Jump to content

Poznań - garaż do wynajęcia

Recommended Posts

• Administrator

W związku z tym, że moja dziupla świeci pustkami to jeśli ktoś miałby ochotę podłubać przy swoim aucie, chętnie wynajmę garaż.Bezdotyk mam po drugiej stronie ulicy. U mnie poza lakierowaniem całego auta są warunki praktycznie na wszystko. Jest prąd, woda, kompresor, maszyny i inne... Jest czysto i schludnie. W razie czego służę radą i pomocą. Posiadam sporo chemii i zawsze można coś przetestować. Jestem w stanie przeprowadzić szkolenia w dowolnym temacie z zakresu detailingu.

Jeżeli ktoś będzie chętny serdecznie zapraszam na PW.

Miałem okazje podziałać przy swoim aucie u Arka w garażu. Zadanie postawiłem sobie bardzo ambitne mocne odświeżenie auta w 1 dzień.

Garaż Arka to marzenie każdego kto chciałbym popracować przy aucie. Tak jak Arek wspominał na miejscu jest naprawde wszystko! Świetne oświetlenie od Ledów przez Metahaloge nawet po "sun guna" :D. Kompresor, miejsce i najwazniejsze swietny klimat!

Spędziłem tam 11 godzin i było naprawde super. Arek to facet z duuuzym doswiadczeniem i sluzy tez rada, dzieki niemu udało mi sie w tak krotkim czasie wycisnac z auta maksimum.

Ja napewno bede wracac, POLECAM!

• 3 weeks later...

W sobotę miałem wyjazd do Poznania, myślę u kogo ogarnę samochód z miliona robali, szybko przypomniałem sobie że Arek jest z tych rejonów. Wiadomość FB, ustalanie co i kiedy i widzimy się na miejscu ;)

Auto po trasie przeszło małe SPA odświeżające i nikt mnie nie poganiał jak na bezdotykach. Miejscówka bardzo przyjemna, garaż chłodny w upalne dni, sam chciałbym żeby mój garaż tak wyglądał ;) sprzętu nie braknie też na pewno ;)

Polecam zainteresowanym, a Arkowi dziękuje ;)

fdhdh.jpg

• 5 months later...

Cześć wszystkim,

w ostatnią sobotę umówiłem się u Arka na przygotowanie mojego auta do zimy.

Przy okazji chciałem zdobyć trochę doświadczenia, z którym u mnie krucho :-(.

Arek okazał się bardzo otwarty i bardzo chętny do pomocy.

Cieszę się, że moje pierwsze kroki w detailing'u mogłem postawić przy takim profesjonaliście :-)

Arek, WIELKIE dzięki, na pewno wrócę po następne lekcje :-)

• 2 months later...

W sobotę odwiedziłem Detaling Garage u Arka , Od 8-16 czas zlecił tak szybko że nie spostrzegłem się kiedy było już po . Polecam Arek jest profesjonalistą cudotwórcą i bardzo sympatycznym Człowiekiem wdrożył mnie w temat detailingu z praktycznej strony polecam każdemu Super Atmosfera Super Człowiek i Wielki Mistrz sztuki detailingu za miesiąc pojawiam się znowu .

• 1 month later...
Kto ma ochotę się podszkolić? Zapraszam jak zawsze.

Ja chętnie bym cię odwiedził tyle, że najbliższy weekend mam już zajęty. Może następny? fuck, przeciez to święta :D

• 9 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Hej, czy ktos w Poznaniu jeszcze wynajmuje garaz? chcialem ogarnac forda s-max jakos moze w ten weekend.... fajnie by bylo gdyby byl dostęp do wody i prądu ;)

• 2 years later...
  • Administrator

Nie udostępniam już lokalu.