Jump to content

Ciekawe oferty znalezione nie tylko w sieci

Recommended Posts

@RoBee jeśli zakupiłeś Soft99 Fusso 12msc Dark za ok. 100 zł to bardzo dobra cena, natomiast jeśli faktycznie kupiłeś Soft99 Dark & Black to już co innego i faktycznie dałeś się naciągnąć lekko .. Soft ma podobne opakowania do siebie, ciężko strawne dla nas znaczki na opakowaniu itd, stąd te wszystkie pomyłki .. 

• Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

59,90 - 32% = mega promocja 40,41 uwielbiam te wały w motogo z tymi "zniżkami" NORMALNA cena to 44.90 Polecam sprawdzać sobie oferty na allegronauta wklepując nr oferty -> LINK  

@lhartman Serwer nie serwer --- poszalałem i drugi koszyk właśnie wpadł, na koncie zostało mi 51 zł, a wypłata za 2 tygodnie!! Jak ja się żonie wytłumaczę ?? 

Posted Images

@RoBee jeśli zakupiłeś Soft99 Fusso 12msc Dark za ok. 100 zł to bardzo dobra cena, natomiast jeśli faktycznie kupiłeś Soft99 Dark & Black to już co innego i faktycznie dałeś się naciągnąć lekko .. Soft ma podobne opakowania do siebie, ciężko strawne dla nas znaczki na opakowaniu itd, stąd te wszystkie pomyłki .. 
Faktycznie. Cały czas myliłem dwa produkty! Uff.
3 godziny temu, Streat napisał:

nadają się one do czegoś? 

Pewnie, tanie mikrofibry maja wiele zastosowań. Docieranie dressingow na oponach, wycieranie komory silnika po myciu, końcówki wydechu, docieranie powłoki na plastikach itp itd.

11 minut temu, 397 napisał:

Promka na aqua one u dystrybutora 

30ml-79

100ml-149

https://aquacosmetics.pl/produkty/aqua-coating-one/

czy ktoś mądry powie mi ile może stać otwarta taka powłoka po aplikacji ? 

Żadna okazja, od 2 tygodni taka sama cena jest w kilku sklepach.

Ile może stać po otwarciu to pytanie do producenta. Nikt nie powie ile ten konkretny produkt bo to nowość

• Lubię to 1
36 minut temu, Bitek napisał:

Widziałem za 109zl tylko, że tu masz 20zl więcej z bazooka 😉

Mam bazukę i raczej nie używam 😉

Szukałem starego fusso bo zorientowałem się że obecne może się za rok dwa skończyć a ja chcę je mieć zawsze. Po prostu jest niezastąpione 😉

1 godzinę temu, kowloonwax napisał:

gdzieeee

Detailing-house