Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio PrickBort i dwa razy na dwa razy przyszedł rozlany.

Butelka śmierdzi i co?

Nic. Ludzie go kupują.

 

ADBL mam dużo produktów chciałbym spróbować wszystkich.

Może nie jest najlepsze, ale używam to co mi wystarcza (kiedyś miałem IronX, teraz mam Vampire Liquid). Oczywiście wspomagam się innymi produktami ale...

Na początku nie wiedziałem ze ADBL to polska marka, gdyż byłem/jestem bardzo zadowolony z produktu.

 

CENA. Stosunek Cena do jakości jest znakomity.

 

I tyle w temacie.

Widac ze ADBL robi co może.

 

Gdyby nie było ADBL na FB to by nikt nie pisał 'skarg' i 'zazalen'....

Gdyby nie było ADBL tutaj na forum to by nikt nie pisal 'smętów'

 

Ale to jak odpowiada ADBL na takie chyba już 'hejty'... powoduje duzy plus u mnie.

 

  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, ADBL napisał:

@BiałyGTi masz pełną rację. Przy pierwszej partii produkt potrafił sedymentowac. Wystarczyło delikatnie zmodyfikować proces mieszania (surowce pozostają bez zmian) i wszystko obecnie wygląda tak jak powinno.

 

No i git o taka odpowiedz mi chodzilo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na napisze kilka odczuć jak wygląda sprawa nie tylko a adbl a kilka innych prudcentów🙂 względem sklepu w Ausatrii

- Krauss ( maszyna ) przychodzi z uszkodzonym mocującym plastikiem (Szweab) Niemiec nie uznaje reklamacji względem dosłania mu obudowy jako części wymiennej ( wymaga zwrotu gotówki więc maszyna trafia na rynek wtórny ).

- Krauss ( maszyna ) Niemiec nie założył podkładki mocującej pod talerz więc według niego maszyna pracuje źle więc następuje zwrot kasy.

- Di Martino pianownica Niemiec nie potrafi przeczyścić sitek w pianownicy więc żąda wymiany na nową czy też zwrot gotówki ( więc następuje wymiana pogwarancyjna )

- Gyeon Wet Coat następuje zbieranie się osadu w butelce nawet potrząsani nic nie daje więc Szwab uważa, że produkt nie działa więc wymaga wymiany na nowy lub zwrot gotówki

- Bouncers Wax - Szwab dostaje wosk pokruszony w transporcie nie rozumie, że naturalny wosk czasami w transporcie potrafi uleć degradacji, ze względu że jest w pełni naturalny, ale jednak zachowuje swoje wartości ( żąda zwrotu gotówki nie wytłumaczysz, że wosk działa )

takich przypadków mamy w sklepie wiele do wyleiminowania w krótkim czasie jednak niektórzy nie potrafią zrozumieć pewnych rzeczy dlatego ADBL stara się jak morze jednak nasz naród jest jaki jest 🙂 JA mam jedynie za złę WOSK, który powinien być dopracowany do samego końca a nie wycofany, ze sprzedaży

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Jestem mega rozczarowany jakością a raczej jej brakiem odnośnie opakowań Waszych produktów. Kupiłem Wipe Out, który kosztował mnie 50zł za 500ml, użyłem go dosłownie na jeden panel (2-3 pryśnięcia) i odstawiłem na półkę, po kilku tygodniach środek z butelki wyparował co jest moim zdaniem niedopuszczalne a gwarantuję, że butelka była odpowiednio zamknięta i przechowywana. Poprawcie to bo jestem mega rozczarowany. To nie pierwszy taki przypadek, Tire and Glue removeur również lubi sobie wyciekać z butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo produktów adbl, nie wszystkie ale większość co mam nadzieję niedługo się zmieni 😄 tak, chcę zebrać wszystkie zaraz obok powiększające się kolekcji GS i SG. 🙂 Większość z nich jest w starych butelkach i każda jest wciągnięta. Fajnie by było gdyby wyglądały inaczej, bo lubię jak na półce stoi równo ale nie załamuje się tym, ponieważ liczy się wnętrze, którego działanie mnie zadowala 🙂 Myślę, że chłopaki z ADBL wiedzą w czym problem i starają się go rozwiązać. Pewnie zaraz będą posty zawierające żale, że trwa to ponad 2 lata, mają gdzieś klienta... Są już nowe butelki, atomizery, ciągle poprawiane...zdarzają się wadliwe produkty dlatego cały czas prą na przód i je poprawiają. Za to szacun dla nich. Cenie Adbl, SG, GS...  To nasze rodzime firmy i powinniśmy się cieszyć że mamy takich zawodników. Nie rozumiem jednak skąd tyle jadu w wypowiedziach pewnych osób. Jeśli są lepsze produkty to po co sięgać po coś "gorszego". Nikt nikogo nie zmusza do kupowania danych produktów. Każdy również ma prawo do wyrażania swojej opinii na ich temat. Łatwiej zmieszać kogoś z błotem niż zmotywować do pracy, niestety.

Z mojej strony życzę powodzenia dla adbl jak i również pozostałych rodzimych firm 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ADBL napisał:

Odezwij się do nas na info@adbl.eu poprosimy też o zdjęcia butelki, triggerach i informacje jak przechowywany był produkt. 

Hej, nie wiem czy jest sens dalej roztrząsać temat bo wczoraj w przypływie lekkiego poddenerwowania usunąłem etykietę z zamiarem wykorzystania opakowania do APC. Tak jak napisałem, produktu użyłem na dwa strzały na mikrofibrę, butelka przechowywana była w pionie w ciemnym garażu z dokładnie dokręconym triggerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba mam karę za chwalenie.

 

1. Świeżo kupiony Black Water - nie działa atomizer, trigger chodzi lekko, nie słychać wręcz pracy.

2. Wciągnięte butelki mnie nie rażą, ale Interior Wow się wylał troszkę

3. Z atomizera przy aplikacji QD1 ciekło po ręce.

 

I rzeczywiście - mimo świetnych produktów (w tej cenie) ich aplikacja staje się piekłem.

Wcześniej nie miałem takich problemów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po  2/3 tygodniach pracy wszystkie 10 butelek wraz z atomizerami poszło do śmieci. Użytek hobbistyczny, nie żadne studio etc. Nie mam zamiaru po każdym użyciu czyścić butelek żeby mi plam nie zrobiło nigdzie. Zakup in minus.  Zapowiadało się interesująco, a skończyło się tak że melodia przyszłości na temat butelek i atomizerów trwa dalej. Dla zainteresowanych informuję, że atomizer ten z najnowszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie podobnie - niezależnie czy nowe, czy stare. Założyłem niedawno dwa nowe na butelki i obydwa ciekną, w tym jeden dodatkowo pryska w bok zamiast do przodu. Naprawdę nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miał podobne problemy z opakowaniami innych producentów. Dziwię się, że po tylu fail'ach producent nie zdecydował się jeszcze przejść na Canyony, które są świetne!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego problemu, który opisywałem kilka postów wcześniej chcę oficjalnie podziękować ADBL za profesjonalne podejście do tematu i NIE olanie klienta a zajęcie się nim. Paczka z nowym wipe out dotarła cała. Jeszcze raz dziękuję za zajęcie się moim problemem. Pozdrawiam ekipę ADBL.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A które to nowe a które stare butelki. Bo kolega teraz zamawiał kilka produktów i butelki różne ? Od czego to zależy. A i do litrowych dostał trigger'y za krótkie ? Kiedyś była jedna długość, docinało się albo wsadzało i się sam dopasował. A teraz miał jak ktoś by nożem ciach zrobił i były za krótkie do litrówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ADBL napisał:

Jedne i drugie butelki są w użyciu. Trigger jak z za krótka rurką to wina sklepu. My wysyłamy dociete na wymiar pod 0,5 i 1l

Czyli nie ma reguły że dany produkt jest w takiej czy w innej. Jak się trafi. Co do trigger'ów nawet te do 0,5 litra były różne różnica po kilka cm. Więc w niektórych przypadkach nie ma mowy aby zebrało do końca produkt. Coś z tym cięciem chyba nie idzie komuś. A nie lepiej nic nie ciąć. Mam produkty z okresu lato 2018 i tam wszędzie miałem długi wężyk i nic nie skracaliśmy i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry,

zamierzam kupić roller 9mm, pasty: sonax cutmax oraz ex 0406

 

Samochód to mercedes cl203 z 2005roku kolor 197. 3 części malowane.

Pytanie:

do finishu kupić dodatkowo poza dodanymi do zestawu rollera: dodatkowo 3 czerwone ADBL do finishu?

i do cuttingu ze trzy niebieskie ADBL czy białe ADBL? bo biały u was to chyba twardszy, na odwrót niż u padów NAT. 

Pytałem mx nowickich, i pisali że nie znają padów ADBL na tyle, ale NAT to polecają niebieskie cut i żółte finish, ale to się nie odnosi do waszej firmy. Mam nadzieję że mi pomożecie, dobrać odpowiednio zestaw do korekty, będę robić to pierwszy raz i chcę na to położyć jakąś ceramikę/kwarc jak nanoshine itp.

 

Nie mam na tyle kasy aby kupować po parę z każdego koloru i dopasować. Proszę mi powiedzieć co lepiej będzie pasowało w moim przypadku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@ADBL Chciałem się zapytać, czy tzw. niekończąca się opowieść, dotycząca jakości opakowań, trwa nadal?

Czy może to co niżej, to jedynie zbiór wyjątkowych przypadków? Złośliwych osób?

Poniżej zrzuty z jednej z grup FB. Wciąż nie wiem, czy to co tam piszą jest wciąż prawdą. Kwestia opakowań trwa już dobre kilka lat.

adbl0.jpg.5a165acd4caba589d32d0b87883d203d.jpg

adbl1.jpg.8d1f7f7fb167765ede312c5bfe77e310.jpg

adbl2.jpg.6663c1e8684022ac4d3433e10fb78c3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.