Skocz do zawartości

Renowacja felg


w00c4sh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

daniel.z, http://www.phumaraton.pl/regeneracja-felg/

Robiłem swoje 17".Ranty w 3 były podobne.Jestem zadowolony

Za 4 17" razem ze zdejmowaniem opon i zakładaniem po piaskowaniu/malowaniu i wywarzaniem zapłaciłem 480 zł a mniejsze są taniej-robione w tym roku a na stronie cennik inny.Zadzwoń zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salix,... zakład w Markach.

 

Zapewniali, że rano wjeżdżam autem po południu odbieram na zrobionych felgach.

Niestety nie udało się im.

Odebrałem auto następnego dnia ok 12.00.

Prosiłem o niezakładanie felg gdyż chciałem je obejrzeć, jak zajechałem siedziały na aucie.

Efekty:

- nieogarnięty spaw-

A04PG5.jpg

 

-felgi zbyt wcześnie położone po wyjęciu z pieca

D3DDiA.jpg

 

2ptjiY.jpg

 

Oczekiwałem większego profesjonalizmu.

 

NIE POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier tak nalany, że aż woła o pomstę do nieba :evil:

 

Na reklamację z tym.

 

Problem w tym że mieszkam w UK i dwa dni po regeneracji wyjeżdżałem, więc nie było czasu na reklamację.

Jedyne co mogę zrobić to omijać ich z daleka i ewentualnie odradzić wizytę innym.

Z tego co wiem firma obecnie należy do ojca i syna. Ojciec wyrobił renomę, bo kiedyś tam podobno dobrze robi felgi, a syn na tym żeruje.

Felgi szlifowane i malowane przez dwóch małolatów góra 25 lat no i taki efekt. Malowanie od zewnętrznej strony nawet im w miarę wyszło, ale wewnątrz się nie popisali. Jedyne do czego nie mam zastrzeżeń to prostowanie, które robił jakiś gość koło 50-tki chyba jedyny z nich który wiedział co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko terminy... dwa tygodnie w poniedziałek miną... ;)

Zadzwoniłem przed chwilą co z moimi felgami, a Pan się mnie pyta czy może mam jakieś ich zdjęcie, żeby mu podesłać, jak wyglądają, to zaraz odpowie. Ja jebie...

3 tydzień leci, miały być po tygodniu (rozumiem, że gwarancja 3 dni roboczych deklarowanych na stronie to marketing, więc się nie czepiam), ale 3 tygodnie, to nie tydzień... "no wie pan, tyle mamy pracy".

Nic to. Może przynajmniej będą ładnie zrobione. O ile nie zginęły (tfu, tfu, tfu...) :D

 

 

Edit: wysłałem zdjęcie - gotowe do odbioru...

 

Edit2: no żesz w mordeczkę, errata...

W połowie drogi do Czosnowa telefon - pana felgi będą gotowe do odbioru jutro w okolicach 16-17ta...

Podobno mam być jutro zadowolony... zobaczymy... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem.

Trzeba przyznać, że ładnie zrobione :good::song:

No i wczorajszą wpadkę sami z siebie zrabatowali, więc nie mogę złego słowa powiedzieć, oprócz tego, że się naczekałem ;) ale może faktycznie okolice weekendu majowego ich zawaliły robotą.

Suma summarum - jest dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dziś zdążę, ale w weekend pewnie będę je ogarniał przed założeniem, to zrobię zdjęcie i wstawię.

 

-- 30 kwie 2015, o 23:53 --

 

Na szybko zdjęcia po wyciągnięciu z bagażnika. W weekend DLux, ogarnąć opony, zaciski hamulcowe i na auto ;)

 

DSC_7546.jpg

 

DSC_7547.jpg

 

DSC_7549.jpg

 

DSC_7550.jpg

 

DSC_7551.jpg

 

DSC_7553.jpg

 

DSC_7555.jpg

 

I w sztucznym oświetleniu garażu:

 

DSC_7556.jpg

 

DSC_7558.jpg

 

DSC_7560.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, "zakład w Markach" to który??

Ja ostatnio chciałem odnowić alusy przed latem i kilka osób mi polecało instalatorów tylko tam od jesieni ceny skoczyły i do tego cennik jest bez vat-u.

Zdecydowałem sie w końcu, po konsultacji z zaufanym mechanikiem, na zakład na radzymińskiej 210. Teraz troche mnie zmartwiliście, bo to prawie marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o zakład w Markach na Słonecznej.

Widzę, że koledzy mieli traumatyczne przeżycia z ww zakładem, ja korzystałem z ich usług dwukrotnie - raz w 2012 i drugi raz w styczniu tego roku, za każdym razem wykonali pracę dobrze, choć przy składaniu zamówienia wszystkie kolory srebrne były dla nich jednakowe. Po kwadransie udało mi się wybrać to właściwe srebro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy ktoś poleci (najlepiej na Śląsku) jakiś zakład, który byłby wstanie zregenerować takie o to felgi od Abartha?

uFqmARH.jpg

 

Felgi podobno są proste, tylko jedynie poodzierane, jeździły w zimę.

 

Pytałem o cenę w Warszawie i powiedzieli mi 225zł netto od sztuki. Nie wiem czy to dużo, czy mało? No chyba, że ktoś ma na sprzedaż w dobrym stanie takie koła to ja chętnie wezmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.