Skocz do zawartości

Uzupełnienie kolekcji


Sztig

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam już pewne zaplecze i chciałbym je uzupełnić poniższymi środkami. Co o tym myślicie?

1. Chemical Guys Green Clean APC 473ml - jako APC do wnętrza i np. do wnęk drzwi, które mam bardzo brudne

2. Chemical Guys P4O-detailer 473ml - jest z dodatkiem wosku carnauba i z tego co czytałem wielu go poleca właśnie z tego względu

3. Meguiar's Perfect Clarity Glass Cleaner 710ml - wiadomo

4. Autoglym Car Glass Polish Mleczko do szyb 325ml - po użyciu specyfiku od Megsa, Słyszałem, że to dobre combo

5. Gyeon Q2M Mitt rękawica z wełny - obecnie mam żółto-szarą z CG i do niczego się nie nadaje. Jest szorstka i twarda. Rękawica z Jyska za 5 zł z frędzelkami jest lepsza

6. Gyeon Q2M Waffle Dryer 40x60cm - do pozycji 3. i 4.

7. Zymol bawełniany aplikator Pre-wax 2szt - pod wosk w płynie. Stosowałem aplikatory gąbkowe do wszystkiego, ale po 1 użyciu wędrują do kosza, tak więc do Black Hole, wosku itp używał materiałowych, a np. do Natural Look i Trim Restorera właśnie gąbkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szyb chcesz używać dużego ręcznika do osuszania? Lepiej kup sobie ze 2-3 MF z krótkim włosiem do szyb i nie cuduj.

Tak zrobię.

Koledzy, wziąć tę rękawicę Gyeon Q2M Mitt rękawica z wełny czy Flexipads Merino?

Moje połączenie cleanera do szyb i mleczka jest dobre?

Detailer też wporządku? I dlaczego inne APC mam brać, a nie od CG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilt Hamber jest mniej inwazyjny niż Red Devil. Jest bardzo przyjemny w pracy, domywa różne brudy, zarówno samochodowe jak i domowe. Devila mam, ale używam jedynie jako dolewki do piany przy ściąganiu wosku.

Rękawice tylko Car Pro, poczytaj topic. Wszyscy zmieniają na króla. Ja też żydziłem, ale stwierdziłem że nie stać mnie będzie kupić kolejną rękawicę, więc odżałowałem na Car Pro i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.