Skocz do zawartości

[Białystok] Spotkania regionalne


kubaPb

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh Panowie :)DIMA Kiedys spotkalismy sie na BP na obwodnicy i nawet nie był zdziwiony jak obok stały 2xwiadro do recznego mycia oraz 2 pudła z cala chemia :)

 

Na bp taki plus ze obok mam kranik woda i moge sobie analac wode,szamponik,recznie przeleciec i nikt mnie nie pogoni itp :)

A zawsze moge zatankowac i cos wszamac,a wiekszosc z kumplem jezdizmy :)

 

Odnosnie transportowej i aktywnej piany ? fajna sprawa ale twarde wode maja, jak sie nie wytrze to plamy (niestety nie kazdy ma czas zeby powycierac i temu tylko sie myje i jedzie :) )

 

Odkryłem myjnie dobra jeszcze Raginisa ale za 2zł myłem szybko (spłukwiałem) auto wiec wiecej nie powiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do pomalowania jeden element nadwozia. Szukałem, szukałem i w zasadzie mało co znalazłem odnośnie dobrych lakierników w Białymstoku. Chyba podjadę na ul. Rycerską. Ktoś coś o nich słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest głupi pomysł. Dzięki za info ;) Ciężki temat z blacharzami/lakiernikami. Spora część z nich żyje nadal w głębokiej komunie kładąc szpachle na gołą blachę, którą wcześniej przelecieli od niechcenia drucianką zostawiając jeszcze sporo rdzy. Potem ja zapłacę jak za dobrą usługę a po zimie wraca do mnie problem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pomalować umiał ale już dobrze wymieszać składniki farb nie :( No nic pojadę na zacisze, zobaczę ile sobie zażyczą za pomalowanie i jak wyjdzie usługa. Priorytetem dla mnie będzie wypiaskowanie, jeśli będą kręcić nosem to się od razu zawijam. Zdam relacje w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chcesz piaskować? Blachy w aucie? A jak nic nie zostanie? Chyba żaden zakład lakierniczy nie piaskuje bo później za dużo roboty. Podjedź do Zabłudowia i po lewej masz spory zakład. Jak się nie myle to tam jest ogarnięty typek co do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Faktycznie ciężka sprawa z tymi lakiernikami :D Firmy, które mają umowy z ubezpieczycielami i likwidują szkody z OC/AC od razu albo mnie odsyłają albo wołają chore ceny. A mam do pomalowania niewielki i wymontowany już z auta element. Przejadę się tam gdzie napisał Libero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2017 o 13:25, Libero napisał:

A co Ty chcesz piaskować? Blachy w aucie? A jak nic nie zostanie? Chyba żaden zakład lakierniczy nie piaskuje bo później za dużo roboty. Podjedź do Zabłudowia i po lewej masz spory zakład. Jak się nie myle to tam jest ogarnięty typek co do malowania.

Libero masz na myśli ten za Archelanem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć,

najprawdopodobniej pojawi się w rodzinie nowe auto - prosto z salonu i w związku z tym mam do Was pytanie - gdzie najlepiej podjechać żeby ogarnąć lakier, pewnie najlepszy byłby kwarc i myślę żeby okleić zderzaki bezbarwną folią.

Jesteście w stanie kogoś polecić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie chyba ci widziałem w Seacie ;) 

W listopadzie jak przywozilem opony na wymiane jak kupiłem Leona Białego Xcellence ST ;)

 

A drugi raz jak miałem przeglad po 1200km i fajny zapach był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubaPb 

Ooo proszę :) To witam posiadacza seata ;) No to zapewne ja bylem. Zajmuje się oponami i hotelem opon, plus kierownik myjni.. A zapach pewnie winogronowy był hehe

To dawaj znać jak będziesz przyjeżdżał to przypilnuje autka zawsze itd ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DIMA

Ostatnio byłem na wyregulowaniu wskazan sredniego spalania ;) Mechanik dziwnie sie burzyl ze po co marnuje czas na to itp. ale kierownik Tomek spoko i powiedzial zeby z kazda peirdola tez wpadac ;) auto na gwarnacji i leasingu wiec obowiazkowo :)

 

Mozliwe ze winogrono, ladnie pachnialo :D a co za chemie uzywacie tam ? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.