Skocz do zawartości

Detailing w woj. łódzkim - POLECANE/NIEPOLECANE


deredas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poszukuje firmy do korekty lakieru/pomalowania elementów. Potrzebuję dowiedzieć się ile takie coś by kosztowało. Ktoś coś może polecić coś w Łodzi/Łódzkim ?

 

Oprócz tego poszukuje firmy którą umyje mi silnik po wycieku oleju - Peugeot 307 1.6 benzyna + podtlenek lpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

 

Sprawa mi się nieco oddaliła bo przynajmniej 2 elementy mam do lakierowania z uwagi na głębokie rysy. Wrócę do sprawy jak funduszy wystarczy.

 

sebba75, z Tobą to ja nawet rozmawiałem ale to było chyba ze 2 lata temu. Pamiętam że mówiłeś że lakier jest ogólnie w dobrym stanie. Wtedy koszt był 800zł za lakier i plastiki. Jak to wygląda obecnie ?

 

Z tego co się już zorientowałem to po lakierowaniu tych 2 elementów, taka dwuetapowa korekta raczej załatwi wszystkie zarysowania klaru. Zastanawiam się dość mocno nad Erbe z uwagi na promocyjne ceny do końca maja (500zł)

 

 

Majkel35, silnik chcesz myć cały czy tylko od spodu ? Bo jak od spodu to jest myjnia na rogu Włókniarzy i Lutomierskiej gdzie myją auta od spodu. Koszt to około 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strus myślałem o myciu całości. Jednak odwiedziłem dzisiaj SNB i wybili mi z głowy ten pomysł. Peugeot, dużo elektroniki, może to się źle skończyć. Poświęce jedno popołudnie, kupie preparaty, dobry spryskiwacz i poświęce samemu trochę czasu. Może efekt nie taki sam, jednak auto mi się za to odwdzięćzy.

 

Dalej poszukuje firmy/osoby prywatnej, która podejmie się wpierw oględzin auta. Do malowania mam cały bok (głęboka rysa od gwoździa od samej maski, do tylnej klapy), zderzak przód, maskę i klapę bagażnika, oprócz tego chciałbym zrobić korektę "wgnieceń" parkingowych itp. więc roboty jest wiele ;) Możecie coś polecić w Łodzi lub w województwie łódzkim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Poszukuję sprawdzonego lakiernika w Łodzi (naprawa bezgotówkowa z OC/AC).

Strus, czy masz na myśli ten serwis:

http://www.phusedan.pl

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Potrzebuję porządnie odnowić (i zabezpieczyć) reflektory w Toyocie Corolla 2002. Są dość mocno zmatowiałe i przybrudzone. Bardzo proszę o kontakt (niekoniecznie firma) do kogoś kto mógłby się tego podjąć. Zależy mi na dobrej jakości wykonanej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Poszukuję firmy w Łodzi, która ogarnie renowację i malowanie plastikowej dokładki do zderzaka, a druga sprawa to poszukuję studia detailingowego/myjni ręcznej gdzie będzie można nagrać kilka filmów o tematyce motoryzacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.