Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede pisał do sklepu, i prosił sie o reklamacje, bo to nie jest wina chłopakow, bo gdyby nie zabezpieczyli paczki to poza brakiem połowy chemii ADBL, miałbym do prania/śmieci pady, mikrofibry i inne kosmetyki. A tak to wszystko zostało w stretchu. Nie bede tez sie bawił w zmniejszanie zdjeć, mogę wysłać niedowiarkom na pw/maila. Powiem wiecej - nie po to kupuje produkty w większych butelkach, żeby bawić sie w wysyłki 3 razy. Jestem wygodnym człowiekiem, wole kupić drożej, ale w mniejszej butli, bo nie lubię bawić sie w przelewanie, rozlewanie i inne kombinowanie. Produkt jeśli jest przeznaczony do użycia od razu, to powinien być przygotowany do użycia. Dlatego tez 5L mam tylko pianę i szampon, bo do tego mi atomizer nie potrzebny i mogę lac z dużej butli.

 

Lubię wspierać polskich producentów, lubię jak moje pieniądze zostają w kraju, ale nie lubię jak ktoś zabiera sie za cos od dupy strony, ochy i achy jakie to dopracowane sa opakowania, a 75% produktów tej firmy jakie dotychczas kupiłem sa felerne. I powtarzam - do chemii nic nie mam, jakby mi zależało tylko na chemii o bym kupił 5L. Zależy mi na wygodnym użytkowaniu dobrej chemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już cie nie rozumiem, piszesz, ze szanujesz swoje pieniądze (prawidłowo) a wcześniej, że nie będziesz pisał i prosił o reklamację.

Przecież to jest twoje prawo i obowiązek sprzedawcy. "Chłopaki" zwrócą to dalej do producenta, nie martw się o ich budżet. Tez kiedyś mialem przypadek rozlania płynów w paczce, napisałem do partnera forum i dosłali mi to co się wylało.

 

Inny przykład: po ponad 2 latach zrobiła mi się dziurka w lancy Marolexa. Napisałem do nich, przyslali mi nową bo tamte kiedyś były wadliwe. Dlaczego miałem ponownie wydawać kasę za coś co powinno służyć do tego do czego stworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje tez swój i kogoś czas, nie bede angażował w problem chłopaków w sklepie, którzy swoje zrobili dobrze. Nie bede tez latał, prosił sie i próbował udowodnić, ze to nie ja próbuje kogoś naciągnąć. Nienawidzę zabaw z wysylkami, rozmów z kurierami itd. Dlatego tez paczki biorę albo pobraniowo, bo wtedy mnie kurier nie oleje, a jak oleje to i ja go oleje i zamówię sobie drugi raz, albo paczkomat.

 

Z głodu nie umrę, ale wiecej nie kupie produktów tej marki, chyba ze ewidentnie bedzie widać poprawę w opakowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliwinski404 Zupełnie rozumiem Twoje zdenerwowanie , gdyż sam bym się wkurzył gdybym był w Twojej sytuacji, ale to nie jest powód aby obrzucać gów..m całą markę . Masz prawo do reklamacji więc towar reklamujesz , a przy podejściu partnerów forum nie sądzę aby którykolwiek sklep pozostawił sprawę bez rekompensaty . Poza tym towar kupiłeś w którymś sklepie , jakoś trudno mi w to uwierzyć , że butelki zaczęły przeciekać dopiero w drodze do Ciebie :dontknow: Sam kupiłem każdy dostępny produkt ADBL w 1l i większość w 5l opakowaniach i do mnie wszystko dotarło bez najmniejszych strat ,a paczka miała podróż 2000 km (mieszkam w Irlandii) więci przeszła kilka przeładunków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrzucam gownem, po prostu nie bede wchodził do tej samej rzeki po raz trzeci. Za pierwszym razem słowem sie nie odezwałem, pogadałem z chłopakami ze sklepu, dowiedziałem sie jakie jest ich stanowisko i postanowiłem ze spróbuje jeszcze raz. Za drugim razem było jeszcze gorzej, dlatego nie bede stosował tutaj zasady : do trzech razy sztuka.

 

Poczekam, moze zmienia opakowania, zastanowię sie wtedy nad ponownym zakupem.

A co do podejścia, nikt z przedstawicieli producenta nawet nie zaciekawił sie tematem, mimo ze trwa dwie strony, mimo ze na pewno to czytali, bo w innych tematach pojawiały sie ich posty. Reklamacje to nie dla mnie, nie bede bawił sie w pakowanie i wysyłanie, poza tym - nie chce kopać sie z wiatrakami, żeby udowadniać ze celowo produktu nie przelałem, żeby wysępić gratisowo.

 

Kończę temat, dzięki chłopaki za podjęcie dyskusji. Co miałem powiedziałem to już na klawiaturę dotykowa przelałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do podejścia, nikt z przedstawicieli producenta nawet nie zaciekawił sie tematem, mimo ze trwa dwie strony, mimo ze na pewno to czytali, bo w innych tematach pojawiały sie ich posty. Reklamacje to nie dla mnie, nie bede bawił sie w pakowanie i wysyłanie, poza tym - nie chce kopać sie z wiatrakami, żeby udowadniać ze celowo produktu nie przelałem, żeby wysępić gratisowo.

Ale co Oni mają Ci napisać? Kolejny raz, że wiedzą, że taki problem występuje? Przecież już to napisali, napisali również, że postarają się to naprawi w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Nie obrzucam gownem...

 

A co do podejścia, nikt z przedstawicieli producenta nawet nie zaciekawił sie tematem, mimo ze trwa dwie strony, mimo ze na pewno to czytali, bo w innych tematach pojawiały sie ich posty. Reklamacje to nie dla mnie, nie bede bawił sie w pakowanie i wysyłanie, poza tym - nie chce kopać sie z wiatrakami, żeby udowadniać ze celowo produktu nie przelałem, żeby wysępić gratisowo.

 

 

jednak troche obrzucasz. "wiecej nie kupie", "zle podejscie". a ja juz na poczatku napisalem zebys reklamowal do sklepu a jezeli to nie pomoze to do nas/mnie tutaj. W dalszym ciagu nawet nie wiem zktorego sklepu wyszlo zamowienie. Dodatkowo zaden sklep nie poinformowal mnie ze dostal produkt na wpol pelny i taki tez produkt wyslal do klienta. A to sugeruje mi jako producentowi ze dostal produkt pelny....

Kilka razy zdazyla sie informacja od sklepu ze cos jest nie tak z butelka lub podczas dostawy jakis produkt wyciekl. Wtedy zawsze przesylamy nowy produkt na nasz koszt.

 

problemu butelek nie rozwiaze sie z dnia na dzien chyba ze ma sie luznych kilkadziesiat tysiecy zl na dziesiatki probek i produkce (po raz kolejny powtarzam ze my jestesmy manufaktura a nie fabryka). my musimy wyselekcjonowac butelki z kilkuset dostepnych wersji i je przetestowac w dluzszym okresie czasu na wszystkich problematycznych srodkach.

 

Wysłalismy juz ponad 1000 0,5 i 1L butelek do klientow. Z wyjatkiem t&g na pozostale produkty bylo doslownie KILKA reklamacji.

 

Jezeli nie chcesz robic problemu chlopakom ze sklepu z ktorego kupiles odezwij sie do nas na pw. wyslemy wszystkie produkty zktorych nastapil wyciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie mam takie pytanie czy spotkał się ktoś aby przeciekał produkt z opakowania ? Dzisiaj sobie poszedłem do garażu zobaczyć co i jak i dziwnym trafem butelki z ADBL od spodu były jakby mokre coś jak rosa , po wytarciu nie ma żadnych przecieków czy czegoś takiego jednak spody po każdym z 1L opakowania były mokre , mam APC 5l oraz Szampon 500ml i tutaj było wszystko dobrze sucho :o nie wspominam o wklęsłych butelkach bo problem wiadomy.

 

 

edit: przeczytałem wszystko i widzę że nie tylko ja miałem taki problem , chemia jest jak najbardziej :good: jednak te butelki coś z tym musicie zrobić , swoją drogą producent Unique ma bardzo fajne butelki i bardzo wytrzymałe z tego co się orientuje może by aktualne zmienić na takie ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

u nas na regalach butelki stoja długo i problem jest tylko z tarem. jezeli pod butelkami bylo mokro i byl to apc i szampon to wystarczy sprawdzic czy "rosa" o ktorej wspomniales ma kolor produktu :). Daj znac koniecznie bo takiego sygnalu jeszcze nie mielismy.

 

caly czas dzialamy w kwestii butelek. niedlugo powinnismy miec rozwiazanie dla problemow z tar and glue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie czy spotkał się ktoś aby przeciekał produkt z opakowania ? Dzisiaj sobie poszedłem do garażu zobaczyć co i jak i dziwnym trafem butelki z ADBL od spodu były jakby mokre coś jak rosa , po wytarciu nie ma żadnych przecieków czy czegoś takiego jednak spody po każdym z 1L opakowania były mokre , mam APC 5l oraz Szampon 500ml i tutaj było wszystko dobrze sucho :o nie wspominam o wklęsłych butelkach bo problem wiadomy.

 

 

edit: przeczytałem wszystko i widzę że nie tylko ja miałem taki problem , chemia jest jak najbardziej :good: jednak te butelki coś z tym musicie zrobić , swoją drogą producent Unique ma bardzo fajne butelki i bardzo wytrzymałe z tego co się orientuje może by aktualne zmienić na takie ;) ?

 

Współpracujemy z ADBL od początku ich istnienia :good: problem jaki opisujesz może być powodem przedostania się płynu za etykietę, gdzie po kilku dniach preparat spłynął na sam dół stąd owa rosa ;) mieliśmy taki przypadek w APC, że podczas przelewania pociekła kapka i zeszła między etykietą a butelką, jednak to już raczej problem detailera przy konfekcjonowaniu :good: APC i szampon wklęśnięte butelki? :o hmm Tar Glue tak ale reszta produktów :good:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie źle się zrozumieliśmy APC i Szampon są ok w butelkach , rosa która była pod butelką być może z tar&glue bo stał między innymi butelkami i głównie tym śmierdziało ale co mnie zdziwiło każda butelka 1l oprócz właśnie APC i Szamponu była mokra pod spodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tak trzeba robić - przelewać od razu po zakupie z trefnej butli do innego opakowania. Po zakupie m.in. Tar and Glue Remover (już przy wyjmowaniu z paki butelka była wilgotna i zdeformowana, jednak nie przypuszczałem, że to wina wylewania się płynu z butli i nieodpowiedniego jej wykonania), wytarłem ją i odstawiłem na półkę. Potem wyszła sprawa z niedopracowanymi butelkami - okazało się, że z mojej butelki wyciekło prawie 1/3 zawartości - resztę przelałem do innej butelki i gra. Jedyny minus (dla producenta) jest taki, że wstrzymuję się teraz z zakupami produktów ADBL (poza szamponem), czekając na potwierdzoną poprawę opakowań. Dzięki temu zyskują inni producenci potrzebnej mi chemii, których opakowania "nie szwankują"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie,

 

mamy już praktycznie rozwiązany problem z t&g. teraz trzeba wyprodukowac butelki, pozniej je okleic, obkurczyc i bedziemy je sukcesywnie wprowadzac choc to moze potrwac.

 

W butelkach 1L wszystkich produktów przy nastepnej partii zostanie zmieniony gwint, tak by pasowała na niego obecna zakrętka z 0,5L. To rozwiąrze problem w "trudnosci" dokręcenia 1L (bo właśnie z tego wynikają wycieki - dokręcić się da ale trzeba użyć do tego bardzo dużo siły i jednocześnie naciskać na denko butelki od dołu i środek zakrętki od góry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk

z Twojego posta wynika że produkty ktore wyslalismy w ramach rekompensaty tez sie rozlaly.... to chyba nie do konca tak ;)?

 

Ja jego odpowiedż zrozumiałem tak, że wysłaliście mu produkty, które się rozlały (wcześniej, nie, że znów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hmm, mówicie, że zasysanie butelek do środka to wina atomizerów :o Ostatnio pogoda dopisała to po ponad miesięcznej przerwie postanowiłem umyć auto oczywiście z pomocą Waszego szamponu. Moim oczom ukazała się zassana butelka :shock: Dodam, że stała tam gdzie reszta kosmetyków, czyli w garażu w temperaturze pokojowej, a tu takie heca. W związku z tym nie byłbym do końca pewien czy to tylko wina atomizerów. Szampon to szampon, nic mu się nie dzieje, nawet jak butelka się zdeformuje, ale estetyka :?

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryman, Twój przypadek to zasługa wrednych praw fizyki :) Niestety różnica temperatur produktów rozlewanych latem i przechowywanych w garażu jesienią / zimą, ma to do siebie, że jak ścianki nie są pancerne i dają się wgiąć, to butelka łapie wklęsłości :kox: I jest to przypadłość bardzo wielu produktów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryman, Twój przypadek to zasługa wrednych praw fizyki :) Niestety różnica temperatur produktów rozlewanych latem i przechowywanych w garażu jesienią / zimą, ma to do siebie, że jak ścianki nie są pancerne i dają się wgiąć, to butelka łapie wklęsłości :kox: I jest to przypadłość bardzo wielu produktów ;)

 

Jakieś przykłady? Kolega napisał, że stała w temperaturze pokojowej :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.