Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Fitte, Będziesz miał działający atomizer. A skrócona rurka będzie mniej wypychać atomizer do góry.

Atomizer zaczął normalnie pryskać aczkolwiek dalej puszcza powietrze. Przy naprawde lekkim naciśnięciu butelka robi się miękka i powietrze ucieka miejscem którym uchwyciłem na zdjęciu. Niestety produkt nie stoi u mnie na półce lecz zawsze go przewożę i troche była by lipa gdyby zaczeło coś wyciekać. Piotr13 nie masz tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Rurki zawsze są tej samej długości. Trzeba je samodzielnie skrócić żeby dopasować do butelki 1 lub 0,5l.

Każdy produkt jest zawsze za kręcony nakrętką i w takiej formie jest wysyłany. Do przewożenia można butelkę zakręcić.

Na zdjęciu pierwszy lepszy trigger wyciągnięty z paczki

V4P3qmIl.jpg?1

Widać, że gwint pasuje, a Twój jest pęknięty/obłamany i dlatego zaciąga "lewe" powietrze.

Od nas wychodzą zawsze po sprawdzeniu :)

Fitte, zadzwoń na numer z naszej strony w dziale kontakt, to powiem Ci jak zrobimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gwint pasuje, a Twój jest pęknięty/obłamany i dlatego zaciąga "lewe" powietrze.

Od nas wychodzą zawsze po sprawdzeniu :)

Fitte, zadzwoń na numer z naszej strony w dziale kontakt, to powiem Ci jak zrobimy ;)

W takim razie macie bardzo kruche te atomizery bo nie dokręcałem go na siłę itp. Czasem to nawet mocniej dokręcam atomizery z 'tesco'. Przedzwonię jutro bo chyba macie od 8 do 16 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, żeby były kruche. Jedne z lepszych, z jakimi miałem do czynienia (bardzo podobne ma PB). Są bardzo dobre, a szczególnie w porównaniu do ShittyGarage...

Z tymi z shinygarage starą wersją to się zgodzę :) Dużo lepsze niż ten wrażenie zrobił na mnie atomizer od MXNowickich za niecałe 5zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Fitte, po pierwsze to ubolewam że kupujesz nasze produkty dla samego atomizera a nie produktu co jest w środku.

 

Ze swojej strony tylko dodam że jak zamawia się 100 000 sztuk to może się trafić kilka fuckupów i wcale nie oznacza to ze nasze atomizery sa kruche bo takie nie sa.

 

Ps: nasze atomizery są własnie takie jak wymienione za 5zł, Tobie akurat się trafił felerny na to wygląda. Coś zaradzimy. Śmiało dzwon na podany numer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitte, po pierwsze to ubolewam że kupujesz nasze produkty dla samego atomizera a nie produktu co jest w środku.

Akurat potrzebowałem atomizer i wolałem dopłacić kilka złociszy, żeby mieć wasz produkt z którego jestem bardzo zadowolony i mam w planach zamówić 5L baniak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WP_20150810_007_zpssmh3pk4j.jpg

WP_20150810_004_zpsampbixte.jpg

WP_20150810_003_zpsj1cadfz8.jpg

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

 

Przyszła od Partnera forum (10 dni temu) już delikatnie zniekształcona, no i z dnia na dzień jest coraz gorzej z nią. Dno wypycha na zewnątrz że nie chce stać na nim i zaczyna się robić dziurka na kancie dna gdzie ją wciągnęło do środka. Totalna lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna lipa :thumbdown:

 

nie do końca lipa :o lipa to jest jakiś składnik zawarty w Tar and Glue, który wciąga butelki jak odkurzacz hehe ale ten problem jest tylko w tym jednym produkcie, reszta butelek innych preparatów ADBL jest :good: niemniej jednak środek jest skuteczny i bezpieczny więc to jest najważniejsze :)

Cyclone też delikatnie potrafi wciągać, jednak butelka po odkręceniu przybiera normalny kształt ponieważ jest z miękkiego hdpe :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale butelka nie chce wrócić do normy nawet po odkręceniu. Nie rozumiem takiego gadania że ma składnik który to powoduje. Jeżeli tak się dzieje to stosuje sie butelkę z innego materiału która nie będzie wchodzić w reakcje z tym składnikiem. I trzymanie butelek w słoikach też jak dla mnie jest nieporozumieniem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zawiedziony butelkami, moim zdaniem są ze zbyt miękkiego materiału iprzy szybszym spryskiwaniu też się "zapadają". Wiem, że moge odkręcić spryskiwacz butelka wraca do poprzedniego kształtu, ale to nie oto chodzi, a szkoda, bo cieszyłem się, że będę miał wszystkie butelki takie same. Puki co najlepiej się spisują butelki geyona. Żeby jednak nie tylko krytykować, dalej będę kupował wyroby ADBL, bo uważam, że są świetne i bardzo dobrze działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zawiedziony butelkami, moim zdaniem są ze zbyt miękkiego materiału iprzy szybszym spryskiwaniu też się "zapadają". .

 

 

to wina atomizera, po założeniu Canyona (tego po 11-13zł, nie tych po 5zł) butelki przy psikaniu już nie wciąga i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba prawda jest taka, że poza wyglądem na zdjęciach i folderach nowe opakowania mają mało zalet ...

 

U nas Tire Cleaner "wciągnęło" od razu (nie od opryskiwacza) i nie nadawał się zupełnie do pokazywania na zdjęciach :)

Atomizer działał jednak świetnie.

 

Za to przy Greengine (czy jak mu tam) litrowa butelka jest ok za to atomizer zdechł od razu i musieliśmy użyć innego, "zawodowego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Cześć,

 

temat z t&g jest nam znany i szukamy innego materiału do wykonania butelki tylko pod ten produkt.

Jezeli chodzi o reszte produktow efekt wciagania nie wystepuje, chyba ze temperatura w ktorej produkt byl nalewany do butelki znaczaco odbiega od aktualnej. A jaka mamy pogode kazdy widzi.

 

Tylko t&g wciaga butelke i kazdy ktoremu zacznie ona przeciekac wyslemy nowa butelke, a w tym czasie staramy sie jak najszybciej zrobic nowe z innego materialu jednak nie jest to takie proste. Najpierw probki i testowanie czy nic sie z nimi nie dzieje, pozniej forma i produkacja kilkudziesiecu tysiecy sztuk, nastepnie obklejenie i obkurczenie etykiety, to wszystko trwa wiec prosze badzcie wyrozumiali.

 

Jezeli przez temperature butelka z innym preparatem sie odksztalcila wystaczy ja otworzyc i powinna wrocic do porpzedniego ksztaltu, ewentualnie z lekka pomocna ;). Albo mamy szczelne butelki albo takie ktore pod wplywem temperatur nie odksztalca sie w zaden sposob.

 

Kwesta atomizera, jezeli kiedykolwiek Wam sie zatnie mozna go rozlozyc, przeczyscic woda wszystkie elementy i zlozyc ponownie. Mamy w firmie jeden taki atomizer ktory juz 5 razy umieral i zmartwychwstawal po zastosowaniu tej metody ;).

 

Butelki które wciąga nasz trigger: ta kwestia będzie rozwiązana najprawdopodobniej w przyszłym sezonie ponieważ wymaga przekonstruowania triggera.

 

Przepraszamy za kłopoty związane z butelkami, robimy co się tylko da by jak najszybciej to wyeliminowac. Póki co muszą wystarczyc dorazne srodki (wymiany butelek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

To nasz pierwszy sezon. Wielu rzeczy się uczymy i bardzo dziękujemy Wam za cenne uwagi :).

Najmocniej skupiliśmy się by chemia wewnątrz butelek była naprawdę PRO. Teraz co prawda mamy kolejne nowości w kolejce nad którymi pracowaliśmy ostatnich wiele miesięcy ale trzeba znaleźć czas (np po nocach ;)) żeby i kwestia opakowania została rozwiązana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelka 1l Tire Cleanera wciąga się podczas używania. Atomizer nie oddaje powietrza do środka i butelka wciąga się.

 

Dokładnie. Mój Wheel Warrior, Tire Cleaner i T&G wyglądają bardzo źle, może gdzieś brakuje jakiegoś odpowietrzenia. Szampon i GreeNgine z uwagi na brak atomizera są dobre, ale wszystkie butelki mają bardzo cienkie ścianki. :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.