360zł) maszyny wyglądają właśnie jak po serwisówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem dziś do gościa - tak mi odpisał :

"mam już tylko nowe w cenie 399 plus wysyłka za pobraniem 25.jest w nich wszystko jak w nowych , gwarancja miesiąc"

Ogłoszenie też już jest zmienione z nową ceną i szerszym opisem...

http://olx.pl/oferta/polerka-samochodow ... 8t5pf.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziki, też się nad tym zastanawiam, mam DA i taka rotacja by mi się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już się nad tym nie zastanawiam, bo gwarancji jak się okazuje jest tylko miesiąc...a taki okres gwarancji mnie nie interesuje przy niby nowym sprzęcie.

Coś z nimi musi być chyba dziwnego, skoro gość tylko tyle oferuje.

Inaczej dałby więcej, może sam nie jest pewien swojego towaru, który wlecze zza Odry tak tanio...

Być może jest inaczej, ale jednak dla mnie to już lampka kontrolna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chyba niezła oferta, ale tyle wyświetleń wydaje mi się podejrzane
Już kiedyś o tym dyskutowano na KA ... sprzedawca po kosztach je sprzedaje i o ile pamiętam ktoś kupił i się chwali , bo sprzęt w 100% sprawny, a sporo tańszy.

Echh a jakiś miesiąc temu kupiłem taka sama ale oczywiście po cenie znacznie większej :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Franius, poczytaj forum. Jest odpowiedni dział o olejach. Wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze nie zdążyłem przejrzeć całego forum ale dzisiaj natknąłem się na mikrofibry za 1zł, ni wiem ile są warte i nie doczytałem jeszcze jak powinna wyglądać i z jakiego powinna być materiału Pomyślałem, że będą dobrym początkiem przy kompletowaniu kosmetyków.

Dostępne są na pewno w REALU w Opolu, nie wiem jak wygląda sprawa w Auchanie ale jest na nich napisane Auchan POLSKA. Na metce pisze 85% poliestru, 15% poliamidu wyprodukowane w chinach, pomierzyłem i mają wymiar 30x30cm, dostępne kolory to na pewno ostro różowy i żółty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze nie zdążyłem przejrzeć całego forum ale dzisiaj natknąłem się na mikrofibry za 1zł, ni wiem ile są warte i nie doczytałem jeszcze jak powinna wyglądać i z jakiego powinna być materiału Pomyślałem, że będą dobrym początkiem przy kompletowaniu kosmetyków.

Dostępne są na pewno w REALU w Opolu, nie wiem jak wygląda sprawa w Auchanie ale jest na nich napisane Auchan POLSKA. Na metce pisze 85% poliestru, 15% poliamidu wyprodukowane w chinach, pomierzyłem i mają wymiar 30x30cm, dostępne kolory to na pewno ostro różowy i żółty :)

zajrzyj tutaj, napisalem o tych fibrach z auchan viewtopic.php?f=21&t=650&start=45

generalnie to chyba najnizsza mozliwa jakosc, przydaja sie, o ile nie martwisz sie o zarysowania, czyli nie dotykasz nimi lakieru :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No trudno napaliłem się, zostaną do użytku domowego. Przestudiowałem poradnik, muszę przyznać dobra robota! Dzięki! :good: Zwięźle i na temat a ja jeszcze trochę poczytam i wymienię swoje mikrofibry na coś konkretniejszego 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ja mam przykre doświadczenie z Ambi pur , wylało mi się i zostały zacieki jak po jakimś kwasie :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Juli, są całkiem spoko wiaderka 10l w 4 kolorach (czarny, różowy, biały i miętowy) po około 4pln/szt :good:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety ja mam przykre doświadczenie z Ambi pur , wylało mi się i zostały zacieki jak po jakimś kwasie :?

Trzeba być bardziej uważnym :) Myślę, że podobne kwiatki miałbyś po każdym innym odświeżaczu do powietrza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba być bardziej uważnym :) Myślę, że podobne kwiatki miałbyś po każdym innym odświeżaczu do powietrza :)

Bardzo możliwe , ale nie chce już testować :D Od tamtej pory wieszam tylko choinki Vunder Baum :-]

Ale zastanawiam się nad zmianą ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Auchan Bydgoszcz - w promocji MF 30x35cm 5szt za 6,99zł. Wyglądają przyzwoicie, zobaczymy jak się będą sprawdzać :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem kosmetyki Abel Auto w dobrej cenie w kenochem - link. Ceni niższe od kilku do kilkunastu procent. Wrzucam, może ktoś będzie zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewny, pewny. Brałem u nich już SG (ogólnie cały czas mają promocje na SG) i sonaxa bsd za 21zł ;) a głównym celem zakupu były żarówki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi