Skocz do zawartości

Testy produktów w MOTOGO!


robert_motogo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jak tam, pamiętacie o mnie i mojej propozycji? ;)

 

Pozdrawiam

 

Oczywiście :good:

Czekamy na 'pacjenta' i przeprowadzimy dla Ciebie test ;)

 

PS. Dostaniesz ode mnie pw jak tylko wrzucimy test :good:

 

 

Zaskoczył mnie dziś telefon od robert_motogo. (inwigilacja? :o )

Dostałem informację, że nie mają możliwości przeprowadzenia testu proponowanego przeze mnie i dostałem możliwość wykonania go we własnym zakresie. Jednak z braku miejsca do aplikacji i zakupu środka we własnym zakresie uzgodniliśmy, że nie ma sensu już wykonywać tego testu. Mogę jedynie dodać, że Car Pro Fog Fight aplikowany w temp. -8*C u mnie się nie sprawdził :P

 

Pogratulować profesjonalnego podejścia i oby tak dalej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

maciek-drummer - dzisiaj przeprowadzimy test, jutro zamieścimy go w tym temacie :good:

 

cannonn - przepraszamy jeszcze raz, że nie mogliśmy Ci wcześniej doradzić :( Następnym razem (w miarę możliwości oczywiście :D ) przeprowadzimy dla Ciebie test wybranych przez Ciebie produktów :good:

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

NOWY TEST PRODUKTÓW W MOTOGO!

 

 

Tenzi Neutral MAGIC Foam CLEAR vs. Shiny Garage Fruit Snow Foam Neutral pH

 

 

1.jpg

 

Shiny Garage Fruit Snow Foam Neutral pH - rozcieńczenie 1:10, zapach delikatny wiśniowy. Koncentrat o gęstej konsystencji, ph neutralne.

 

Tenzi Neutral MAGIC Foam CLEAR - rozcieńczenie 1:10, zapach mocny wiśniowy, wyraźnie rzadsza konsystencja niż w przypadku SG.

 

Pacjent to VW Polo, jak widać dosyć zmęczony warunkami drogowymi, zabezpieczony woskiem Hi - Temp, ok 6 miesięcy temu.

 

2.jpg

 

3.jpg

 

Pianownica na takich samych ustawieniach przepływu wody w obydwu przypadkach.

Prawa strona spianowana Tenzi.

 

4.jpg

 

Lewa strona spianowana SG.

 

5.jpg

 

Obydwie piany siedziały ok 6-7min na aucie.

 

6.jpg

 

7.jpg

 

 

Po tym czasie przystąpiłem do płukania.

Tenzi:

 

8.jpg

 

 

SG:

 

9.jpg

 

 

 

Podsumowanie:

 

Piana Tenzi jako nowość pozytywnie mnie zaskoczyła, zapachem, konsystencją (rzadsza, dzięki czemu łatwiej się mieszała z wodą) a także działaniem. Domywanie na bardzo dobrym poziomie. Czas jaki siedziała na karoserii również zadowalający ponieważ było to ok 6minut.

 

Piana Shiny Garage znana wszystkim bardzo dobrze, więc o zapachu i konsystencji nie będę się rozpisywał. Domywanie również na wysokim poziomie. Czas pracy piany bardzo porównywalny do Tenzi'ego.

 

Werdykt:

Pod względem działania - remis jeżeli chodzi o domywanie.

Konsystencja i zapach na korzyść Tenzi'ego.

Cena na korzyść SG przy opakowaniu 5L (różnica ok. 12zł!)

 

 

Obiecane filmiki:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Z delikatnym poślizgiem (ze względu na trudną dostępność papierków lakmusowych) uzupełniamy test piany.

 

98333d844cb6d1dbmed.jpg

 

Piana Tenzi jaki i Shiny Garage wahały się pomiędzy 6 a 7pH, lecz bliżej im było do odczynu 6pH.

 

Tenzi:

65a82be4ee108415med.jpg

 

Shiny Garage:

f1a1140fb87677d8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • Partner forum

TEST PRODUKTU W MOTOGO!

 

Długo temat milczał, ale wracamy z kolejnym testem. Tym razem pod lupę wpadł ADBL Tire&Rubber Cleaner. Został poddany próbie na jasnym, zabrudzonym, gumowym dywaniku

 

Poza sposobem użycia myślę, że nie ma co opisywać - zdjęcia mówią za siebie.

 

Dywanik gumowy wstępnie opłukany z wierzchniego brudu za pomocą myjki ciśnieniowej, następnie spryskany środkiem od ADBL i pozostawiony na ok 1minutę. Po upływie tego czasu został przeszczotkowany a następnie spłukaliśmy brud myjką ciśnieniową. Efekt, jak najbardziej zadowalający, zresztą zobaczcie sami jak to wyglądało.

PS. Środkami na ogół dużo mocniejszymi (do mycia felg) nie poradziły sobie z pozostałymi dywanikami.

 

1. Tak wyglądał przed czyszczeniem:

1_adbl.JPG

 

 

2. Użyty produkt (opakowanie trochę zmęczone, ale to chyba nie jest najważniejsze):

2_adbl.JPG

 

 

3. Szczotkowanie:

3_adbl.JPG

 

 

4. Wyszczotkowany:

4_adbl.JPG

 

 

5. Płukanie:

5_adbl.JPG

 

 

6. Efekt końcowy:

6_adbl.JPG

 

 

7. Efekt końcowy:

7_adbl.JPG

 

 

Produkt godny polecenia. Rewelacyjnie sprawdza się i na oponach i na dywanikach gumowych.

 

Dostępny na http://www.sklep.motogo.pl

 

https://sklep.motogo.pl/ADBL-Tire-and-R ... aner-500ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mamy przyjemność zaprezentować krótki filmik demonstrujący aplikację, krycie niedoskonałości oraz właściwości hydrofobowe produktu Fireball  Nano Coat.

Link do produktu: https://sklep.motogo.pl/fireball-ultimate-nano-coat-250ml-p3271

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.