Jump to content
kubaPb

[Białystok] Spotkania regionalne

Recommended Posts

PB na obwodówce ma kranik. Nie wie jak zimą ale latem korzystałem. 

Dobre miejsce na mycie w spokoju. A tak naprawdę myłem kilka razy w różnych miejscach i nigdy nie było problemu. A nawet korzystałem z myjek gdzie była obsługa i też zero tematu

Cześć. Wie może ktoś gdzie u nas w mieście robią węże do myjek ciśnieniowych niedrogo?

Byłem na elewatorskiej w hydro diesel i sobie zażyczyli 180zł (13zl metr węża i 50zł końcówki) - praktycznie moja myjka tyle stoi. Coś koło 100zł udałoby się znaleźć?

Zna ktoś jakiegoś w miarę kumatego mechanika :)? Proste rzeczy serwisowe, nic nadzwyczaj skomplikowanego.

@piotr@sta o panie, gościa znam ale chyba nie wiesz jakie tam są kolejki 😄 Kolega dzwonił umówić się na regulacje gazu to dostał termin na 2 miesiące do przodu. 

Drodzy, który serwis Opla jest lepszy - ten na Maczka czy Krupniki? wiem to już ta sama firma ale ..gdzie lepsi fachowcy, lepsze podejście do auta itp

W ciągu ostatniego roku był wysyp myjek bezdotykowych z trochę lepszą chemią niż na typowych Agapitach itp. 

Z nowości które znam: RS auto (Kombatantów, Składowa), Moto Spa (ul. Pomocna/Piastowska), na Wierzbowej też widziałem, że dodali jakąś kolorową pianę. Na które jeździcie na szybkie akcje opłukania auta z kurzu i błota? Jeszcze jakaś nowa przy Wysockiego za outletem jest ale nie testowałem. 

@luk45z na szybkie opłukanie to jeżdżę na Wysoki Stoczek koło biedronki. W tygodniu w dzień zazwyczaj jest spokój i można się pobawić dłużej. W weekend często kolejki. 

DSC_1514.JPG.853cf139d7a0268fcdacd46c196651e4.JPG

A na Wierzbowej piana jest różowa 

DSC_1185.JPG.592523264a39736837b67638d90acca2.JPG

Ale jej domywanie to słaby temat. Już lepiej na Transportowej piana działa. I tam jak nie ma kolejek to też zdarzy mi się będąc przejazdem opłukać auto. 

Teraz już nie korzystam na bezdotykach z innej opcji niż woda. Wolę pomachać Axelem 😉

Ja tam polecam BP na Andersa. Kolejek nie ma wcale. Biorę ostatnie stanowisko dwa wiaderka i jazda 🙂(Kranik jest aby napełnić wiadra). Ostatnio 2,5 godzinki siedziałem, nikt nic nie mówił i nie poganiał.

• Okay 1

@Krzychu PatrioT czyli przez kilka lat dalej się nic nie zmienło 😉

@Michał82 Bezdotyk na Wysokim Stoczku to się nawet na mycie na dwa wiadra nadaje, ruch poza sobotami na tyle mały, że nigdy problemu tam nie miałem rozkładać się ze sprzętem. 

Osobiście na grubsze roboty w 90% przypadków od bardzo dawna jeżdżę na Agapit na Wiewiórczą i ostatnio widziałem tam też kilka osób obeznanych w temacie detalingu. 

• Lubię to 1

Rozglądam się za garażem do wynajęcia pod motocykl na nadchodzący sezon. Może ktoś z was albo waszych znajomych ma coś pod wynajem to chętnie 😄 Niestety interesuje mnie tylko Antoniuk lub od biedy dziesięciny a na olx pusto. Temu zapytałem tutaj 🙂 

Panowie, może na jakiś spocik byśmy się umówili ??  Na myjce przy piastowskiej np. któregoś wieczora/popołudnia ??  Widzę że jest kilka osób z Białegostoku to fajnie by wyskoczyć wspólnie na którąś myjkę...