Skocz do zawartości

Zwykłe środki


Gość pysia

Rekomendowane odpowiedzi

Środki do mycia .Płyn Ludwik heh,i wosk Turtle WAX .Efekt dobry .Nie raz przejade politura Formuła . Sa to lipne srodki ,oczywiscie z tym Ludwikiem to przesadziłem bo uzywam szamponu na codzień. Plastiki jade K2 i opony tez. niewiem czy z tego koloru lakieru (oliwka metalic) idzie wyciagnąc cos lepiej . Dodam że na zwykłym lakierze efekt utleniania wystepował a na tym juz nie widzę.

P1010932.JPG.9d24ab08fa986950ce6a710c43662f51.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludwik :shock: weź przestań tego używać i kup szampon typowo do samochodu ... tamten jest za mocny ....

Dodam że na zwykłym lakierze efekt utleniania wystepował

za słabo dbasz :D u mnie nie występuje :) jak się odpowiednio dba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludwik :shock: weź przestań tego używać i kup szampon typowo do samochodu ... tamten jest za mocny ....
Dodam że na zwykłym lakierze efekt utleniania wystepował

za słabo dbasz :D u mnie nie występuje :) jak się odpowiednio dba :)

 

Myje szamponem z woskiem z AUTOLANDU ,1 raz umyłem Ludwikiem.

Wogule jak jest z polerowaniem lakieru auta ,które było bite. NP. gdzie widac jak było jechane papierem ściernym :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare fotek po dzisiejszym myciu . Tzn zwykłe mycie szamponem z woskiem i wosk z Autolandu za 13zł. Aha rys mam nie wiele ,bo po myjniach nie jezdze . Poledzcie mi dobry wosk do 120zł i coś przed woskiem na delikatne ryski.

P1020002.JPG.f6b3f4d572b0dce70ccb69b3974f62a7.JPG

P1020007.JPG.704d8d0de89bfa64e767c03caed3d9ff.JPG

P1020009.JPG.a29f99a8201c7c667b2f11d3a222344c.JPG

P1020008.JPG.b67c1768438fbf61c60b3c00717b63b6.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rys mam nie wiele ,bo po myjniach nie jezdze .

Zapewnie Cię, że masz... Ryski powstają np. przy przecieraniu zabrudzoną mf, czy nie właściwym myciu - np. nie używając 2 wiader, tylko jedno...

 

Mam taki sam samochód... Taka sama tapicerka, ten sam kolor... Tylko silnik 1.9 dTi.... Zapraszam na Megane.Com.PL ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rys mam nie wiele ,bo po myjniach nie jezdze .

Zapewnie Cię, że masz... Ryski powstają np. przy przecieraniu zabrudzoną mf, czy nie właściwym myciu - np. nie używając 2 wiader, tylko jedno...

 

Mam taki sam samochód... Taka sama tapicerka, ten sam kolor... Tylko silnik 1.9 dTi.... Zapraszam na Megane.Com.PL ... ;)

 

Nie no.. pod swiatło to sa ryski ale wiesz na takim jasnym lakierze to jest pikuś ;)

tapicerka dość czysta, prałem ja waniszem latem.I tam mysle czym tu lepiej to zrobic w warunkach domowych. Mysle nad tym Swirlxem co do lakieu i colonile 476 :P

N amegane.com.pl tez bywam ale rzadko , za duzo ostrzezeń tam miałem :D teraz na autokacik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysia, do 120 zł powinieneś się zmieścić kupując na przykład DC1 i #16 u Łukasza, no może wyjdzie ciut drożej ale na prawdę dobre środki to są

 

U mojego kolegi - co do #16 to może być problem - dostałem info, że nie będzie już dostępny. Jeżeli coś będzie to będą to resztki. Teraz będzie go "zastępował" #26, ale z jego dostępnością też jest słabo. DC1 jako cleaner za to owszem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.