Skocz do zawartości
AreK

Ciekawe oferty znalezione nie tylko w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

@ghost troche to brzmi jak „haha pjoter patrz kupił auto za milion zlotych, a mogl passata”.
Sv wg mnie nie ma konkurenta jesli chodzi o latwosc i przyjemnosc z pracy. Kazdy znajdzie cos dla siebie, a marketing - wiadomo. Jeden patrzy tylko na cena/jakosc a drugi sie utozsamia z wartosciami firmy, a trzeci ma oganiczony budzet i patrzy przede wszystkim na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to jest zrobione na edycję premium podbita cena by być jeszcze bardziej premium w premium. "Specjalnie zaprojektowany oring", kanaly powietrzne, zamykany na śrubki 😁 uwielbiam ta grę słów w trwałości "do" ilus tam miesięcy 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Birkhof napisał:

@ghost troche to brzmi jak „haha pjoter patrz kupił auto za milion zlotych, a mogl passata”.
Sv wg mnie nie ma konkurenta jesli chodzi o latwosc i przyjemnosc z pracy. Kazdy znajdzie cos dla siebie, a marketing - wiadomo. Jeden patrzy tylko na cena/jakosc a drugi sie utozsamia z wartosciami firmy, a trzeci ma oganiczony budzet i patrzy przede wszystkim na cenę.

Przykładowo dla mnie jako  "miłośnika detailingu" bardziej liczy się wygląd niż zapach (nie musi się wykluczać)

Jedynie na podstawie testów porównawczych stwierdziłem, że nie zawsze cena idzie w parze najlepszym wyborem.

Na przejazd przez pustynię lepiej się sprawdzi byle terenówka niż Ferrari.

Na wyścig na torze lepiej się sprawdzi GT-R niż Bentley.

Na wyjazdy z rodziną lepiej się sprawdzi Lexus LS niż Mclaren.

Inaczej dobieram produkty żeby samochody wyglądały reprezentacyjnie na imprezie, inaczej zabezpieczam na zimę, inaczej na długie wyjazdy zagraniczne a inaczej jak mam wolną chwilę i w ramach walki z nudą smaruję by spróbować "nowych smaków".

Na imprezie reprezentacyjnej nie wsadzę dzieci do bagażnika, tylko dlatego, że McLaren jest droższy, jeżeli już wiesz o co chodzi mi w analogii 😉

1 godzinę temu, Birkhof napisał:

utozsamia z wartosciami firmy

To przemilczę, bo duża firma nawet jak celuje w rynek premium to jedyne co się tam liczy to KPI oczywiście wiadomo z jakiego działu

Robiąc test Celeste wer 2 VS Glasur

to który mam wziąć?

Oba zapachy mi się podobają, oba przyjemnie się wypracowuje, oba się chwalą naturalnym składem

Celeste - bo lepiej wygląda o 0.5%?

Glasur - bo ma hydro lepsze o 1%?

Celeste - bo jest trwalszy?

Glasur - bo jest tańszy? (lepiej nie, bo padnie porównanie do passata)

Celeste - bo jest katalogowo droższy, to znaczy pewnie lepszy

Glasur - bo marka bardziej znana, ale znowu co to za marka premium jak tańszy produkt

wybrałem oba. A jak ktoś ma wybrać jeden, co dalej?

Fajnie się gada, ale zaspamowaliśmy temat. Jak są chętni kontynować porównania co warto a co już nie warto, to niech ktoś zrobi nowy temat i to przenieśmy 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Birkhof napisał:

trzeci ma oganiczony budzet i patrzy przede wszystkim na cenę.

Fakt, ale z czasem dochodzi się do mądrego wniosku, że lepiej mieć w arsenale mniej kosmetyków, ale za to lepszych jakościowo. Na zakup taniej chemii w dużych ilościach mogą sobie pozwolić bogaci, albo osoby, które żyją z detailingu. Detailer-amator powinien mądrze wybierać produkty, wybierając je nie tylko przez pryzmat ceny, ale i jakości/uzyskanego efektu/wydajności. Dlatego wolę zapłacić np. 180 PLN za litrowe opakowanie dobrego AIO i cieszyć się efektem po jego użyciu, niż zapłacić 40 PLN za 500 ml byle jakiego AIO i zastanawiać się, czemu uzyskany efekt jest taki marny... Owszem - zdarzają się rodzynki, które oferują świetną jakość za stosunkowo niską cenę (przykład - produkty WS), jednak generalnie za jakość trzeba zapłacić. Sprzedawcy obecni na naszym forum chcieliby wprowadzić nowe, zagraniczne, dobre kosmetyki, jednak nie robią tego, bo obawiają się, że nie będą się sprzedawały, gdyż będą droższe od tej taniej chemii, która ostatnio zalewa rynek detailingowy (nie będę wymieniał marek). A szkoda - wiele świetnych produktów trzeba przez to ściągać zza granicy, płacąc kupę kasy za wysyłkę... 

• Lubię to 4
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darmowa dostawa w Detail Ink na cały weekend inpostem. Jest coś wartego sprawdzenia od nich? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, smerf91 napisał:

Darmowa dostawa w Detail Ink na cały weekend inpostem. Jest coś wartego sprawdzenia od nich? 

Alkaline Wheel Cleaner, Neutral Wheel Cleaner, Acid Wheel Cleaner, Piana

Polecam sprawdzić Alkaline jak robisz do 2000km tygodniowo i raz na tydzien myjesz auto.

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.09.2019 o 23:42, Eidos71 napisał:

Detailer-amator powinien mądrze wybierać produkty, wybierając je nie tylko przez pryzmat ceny, ale i jakości/uzyskanego efektu/wydajności.

Dlatego jak się okazuje że źle wydałem choćby 10 zł to mnie  🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobnie. Jak wydam kasę ale na coś mi się to przyda i spełnia swoje zadanie to spoko ale jak zapłacę a coś jest totalnie nieudane, nie użyteczne to mnie to wkurza.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ma większość ludzi którzy na każdą złotówkę muszą ciężko pracować ... Ja też tak mam ....

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CarPro Cquartz Dlux 30ml Kit za 109,65zł, nr oferty 8436275432

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-15% na kosmetyki CarPro w AutoNaBlask

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystał ktoś może kiedyś z zakupów u tego sprzedawcy?

https://allegro.pl/uzytkownik/dwr_com_pl

Ma dosyć dobrą cenę na SG Citrus Oila (24,39 zł za litr), co jest z jednej strony podejrzane, bo w innych sklepach ta sama pojemność 40 zł... 

Numer aukcji 8182529389.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Osc ogólnie to dziwna sprawa bo ta firma ma kilka aukcji z różną ceną 😮 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, oscc napisał:

Korzystał ktoś może kiedyś z zakupów u tego sprzedawcy?

https://allegro.pl/uzytkownik/dwr_com_pl

Ma dosyć dobrą cenę na SG Citrus Oila (24,39 zł za litr), co jest z jednej strony podejrzane, bo w innych sklepach ta sama pojemność 40 zł... 

Numer aukcji 8182529389.

jak nie raz od tego sprzedającego kupowałem i nie było problemów ani z wysyłką i z jakością produktów ostatnio nabyłem szczotkę do felg shiny garage i była o 10 zł tańsza niż na innych aukcjach , ma kilka sztuk produktów shiny garage i puszcza po kosztach 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-15% na allegro u naszego partnera Bestseller na cały dostępny asortyment + aktywny SMART i można działać 😉 

• Lubię to 3
  • Dziękuję 2
  • Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Grzechu23 dzięki za cynk, skusiłem się na gyeon rim. Darmowa przesyłka smart to nieźle cenowo wyszło, żeby nie twój post to bym przeoczył okazje 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróciła promocja na klucz udarowy Hamron w jula. Co prawda 10 zł drożej niż ostatnio, ale zawsze taniej niż 199 zl :-P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Grzechu23 na allegro trzeba jakiś kod wpisać czy wszystko mieli w promo -15%?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 25.09.2019 o 14:22, Grzechu23 napisał:

-15% na allegro u naszego partnera Bestseller na cały dostępny asortyment + aktywny SMART i można działać 😉 

Jeszcze jest ta promocja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Domel w poniedziałek "dzień chłopaka" może jak w tamtym roku pojawią się jakieś promocje 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze jest ta promocja ?
Nie ma już tej promki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może się przyda komuś na jakiś produkt który akurat nie jest szkodliwy. 

FB_IMG_1569706387362.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyskusja dot. produktów jak i samej firmy RRC została trwale usunięta. To nie miejsce na tego typu "przepychanki".

• Lubię to 2
  • Okay 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi