Skocz do zawartości
AreK

Ciekawe oferty znalezione nie tylko w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

@Trewas
Dziękuję za informację. Już kupiony Show Detailer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prima Amigo za 71,90zł w SmartWeek dla posiadających Smart.

Czyli obniżona cena + darmowa wysyłka i jeszcze 4 monety na konto. 

Nr. Oferty na alledrogo 7261557145

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sonax BSD w carfure07ec2b1fc591ee89d940b3e45806f34.jpg

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, xadamx napisał:

Work Stuff Storm Wash Mitt (7873411292) w cenie 39,79 ze smartem.

maxlook - to jest sklep PielegnacjaAut także fajna promkę mają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od jutra na Allegro dzień detailingu -30%: https://allegro.pl/strefaokazji/detailing?bi_s=&bi_m=Showcase_MAINPAGE_5&bi_c=16074_2019_Commerce_detaling_09102019_dziendetalingu&bi_cat=

Dajcie znać co tam ciekawego jest - niby wszystko mam, ale kupić nie zaszkodzi 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, krzygaj napisał:

Nie wiem czy idzie tam coś wybrać bo jak widzę ten januszowy marketing to aż mnie skręca: fusso przekreślone ze 190 na 149. 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ghost dokładnie, ręcznik fireball pin towel przecena 31% na 54.9zl gdzie normalnie u tego samego sprzedawcy w sklepie 8nternetowym jest za 59.90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eheh zapachy california z 20 pln na 10, czyli standard cena. Serio dziś się ktoś na to nabiera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie zrozumieliście oferty. Te ceny co są dzisiaj, to dopiero jutro będą - 30% 🙂 więc jeśli macie zapach za 10,to będzie za 7. Jeśli ręcznik za 55 to jutro będzie za 40, także się opłaca. Właśnie oglądam zestaw softa nowego z glaco i glinka będzie za 160zl 🙂

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Karbo no chyba właśnie nie. Przekreślone ceny to niby ta "standardowa" więc jest jak pisze kolega@ghost januszowy marketing sztucznego pompowania ceny przed "promocją".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w zasadzie wg opisu to @Karbo ma rację. ceny te z dzisiaj będą jutro jeszcze o 30% obniżone...

info.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Specjalna akcja promocyjna Dzień Detailingu w Strefie okazji już 10 października. Promocja dotyczy ofert prezentowanych poniżej. O godzinie 9:00 znajdziesz je tutaj z dodatkowym rabatem - 30%.

Czytamy ze zrozumieniem😉 10 jutro i z dodatkowym rabatem, pozatym jest zegar który odlicza kiedy promocja się zacznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@daniel87 ja czytam obecne "promocje" i im się dziwię. 

Czy jutro będą realne promocje to się okaże. Ja osobiście jako niedzielny detaliczny konsument wole kupować u partnerów forum nawet jeśli jest kilka złotych drożej niż na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Syrio napisał:

@daniel87 ja czytam obecne "promocje" i im się dziwię. 

Czy jutro będą realne promocje to się okaże. Ja osobiście jako niedzielny detaliczny konsument wole kupować u partnerów forum nawet jeśli jest kilka złotych drożej niż na allegro.

Nigdy nie zapomnę przeceny z 200 zł na 30 Mr. Fixa 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Syrio @Tomas22 Oczywiście nie poruszam tu tematu cen bo wiadomo jakie to "promocje"😉 Bardziej chciałem rozwiać wątpliwości odnośnie czasu i dodatkowego rabatu😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy ta promocja dotyczy wszystkich przedmiotów z "Strefy okazji!" bo jeśli tak to wychodzi na to, że Work Stuff Storm Wash Mitt będzie kosztował 28 zł 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzieliście może jakąś promocje na pady polerskie, szukam zestawu do pasty HERRENFAHRT Heavy X-Cut 2000 Polish, może mieliście okazje pracować z tą pastą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie to, że teraz pokazuje przekreślona cenę po "niby" rabacie to nie znaczy że taka będzie jutro. Ostatnio Dzień Detailingu na Allegro był 26 Czerwca chyba i ceny były obniżone dodatkowo o jeszcze więcej. Więc nie psioczcie już na zapas 😉

Aczkolwiek na codzień te "Januszowe" jak to nazywacie promocje też mnie bawią. Motogo w strefie okazji ma pełno takich "pseudoobnizek", i to cały czas. 

@Kamil3kmNa stronie są wyszczególnione jakie produkty będą przecenione. I tego co pisałeś raczej w tym spisie nie widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no fakt; sklep MOTOGO nieco "dziwne" promocje robi... w moim wypadku na korzyść ShiningCar 😉 chociaż ten ostatni też przy okazji nowej odsłony skasował "punkty" za zakupy 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Start o 9 - dajcie znać jak zauważycie coś fajnego i wartego zakupu.

Pzdr

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja z tej promki na allegro kupiłem Fireball Ultimate Coating Wax 500ml z SIO2. Z ciekawości. Po rabacie 83,93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie wymienione produkty z tej strefy detailingu są faktycznie obniżone o -30%, ale tak naprawdę nie ma za bardzo co wybrać ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi