Skocz do zawartości

[Białystok] Spotkania regionalne


kubaPb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Pytanie kieruję do białostoczan nie mających dostępu do węża ogrodowego. Które myjnie bezdotykowe polecacie do pielęgnacji autek? Na których w godzinach niskiego ruchu właściciel nie czepia się o używanie swojej chemii?

 

Polecam myjnie na BP na obwodówce, przy giełdzie rolnej.. Bardzo mały ruch tam jest i nawet kranik z woda za free :P Wiec spokojnie można sobie nabrać wody do szamponu itd.. ;) Myje tam od początku jak otworzyli i zero problemów ! Czasami nawet szysze auto nie wyjeżdżając ze stanowiska :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIMA, pracownicy stacji nie patrzą jak na wariata na kogoś, kto bierze wodę do dwóch wiaderek? :D Wiesz jak wygląda sprawa z oświetleniem? Pełne zapala się po wrzuceniu monety czy świeci się cały czas?

 

Pracownicy nic nie widzą bo myjnia z tylu stacji, ich z reszta to nie obchodzi.. Światło pali się cały czas ;) Dziś właśnie bylem po 18 i na spokojnie spłukałem auto, wysuszyłem i pojechałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macvas widziałem Cię właśnie przy shellu. Od razu rzucił mi się człowiek, który latał wokół auta z psikadłami :D Jechałem granatową e34 :)

 

Fakt, często się tam pucuję bo jest stosunkowo spokojnie i można bezpiecznie przyparkować. Może myjnie abc nie należą do czołówki, ale w porównaniu z innymi na terenie Białego jak dla mnie mają stosunkowo dobrze zmiękczoną i niezbyt bogatą w kamień wodę. :good:

 

Czasem gonię na Karcher (Sikorskiego/Witosa), bo mają tam szczotę z pianą (za którą w Białym trzeba się najeździć), chociaż standard chemii stosowanej na samej myjni mocno odbiega od tego co było na początku.O tamtejszych odkurzaczach nawet nie będę się rozpisywał, bo mój komputer lepiej ssie kurz.

 

Na dwa wiadra zwykle rozprawiam się na podjeździe u teścia w Wysokiem, bo można to zrobić na spokojnie - czyli tak jak lubię. Na BP jeszcze nie próbowałem, ale skoro piszecie że jest lajt to czemu nie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie moge polecić myjne na skrzyzowaniu al.jana pawla/konstytucji przed biedronka. Ogolnie tlumy i ludzie dziwnie patrza,bo jak koncze mycie lanca i zjezdzam na bok i wyciagam dwa pudla (jeden mikrofibrie itp a drugi kosmetyki) to patrza jak na chorego :D ale na szybko mycie ok,dobra aktywna piana ale bede musial pojechac na bp przetestowac :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem pucowałem na Agapicie koło WORD-u, mały ruch, a po godzinach pracy sklepu z chemią Agapit mieszczącego się obok nikogo tam nie ma. Pełne oświetlenie całą dobę również jest dostępne.

 

kubaPb, kiedyś tam na Jana Pawła stał obok mnie gość w półrocznej Toyocie, ja kończyłem psikać QD, a on wycierał szmatami i pytał ile ja wrzuciłem, że tak umyłem dokładnie bo u niego ciągle jakieś mazy, progi brudne i w ogóle ta myjnia do dupy, a szczoty na statoilu myją świetnie. Oczywiście na aucie już pełno swirli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podskoczyć panowie na Raginisa 1,ostatnio znajomi postawili tam nową myjnię,wykalibrowana jest,z punktami za monety nie walą w ciula,a jeśli chodzi o chemię używaną na myjni, to bodajże kenotek.

https://www.facebook.com/myjnia24h?pnref=story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz na BP będą kolejki :lol: A tak poważniej to można kiedyś się ustawić na BP pomyć auta, pogadać.. ;)

 

Jestem za, dajcie tylko cynk kiedy.

 

W weekend pucowałem się tradycyjnie pod Shellem przy Miłosza, ale nie byłem zadowolony z efektów (jakiś kiepski szampon, albo końcówka wlana, bo kiepski efekt) i skoczyłem na mycie szczotką na szosę baranowicką (24h TIR) - całkiem luźno. Ostatecznie na docieranie i nakładanie chemii zlądowaliśmy z kumplem w Białej, bo sporo cienia i szło to zrobić bez nadmiernego ubytku energii.

 

Na Raginisa pewnie w niedalekim czasie podjadę i przetestuję - dobrze wiedzieć. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nic nie obiecując, postaram się zawitać na moment, bo mam w tym czasie nagrane kilka spraw na Słonecznym, ale to przecież rzut beretem, więc nie powinno być problemu się urwać.. zwłaszcza jeśli w grę wchodzi pucowanko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.