Skocz do zawartości

ADBL Tar and Glue Remover - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

ADBL Tar and Glue Remover – kolejny produkt z pierwszej serii. Jest bezpieczny dla lakieru, elementów z tworzyw sztuczny jak listwy boczne, nielakierowane zderzaki, klosze lamp. T and G zawiera dodatki modyfikowanych olejów roślinnych, które siłą rozpuszczania smoły i asfaltu dorównują węglowodorom aromatycznym.

-emulguje w wodzie

-wolno odparowuje

-nie posiada drażniącego rozpuszczalnikowego zapachu

-nie jest łatwopalny ani wybuchowy

-nie pozostawia tłustego nalotu

 

Dostępne pojemności i ceny:

0,5L - 29,99zł

1L - 33,99zł

5L - 114,99zł

 

 

IAne6MAl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, generalnie produkty typu AF Citrus Power/VP Citrus Tar&Glue Remover pachną przyjemniej. Ale jeśli chodzi o usuwanie smoły to są trochę mniej skuteczne niż Prickbort...

Troszkę przyjemniejszą alternatywą dla Pricka może być RHINO+. Jakby trochę jego zapach był milszy/mniej ostry niż Pricka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

wiggly - Nie jest to produkt dedykowany do robactwa :)

Slovak - Jest płynny.

funkoval - Dodatki olejów nie mają wpływy na trwałość produktu.

MatthewG - oczywiście, że są. Nie każdy aromat jest tak samo szkodliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem kupić Prickborta, kupiłem ADBL, to był dobry wybór :good:

Jak widać produkt działa, na dołach drzwi były plastikowe nielakierowane listwy na których nie zostawił żadnych szkód.

Nie przysycha, dobrze się wypłukuje samą myjką :good:

 

20150701_091342.jpg

20150701_091350.jpg

20150701_091354.jpg

20150701_091358.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Sprawdzał ktoś czy ten produkt rozpuści farbę po malowanych pasach? niestety ironx nie dał rady. ( http://zapodaj.net/47dcb561286c9.jpg.html ) (http://zapodaj.net/921cbd74127c6.jpg.html)

 

Napisz mi na PW nr. tel do siebie, tar nie koniecznie da radę ale postaram się Ci pomóc jakoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

ADBL, nie ma żadnych takich przepisów. :P

To znaczy, ja rozumiem problem obniżania cen, ale Wy jako producent/dystrybutor nie macie żadnych mocy prawnych by wymóc na kimś określoną cenę - "wolny rynek". Wszelkie tego typu sprawy są ścigane przez UOKiK i są postrzegane jako zmowa cenowa...

 

Niestety... bo osobiście uważam, że producent jak najbardziej powinien móc samemu decydować po ile ktoś ma jego towarem handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADBL,

 

Niestety... bo osobiście uważam, że producent jak najbardziej powinien móc samemu decydować po ile ktoś ma jego towarem handlować.

Czytaj monopol na fajki :(

 

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm też myślałem, że ceny są tylko sugerowane przez producenta i istotna jest najwyżej górna granica, a dolna to już zależy ile sprzedawca jest skłonny zjechać z marży. Chociaż z drugiej strony faktycznie takie zjeżdżanie po kawałku może psuć rynek produktów. Ciekawe muszę poczytać na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.