AreK

Ciekawe oferty znalezione nie tylko w sieci

639 postów w tym temacie

roton jest w opakowaniu 700ml

odnośnie promocji to we wszystkich Leclercach w kraju:

sonax-xtreme-4l.jpg

SONAX XTREME Letni Płyn do spryskiwaczy 4L - NanoPro

8,39zł :-]

Jeśli chodzi o Łódź, to jutro powinna wjechać dostawa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Tesco Olsztyn mam go za 14zł. Cena bardzo zacna więc w leclercu. Warto kupić kilka butli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem w Kaufie kupiłem ten środek i szału nie robi.

Wysłane z mojego Black Berserkera S80 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W jakims rumuńskim sklepie piszą że to żel więc może być ciekawe. Ale jeśli chodzi o cenę to nie jest tańszy od rotona bo ten można znaleźć za 10-11 a jest większy

Dot. Q11 Bloody Rim

Polska etykieta również mówi o żelu. IMO konsystencja przypomina raczej płyn do szyb.

Jeśli dorwę felgę godną testu, to po weekendzie coś wstawię.

Tak myślę, że produkty najtańsze muszą być recenzowane, choćby dla stworzenia punktu odniesienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na znanym portalu aukcyjnym jest Biały Jeleń do prania puchu czyli MF za 12,88zł z darmową wysyłką :)

nr. 6635199670

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra cena za jelenia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli wybrałem nieodpowiedni temat to przepraszam, ale do działu testów raczej się nie nadaje.

Szybkie sprawdzenie bloody rim z Kauflandu za 8,99. Niestety do dyspozycji miałem tylko niezbyt brudne felgi i myjnie bezdotykową. Jedynie opryskane i spłukane. ec3bab2196b7249ade2c7f811dc3a796.jpgIMG_2017-06-18_14-48-48-788x788.JPG.23667bc763bbf4232544412d4ae99a70.JPG

Przepraszam za jakość ślę ewidentnie telefon coś popsuł podczas robienia kolażu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w Carrefurze Jelonka ostatnio kupowałem i była taka sama cena lub troszkę niżej więc warto się przejechać do sklepu i zorientować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jelonek kupiony, dobra cena z dostawą pod drzwi ;)

Od siebie mogę dodać inną ciekawą ofertę troche nietypową :)

Zapach łazienkowy .Sklep KIK. Cena 6.99 zł

Jaki ma to związek z auto detalingiem? a no taki, że produkt posiada fajną butelka 350 ml do późniejszego wykorzystania, przede wszystkim z świetnym triggerem dokładnie takim samym jaki sprzedaje Good Stuff w swoich produktach (rozpyla naprawdę super migdałke przez co jest mega wydajny, przetestowane nie jeden raz). Produkt kupiony praktycznie  jedynie ze względu na tą butelke i atomizer choć sam zapach do łazienki również jak najbardziej na plus :) takie 2w1 

12jpg_aqqrssr.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jelonek zamowiony dzieki za cynk bo akurat sie konczył 

@Grzechu23 mam takie butelki i faktycznie sa fajne :) nie dosc ze pojemnosc mniejsza i nie trzeba wozic litrowek to rozpyla bardzo fajna mgiełke 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry pomysł z tą butlą :idea:, a jeśli chodzi o Białego Jelenia z aukcji powyżej, to proście o dobre zabezpieczenie paczki. Zamawiałem u tego sprzedawcy kilka rzeczy i niestety przez słabe zabezpieczenie jeden z pojemników pękł i pociekł :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widzę że nie tylko mi się rozlalo... Ale że sprzedającym dobry kontakt i zaraz była druga paczka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 18.06.2017 o 22:40, Grzechu23 napisał:

Zapach łazienkowy .Sklep KIK. Cena 6.99 zł

Jaki ma to związek z auto detalingiem? a no taki, że produkt posiada fajną butelka 350 ml do późniejszego wykorzystania, przede wszystkim z świetnym triggerem dokładnie takim samym jaki sprzedaje Good Stuff w swoich produktach (rozpyla naprawdę super migdałke przez co jest mega wydajny, przetestowane nie jeden raz).

Ostatnio podczas przeprowadzki znalazłem w biurze stary odświeżacz Air Wick, bardzo podobny do tego co wkleiłeś. Butelka 343ml i genialny atomizer. Niestety nie widziałem jeszcze takiego w sklepie, nie wiem czy ich nie wycofali.

DSCN6609_thumb%25255B6%25255D.jpg?imgmax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Motochemia, wiem ze nie kosmetyk ale dobra promocja na ksenony w dwupaku, gdzie drugi kosztuje 50% taniej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta