Skocz do zawartości
AreK

Ciekawe oferty znalezione nie tylko w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Pojutrze ultraglaco, 4 fibry i IPA na smarcie allegro za 55 Zeta 😉 brać! 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a wczoraj jeszcze dokupiłem na samochodowekosmetyki.pl 250zł więc razem 750zł w tydzień- już mnie nie kuś 🙂

PB NL na allegro kosztuje ok 44zł z wysyłką gratis, ale w sklepie co kupowałem była przecena za 38zł, ale nie zdążyłem kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jaki sposób ma się sprawdzać jako ekstraktor skoro jest to zwykły odkurzacz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W opisie tego odkurzacza jest napisane " Do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania. Praca na sucho i na mokro bez potrzeby wymiany filtra."
W instrukcji :
"Do zasysania wody wzgl. wilgoci zwrócić uwagę na
właściwą wkładkę dyszy podłogowej i podłączyć
odpowiednie akcesoria. Nie używać worka filtrującego!"

Krótko reasumując kupujemy ssawkę DN 35 wyciągamy worek i tyle.  
PS przepraszamy za spam w nieodpowiednim temacie xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale daje rade, siła ssania itp ktoś na tym pracował prał coś dłużej? Jest tanio teraz i zastanawiam się nad kupnem aczkolwiek nic o nim nie wiem, ale no puzzi to to nie jest wiadoko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak ten WD 3 się sprawdza jako ekstraktor do prania? 

Ja używam go tylko jak umyje taras zeby resztki wody wciągnąć z płytek na tarasie i do tego Imo sie nadaje. Ekstrakcja tym odkurzaczem to pomyłka - ale to tylko subiektywna opinia. Lepiej pożyczyć/ wypożyczyć cos normalnego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pit_Krk napisał:

@Lukaso, @Kamil3km, wiecie w ogóle co to jest odkurzacz ekstrakcyjny?

Tak. Ja napisałem tylko o możliwości odkurzania na mokro.
Nie chce już robić więcej spamu w złym temacie ale twoje pytanie nic nie wnosi konstruktywnego do tej dyskusji. Jak chcesz podzielić się swoją wiedzą to możesz napisać merytoryczny post a nie zadawać ironiczne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak. Ja napisałem tylko o możliwości odkurzania na mokro.
Nie chce już robić więcej spamu w złym temacie ale twoje pytanie nic nie wnosi konstruktywnego do tej dyskusji. Jak chcesz podzielić się swoją wiedzą to możesz napisać merytoryczny post a nie zadawać ironiczne pytanie.

Wszystko jest na forum.
Masz dwie opcje. Ekstrakcja albo bonnet, ale wtedy czekasz aż wyschnie i odkurzasz na sucho - zobacz sobie wątki maxify, tam opisuje producent dlaczego. W żadnym z tych przypadków nie ma odkurzania na mokro do czego moglbys wykorzystać wd3.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzucal ktos produkty sunny car z reala czy cos wiadomo ,bo widzialem u siebie ze przeceniają bo oczywiscie nikt nie kupuje i coraz ciekawsze ceny , takze ktos cos?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Lukaso napisał:

Jak ten WD 3 się sprawdza jako ekstraktor do prania? 

Ja mam WD3, który dostałem jako prezent, właśnie aby umożliwić mi pranie. Dokupiłem sobie przezroczystą końcówkę jak do ekstraktora żeby mieć "podgląd" czy jeszcze ciągnie syf. Po prostu płukankę miałem rozrobioną w drugim Kwazarze obok pre-spraya. Do amatorskiego użytku jest wystarczający, odrobina chęci i zrobi co ma zrobić 🙂 

• Lubię to 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sunny Car 

Marka z Auchana typowa marketówka . Na półkach można znaleźć jeszcze ich środki w starych butlach i etykietami gdzie nie przykuwały uwagi . 

Obecnie zmienili wygląd co przyciąga oko , ale chyba nić więcej .  

IMG_20190612_094532.jpg

IMG_20190612_094546.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Przem@S , kupiłem 3 produkty i.... nie długo wpadną filmy..

Tak pachnącego deirona jeszcze nie miałem 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mention=11220]Przem@S[/mention] , kupiłem 3 produkty i.... nie długo wpadną filmy..
 Tak pachnącego deirona jeszcze nie miałem

Czekam z niecierpliwością!
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[mention=11220]Przem@S[/mention] , kupiłem 3 produkty i.... nie długo wpadną filmy..
 Tak pachnącego deirona jeszcze nie miałem
potwierdzam "pachnienie". Można ciągnąć prosto z butli

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zobaczcie jak zmiana opakowań robi różnicę 😄 odrazu wygląda bardziej profesjonalnie. 

@Mumins o widzisz, jednak da się, a już spisałem go na straty. Po prostu nie ma zbiornika na wodę do płukania ale da się to ogarnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Lukaso napisał:

Ale zobaczcie jak zmiana opakowań robi różnicę 😄 odrazu wygląda bardziej profesjonalnie. 

@Mumins o widzisz, jednak da się, a już spisałem go na straty. Po prostu nie ma zbiornika na wodę do płukania ale da się to ogarnąć. 

Dokładnie, jeśli zamierzasz go używać też do prania, to sprzedam Ci taki tip: warto dokupić drugi filtr, bo jak wypierzesz i będziesz coś potrzebował jeszcze doodkurzać, to będziesz miał tylko mokry filtr po praniu. A tak wkładasz zamienny i pracujesz dalej 😉 no i obowiązkowo przy pracy z wodą wyjmujesz worek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narazie się wstrzymuje, mam od kolegi opcje pożyczenia profesjonalnego odkurzacza z grzaniem wody itp a dużo nie piorę ale pomyślę dzięki za radę 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rygryss czekam na nie z niecierpliwością jak zresztą na każde Twoje filmy, jak dzwoneczek na YT mi wyskakuje od Ciebie to muszę obejrzeć 😄 Zapach w sensie cytrynka i bez szału, czy tak śmierdzi, że sąsiada 4 domy dalej nozdrza palą? 😄 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zobaczcie jak zmiana opakowań robi różnicę odrazu wygląda bardziej profesjonalnie. 

może zmienili też zawartość?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi