Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

AreK

Ciekawe oferty znalezione nie tylko w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie wrzucamy wszystko to co znaleźliście w sklepach online i nie tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Biedronce pojawiły się LEDowe latarki w cenie 5,99 złotych sztuka z bateriami. Pomyślałem, że to nie majątek i zaryzykowałem kupno - jakież było moje pozytywne zdziwienie po pierwszym teście. Największy plusem jest oczywiście światło skupione i światło rozproszone.

Poniżej kilka zdjęć jak to wygląda:

P1060994J_wawxaar.jpg

P1060995J_wawxaax.jpg

P1060997J_wawxaan.jpg

P1060998J_wawxaaw.jpg

P1060999J_wawxaas.jpg

Smugi z ostatniego mycia ;)

P1070001J_wawxaaq.jpg

P1070002J_wawxaqp.jpg

P1070003J_wawxaqx.jpg

P1070004J_wawxaqn.jpg

Kupiłem sobie jedną do pracy, jedną rezerwową, jedną do domu, a jedną do auta. Polecam. :kox:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj siostra mi kupiła 2 takie i jestem zadowolony ;) także kupujcie a też będziecie , wykonanie jest w miare dobre za ta cene :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też dzisiaj byłem w Biedronce to kupiłem sobie 3 do każdego auta. Jak za ta cenę to całkiem nieźle świeci, nie jest to poziom ll i podobnych ale cena to 6zł więc jak dla mnie warto wrzucić do bagażnika/schowka w aucie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I Ja zakupiłem ową latarkę :D

taka ciekawostak

osoby interesujące się tematyka e-papierosów zapewne znaja akumulatorki 18500

pasuja zamiast tych 3 AAA :kox:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też nabyłem dziś dwie sztuki w Biedrze, jak za takie pieniądze nie ma co wybrzydzać.

Obudowa z plastiku ABS, soczewka, pasują do niej wyżej wspomniane akumulatorki oraz uchwyt rowerowy:

Bicicleta-Bike-Accessories-360-Swivel-Black-Bicycle-Bike-Mount-Bracket-Holder-Torch-Universal-20-30mm-For.jpg

To dodatkowy plus.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tesco zauważyłem promocje na MF po 12.99 z 24.99 za 500g. Co prawda 100% poliester i kilka sztuk wyglądają na jednorazówki ale jest też kilka lepszych. Powinny się nadać do wnęk, czyszczenia plastików czy choćby do domu, na lakier to się nie nadaje.

W sumie jest ich 9 sztuk w tym co ja zakupiłem w różnych rozmiarach (2-30x30, 1-35x35, 3-40x40, 1-50x40, 1-40x60, 1-55x65). Cztery sztuki wyglądają na prawdę solidnie. Widziałem na stoisku przeróżne fibry takie do szyb do wycierania bez smug też były.

55e0b706c7c2.jpg

c4a811c957f2.jpg

b2c93cde6659.jpg

0f66c604744d.jpg

8c9837d51066.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W Agito.pl Brilliant Shine Detailer Sonaxa do wyrwania za 25,50 PLN z darmową przesyłką kurierską --> http://www.agito.pl/sonax-xtreme-brilla ... DQFS8MBBM/

Dziś dostałem, niestety nie mam porównania bo to mój pierwszy zakup BSD. Jest w przeźroczystej butelce, czyli ta nowa wersja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W Agito.pl Brilliant Shine Detailer Sonaxa do wyrwania za 25,50 PLN z darmową przesyłką kurierską --> http://www.agito.pl/sonax-xtreme-brilla ... DQFS8MBBM/

Dziś dostałem, niestety nie mam porównania bo to mój pierwszy zakup BSD. Jest w przeźroczystej butelce, czyli ta nowa wersja.

To żadna promocja bo kupując 5L wychodzi taniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta