Skocz do zawartości

ADBL Opakowania - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Butelkę zasysa Ci trigger. Butelka jest pancerna. Nalej sobie do niej wody, zakrec i poskacz po niej. Butelka jest git i nie ma się czego wstydzić. Od niedawna jest tez nowy trigger któremu też nie można nic zarzucić. Popełniamy błędy ale je naprawiamy. 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ADBL napisał:

Butelkę zasysa Ci trigger. Butelka jest pancerna. Nalej sobie do niej wody, zakrec i poskacz po niej. Butelka jest git i nie ma się czego wstydzić. Od niedawna jest tez nowy trigger któremu też nie można nic zarzucić. Popełniamy błędy ale je naprawiamy. 🙂

Dobrze ja wszystko rozumiem ale wedlug mnie ten nowy trigger powinien być dosylany dla kazdego kto ma nowa butelke ... tak wiem ogromne koszta i przedwsiewziecie logistyczne ale mysle ze byloby to wporzadku bo kazdy z Nas chce miec nowy produkt kompletny pozbawiony wad a nie kombinowanie typu, ktora to partia moze juz sa nowe butelki z dobrymi triggerami 🙂 Oczywiscie bez urazy bo produkty sa naprawde fajne 🙂 Pozdro ADBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2018 o 00:14, Misza napisał:

Dobrze ja wszystko rozumiem ale wedlug mnie ten nowy trigger powinien być dosylany dla kazdego kto ma nowa butelke ...

hahah co to za pomysł? 😄 i jak niby to miało być zorganizowane? nie wspominając już o kosztach, o których słusznie wspomniałeś, to jak znaleźć wszystkich kupujących? w sklepach internetowych ok, a co ze stacjonarnymi? ADBL ma szukać pana/panią X, którzy kupili butelkę adbl i zapłacili gotówką, więc nie ma szans na ich odnalezienie? 😄 kuriozalny pomysł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Majkelu napisał:

Czy Wasze APC nadaje się do podczyszczenia plam na tapicerce?

Wetnę się w pytanie, ale próbowałem - brud wyciągnęło, zostało wyprane. A alcantara była tak bruda, że colourlock nie dał rady wyczyścić 🙂

A tekstu o dosyłaniu psikaczy nawet nie ma co komentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, macmel napisał:

hahah co to za pomysł? 😄 i jak niby to miało być zorganizowane? nie wspominając już o kosztach, o których słusznie wspomniałeś, to jak znaleźć wszystkich kupujących? w sklepach internetowych ok, a co ze stacjonarnymi? ADBL ma szukać pana/panią X, którzy kupili butelkę adbl i zapłacili gotówką, więc nie ma szans na ich odnalezienie? 😄 kuriozalny pomysł.

 

4 godziny temu, siewcu napisał:

Wetnę się w pytanie, ale próbowałem - brud wyciągnęło, zostało wyprane. A alcantara była tak bruda, że colourlock nie dał rady wyczyścić 🙂

A tekstu o dosyłaniu psikaczy nawet nie ma co komentować...

Nie zrozumieliscie o co chodzilo w wypowiedzi Panowie ... w mojej wypowiedzi chodzilo o fakt ze niektorzy mogli sie poczuc w pewnym sensie oszukani kupujac nowy produkt nie otrzymujac go kompletnego. Tak wiem widzialem gdzies odpowiedz typu ze stare trigery poprostu musza zejsc, poza tym to jest moja subiektywna opinia i ja cytujac naprawde nic nie wnosicie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisienka na torcie? Długo wstrzymywałem się z komentarzem (i jakimikolwiek zakupami) bo czekałem aż w końcu ujrzę to cudowne dziecko, połączenie fenomenalnej butelki ze wspaniałym atomizerem i co? Wciąga dalej :wallbash::lol: Wiem, że odpowietrza przy wciśnięciu do końca... ale wiem, że mam na półce kosmetyki shiny garage, detailers magic, funky witch, good stuff i innych zagranicznych marek i w żadnej nie wciąga mi butli pracując w ten sposób, co więcej pisałem o tym którąś stronę do tyłu, atomizer V2 dało się regulować od strumienia po piękną mgiełkę, można było nie wciskać atomizera do końca a mimo to butli nie wciągało. (To że się same wciągały niektóre przed pierwszym użyciem to pomijam). Kosmetyki ok, opakowania jednak nie. SG i DM jak dla mnie liderem obecnie i o ile sg można kupić już fajne 0.5l butle to ubolewam że przy DM nie ma takiej możliwości.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

Tak przyglądam się tematowi i widzę, że wiele osób nie wie czy ma nowy czy też stary atomizer. A z pozycji obserwatora wydaje się to proste do odróżnienia. Na przedstawionych zdjęciach np @Piotrek na poprzedniej stronie w oczy rzuca się kształt końcówki języka spustowego. W starym jest to kanciaste a w nowym półokrągłe.

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, kecav napisał:

Tak przyglądam się tematowi i widzę, że wiele osób nie wie czy ma nowy czy też stary atomizer. A z pozycji obserwatora wydaje się to proste do odróżnienia. Na przedstawionych zdjęciach np @Piotrek na poprzedniej stronie w oczy rzuca się kształt końcówki języka spustowego. W starym jest to kanciaste a w nowym półokrągłe.

 

no pokazałem to tez w filmiku.

13 minut temu, Fredi88 napisał:

połączenie fenomenalnej butelki ze wspaniałym atomizerem i co? Wciąga dalej :wallbash::lol: Wiem, że odpowietrza przy wciśnięciu do końca...

masz nowy atomizer - i wciąga Ci butelke ?

Obejrzałeś do końca ten filmik ?🤔

  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Domel napisał:

masz nowy atomizer - i wciąga Ci butelke ?

Obejrzałeś do końca ten filmik ?🤔

Masz rację, oglądałem w pracy, na szybko nie do końca wszystko słysząc. Mea Culpa. :good:

Co nie zmienia faktu, że w sprzedaży są ciągle obie wersje atomizerów bo stare muszą się wyprzedać. Jeśli będzie pewność, że wszystkie wciągające zeszły to chętnie kupię nowe produkty których nie mam i przetestuję zarówno zawartość jak i opakowanie. Litrowe butle mnie niestety nie urządzają bo przy pracy nad 1 autem są po prostu nieporęczne.

@Domel mógłbyś jeszcze napisać coś o samej butelce? Wydaje się bardzo miękka, elastyczna. Czy "połówki" sg mają twardsze ścianki? Mniej się odkształcają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem interior cleaner w sobotę i na półce w sklepie Kraftpol we Wrocławiu stały pogniecione butelki. Udało mi się wybrać ładną butelkę bo może to śmieszne, ale kupiłem produkt dla butelki by później mieć w czym trzymać apc do wnętrza. Przyjechałem do domu butelka zassana i etykieta się odkleja, przyznam szczerze, że ręce mi opadły. Butelka od SWW jest elegancka, a od IC pognieciona. Coś w dalszym ciągu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje to tyle co pół paczki fajek lub dwa piwa to co się dziwicie jakiej jakości to jest... Jedna butelka i atomizer wytrzyma, inna nie, trudno. Chcecie super jakości kupcie coś droższego i będzie po problemie. Jakbym miał płakać nad każdą wciągniętą butelką czy rozdupconym atomizerem to by mi czasu zabrakło na prace przy aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś doszła do mnie dostawa kilku produktów ADBL. Muszę powiedzieć, że butelki są odrobinę nieszczelne. Tar&Glue  charakterystycznie pachnie po odpakowaniu i parę kropel uciekło, a Vampira dalej nie otwieram bo już czuję zgniłe jajo. Może to jest kwestia niedostatecznego zakręcenia? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.