Skocz do zawartości

Shiny Garage Morning Dew


Geniusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Alfa47, dokłądnie jak napisali poprzednicy, jeden dwa psiknięcia na fibrę i rozprowadzamy, późnie w razie konieczności docieramy drugą szmatką. Jak po większości produktów z dużą zawartością naturalnego wosku carnauba, lakier mocniej przyciąga kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Używałem wczoraj po raz pierwszy MD. Nie wiem czy mam oryginalny produkt, bo przy dość obfitym (skopany atomizer) psikaniu na lakier, po rozprowadzeniu fibrą i dotarciu drugą stroną, nie miałem żadnych mazow czy problemów z dotarciem :/ co robię nie tak? Fibrą to FW Yaga.

 

:D a tak całkiem serio - ciemny grafit i ciemna zieleń (jeden i drugi metalic Mercedesa) bez problemów z docieraniem. Nie jest to psiknij, przetrzyj, zapomnij, ale jak na produkt z naturalnym woskiem, naprawdę nie miałem problemów. Cały samochód jedna fibrą, dłuższa strona Yagi. Przyciemnienie widoczne, sliskosc na fajnym poziomie, podbicie wyglądu jest. Przy okazji deszczu/płukania zobaczę jak kropling i jak długo trzyma efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

SG MD ma to do siebie, że jak długo stoi na półce nie mieszany regularnie to się rozwarstwia i powstaje to co na Twoich zdjęciach. Miałem to samo i zgłosiłem się do SG. Wymienili bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/4/2017 o 17:38, gizbern napisał:

Dziś zakupiłem od wiodących sprzedawców z Gdyni SG MD i mam problem.

Pomimo długiego mieszania produkt jest jakby zwarzony, rozwarstwiony z grudami, czy to tak ma być ?

201707041_qpxhpar.jpg 201707041_qpxhpah.jpg

Czy dobrze widzę, że zwazył Ci się MD z nowej serii już w białej butelce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
56 minut temu, Gozdziu23 napisał:

przecież to shiny nie adbl ;), nie zauważyłem że ktoś ci odpisał
Napisz do shiny na fb, a nie da się tego wytrzepać

No kurde faktycznie. Niewiem co mi sie w glowie powalilo z tym adbl. Wiec bardzo przepraszam za wprowadzenie w blad 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patys napisał:

jak może zgłosić produkt shiny garage do adbl?

Nie myl kolego Shiny Garage z ADBL bo to dwie inne Polskie firmy . Jak masz problem z jakimś produktem to pisz na Facebooku lub na email : info@shinygarage.pl

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ktm950 napisał:

Czy dobrze widzę, że zwazył Ci się MD z nowej serii już w białej butelce?

Zobaczymy jak zareaguje SG. Ale bałem się tego, że nowa odsłona kosmetyków to tylko nowe opakowania i nowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas dziwna nagonka jest ostatnio na MD :oa zachwyt nad QD1,ja przerobilem juz 2 butle MD i dla mnie ze wzgledu na fajny efekt jaki daje i niska cene pozostaje jednym z ulubionych QD a troche ich przerobilem,nie rozumiem natomiast zachwytu nad QD1 jak dla mnie to on niczym sie nie wyroznia no co najwyzej okropna butelka i atomizerem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Fredi88 napisał:

MD nie ma z czym do QD1 startować.

Rozumiem, że używałeś Morning Dew?

Opinię każdy może mieć swoją, ale według mnie te produkty mają kilka wspólnych aspektów. Jeden i drugi mocno ingeruje w wygląd, we właściwości hydrofobowe również. W niektórych przypadkach zarówno jeden i drugi wymaga miejscami dodatkowego dotarcia. Oczywiście są różnice, QD1 jest syntetyczne, MD bliżej do naturalnych, ale według mnie MD nie jest tu na straconej pozycji. Oczywiście piszę to na bazie własnych doświadczeń z jednym i drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Fredi88 napisał:

MD nie ma z czym do QD1 startować.

oj tutaj się z Tobą ne zgodzę. Nienawidzę MD za mega trudną i uciążliwą aplikację. Ale produkt robi robotę. Na punciaku po nałożeniu trzyma mi się bity miesiąc. Mocno przyciemnia lakier i pokrywa do pierwszego mycia większość swirli. Świetnie kropelkuje. Ale dla mnie to "ciężki" QW a nie QD. Mimo tej uciążliwej aplikacji, dobrej roboty nie można mu odmówić.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porówania QD1 vs MD . Miałem oba produkty . Morning Dew świetny zapach jeżyny mega przyciemniał lakier ale bardzo trudny w aplikacji , ciepłe elementy nie idzie dotrzeć . QD1 zapach tropikalny , też dosyć odżywia lakier , połysk , głębia . Morning Dew po przejechaniu kawałka od razu łapał kurz , QD1 w tej kwesti lepszy jak i również w aplikacji zero problemów . Dla mnie Qd1 wygrywa ale to jest moja prywatna opinia bo miałem oba produkty i śmiało mogę to napisać , powiedzieć :) Quick Detailerem nie nazwał bym MD , prędzej QW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tym problemem w docieraniu MD :?ja go nakładalem i w tropikalnych upalach jak i przy temperaturze blisko 0 i żadnych problemów,mazow itp.owszem nie jest to produkt psiknij,przejrzyj,zapomnij ale takich problemów to ja nigdy nie miałem. ..może kwestia techniki nakladania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.